Recenze reproduktoru Lamax Beat Street S1

Při hledání dárku pro bratra padla moje volba na Lamax Beat Street S1. Dobrá cena, brand, který už o sobě několika produkty dal vědět, a slušné hodnocení od uživatelů jsou ukazatelem toho, že i za menší částku se dá koupit poměrně kvalitní produkt.

Lamax Beat Street S1

Lamax electronics je česká značka, která nabízí akční kamery, Autokamera, chytré náramky, sluchátka, přenosné reproduktory a příslušenství. V portfoliu má několik audio produktů, kde najdete i přenosné reproduktory. Nabídka je skromnější, LAmax má na trhu zatím čtyři přenosné reproduktory. Ty se cenově pohybují od 500 do 2 500 Kč. Střed patří dvěma produktům a jedním z nich je i Lamax Beat Street S1. Cena se v závislosti na prodejce pohybuje někde okolo 1 000 Kč.

Dobře to vypadá, ale...

Designu nemám, co vytknout. Hned po rozbalení má překvapil velmi pěkný přístroj v černé barvě s tyrkysovými akcenty. Zpracování je na velmi dobré úrovni a musím uznat, žena tomto reproduktorunenajdete chybu. Pogumované boční strany a držadlo přispívají k pohodlnému přenášení. V balení jsem po rozbalení našla samotný reproduktor i malými (opravdu velmi malými) písmeny vytištěn návod. V klasickém balení by se měl nacházet 1 USB kabel pro nabíjení a 1 audio kabel. V mém balení se bohužel nacházely 2 audio kabely. To však nepřipisuje e-shopu, odkud jsem si zboží objednala, neboť krabice byla zalepená, ale spíše se to stalo ve výrobě a balení. Stane se a zakoupení nového USB kabelu mě stálo asi 2 €. Samotný reproduktor je, co a týká designu, velmi slušný kousek a působí moderně. Není na něm nic přehnané a ovládání je rozumně rozmístěny. Horní část s úchytnými pásem má ovládací prvky na přetáčení, mód, ve kterém se nachází, a hovor (při telefonování).

Mód rozeznává, z jakého portu se přehrává audio. Menší problém je samotné zvyšování a snižování hlasitosti pomocí tlačítek, chce to ln trochu cviku. Samotné porty jsou na zadní straně a ty musím pochválit. kromě Bluetooth připojení z mobilního zařízení můžete hudbu nebo mluvené slovo přehrávat i pomocí Micro SD karty nebo USB klíče. nechybí tlačítko On/Off a konektor pro audio kabel. Reproduktor, byť jen heslovitě, komunikuje pouze anglicky.

Jak to opravdu hraje?

Jedním slovo dobře. Pro běžného uživatele je toto velmi dobré řešení za dobrou cenu. Basy tento reproduktor zvládá velmi pěkně a hlasitost potěší. Automatická detekce přehrávání médií je výborná.

Lamax Beat Street S1 reproduktor

Po vložení SD karty reproduktor hned rozeznal médium, ze kterého má přehrávat. Přehrávání z mobilu je bezproblémové a velmi rychle se po připojení přes bluetooth dostanete ke své hudbě.

Kvalita za rozumnou cenu

Nemohu porovnávat kvalitu dražších zařízení v ceně asi 2 600 Kč s tímto reproduktorem, ale mohu porovnat malý přenosný reproduktor JBL GO a Lamax. Obě zařízení se pohybují zhruba někde na hranici 1 000 Kč.Kvalitou hraní jsou podle měskoro na stejné úrovni, i když LAmax Beat Street S1 o poznání lépe zvládá výšky. JBL GO má zase navrch v basech.

Ve prospěch LAmax mluví také velmi dobrá konektivita. Zatímco JBL GO mohu připojit pouze pomocí bluetooth z mobilního zařízení, tak LAmax umí přehrávat přímo z SD karty a USB klíče.

Na konci je vždy spokojen (nebo také ne) uživatel

Po několikadenním přehrávání hudby i mluveného slova jsem s přenosným reproduktorem LAmax Beat Street S1 spokojená. Tento reproduktor mohu hodnotit jako velmi dobrý produkt. Kvalitní zpracování, moderní design, slušná konektivita a to vše za velmi příznivou cenu. Pro audiofily to asi nebude to pravé, ale pro běžného nenáročného uživatele je to dobrá volba. Pokud se vám během poslech hudby vybije mobil, můžete jej z reproduktoru dobít. Ten pracuje s nabitou energií tak, jako power banka.

Klady:

 • kvalitní tovární zpracování (slušný materiál),
 • pěkný moderní design s pogumovanými boky,
 • jednoduché ovládání,
 • spodní část obsahuje podložky, které mají přistávací (skoro lepicí vlastnost) pro lepší stabilitu na jakémkoli povrchu,
 • velmi příjemná reprodukce hudby i mluveného slova,
 • výborná konektivita (USB, Micro SD karta, bluetooth),
 • možnost použití (nabité energie z reproduktoru) jako power banky,
 • dostupná cena.

Zápory:

 • slabý příjem FM rádia (záleží od lokality),
 • průměrná reprodukce výšek,
 • trochu chaotické ovládání hlasitosti (třeba déle stisknutí tlačítek, které zároveň slouží i na skok skladby),
 • žádná detekce stavu nabití,
 • v balení není síťový adaptér (ten se ve vánoční nabídce v některých e-shopech objevil jako bonus k nákupu).
Hodnocení článku:
(81.4%)

Pulbikované dňa: 15.11.2018


Přidat komentář