Nejlepší digitální dětské kojenecké váhy? Recenze chválí Beurer

Digitální dětské váhy jsou skvělou pomůckou pro všechny maminky, které díky nim dokážou přesně kontrolovat váhu své malé ratolesti a sledovat tak, zda je vývoj dítěte správný.

Digitální kojenecká váha

Na trhu najdete množství rozličných modelů kojeneckých vah, a proto jsme si připravili seznam pěti vah, které se těší velké oblibě u zákazníků a dobré výsledky dosahují iv testech.

Oblíbené modely kojeneckých vah

Účel kojeneckých vah

Někteří tvrdí, že kojenecké váhy nepatří do základní výbavy maminek – z části můžeme souhlasit. Pokud se však na to podíváme z té druhé strany, tak kontrolování váhy dítěte, zejména v jeho prvních týdnech života, je velmi důležitá činnost. Mnohé maminky podle těchto vah zjišťují, zda je dítě dostatečně najedené nebo pravidelně kontrolují jejich váhu a sledují tak jejich vývin.

Dítě na digitálni kojenecké váze

Důležité parametry a funkce

Při výběru je třeba dbát především na ergonomii, tedy tvar vaničky. Dítě se musí cítit pohodlně a také bezpečně. Také je dobré, aby váha měla protiskluzové nožičky, které zabraňují nechtěným posunem. Zároveň chcete, aby váha byla co nejpřesnější, proto sledujte maximální odchylku.

Chcete-li skutečně přesné měření, tak si sledujte nabízené funkce. Některé váhy jsou natolik inteligentní, že dítě odváží až tehdy, když se přestane hýbat nebo dokáží odečíst hmotnost plenky. Když víte, co přibližně od takové váhy máte očekávat, tak se můžete směle pustit k popisem jednotlivých produktů.

Hodnocení článku:
(81.4%)

Pulbikované dňa: 11.06.2019

oblíbené produkty

Zobrazit kategorii:


Přidat komentář