Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01 - Recenze ústní sprchy

Do rukou se mi dostala tato kvalitní ústní sprcha, kterou mi doporučili známí a po delším váhání jsem to právě s tímto produktem zkusila. Mám citlivější dásně, a proto mi často při čištění dentální nití nebo mezizubním kartáčkem krvácely. Zkusit proto takový způsob k základnímu čištění zubů mi přišel velmi vhodný a šetrnější k dásním.

Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01

Po rozbalení mě překvapil příjemný design v kombinaci bílé barvy se šedými prvky a pastelovou růžovou. Jednoduchý design a nízká hmotnost u mě zabodovali. Hned po prvním ohlédnutí mi bylo jasné, jakým způsobem se používá. Na těle se nachází tlačítko s regulací intenzity a otvor do integrovaného zásobníku vody.

Výkon šitý na míru

Co se týče intenzity tlaku proudu vody, ten je v kombinaci vzduchu a mikrokapek nastavitelný přesně tak, aby vyčistil nečistoty mezi zuby, jemně vám masíroval dásně, ale zároveň byl velmi šetrný k dásním. To jsem velmi ocenila a také s citlivějšími dásněmi můžete tuto ústní sprchu bez problémů používat. Na výběr jsou tři úrovně proudu, jednoduchý, dvojitý a intenzivní trojitý proud tlaku. Co se mi líbilo je možnost automatického proudu nebo manuální, kdy si proud dávkujete sami. Nádobka je dostatečné velká, a hlavně otvor je dobrý pro bezproblémové nalití vody. Používala jsem čistou vodu, ale i ústní vodu. Možnost používání i ústní vody je plusem.

Zubní kartáček Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01

Výbava a výdrž

V balení je kromě rukojeti a nástavce (trysky) i nabíječka. Nabíjení trvá určitou dobu a plné nabití jsem dosáhla asi po 20 hodinách, ale plusem je výdrž po nabití, která byla celých 15 dnů při frekvenci používání 2 x denně. O stavu baterie informuje malá LED kontrolka.

Pohled na závěr

Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX 8331/01 je velmi kvalitní výrobek a výborný pomocník při ústní hygieně. Jediným záporem je pro mě cena, ta je vyšší a je na zvážení, zda kromě kvalitního zubního kartáčku ještě investujete do ústní sprchy. Můžete samozřejmě používat jiné alternativy, jako jsou mezizubní kartáčky nebo dentální nitě, ale pokud máte citlivé dásně, je ústní sprcha tím nejšetrnějším řešením. U mě to byla jasná volba právě kvůli citlivosti dásní. Stejně je tento výrobek přínosem i pro lidi, kteří mají problém se začínající parandetozou a šetrně si ústní sprchou mohou masírovat dásně. Jsou samozřejmě i levnější modely a pokud by vám tato ústní hygiena cenově nevyhovovala, můžete zvolit cenově dostupnější řešení, jakým je model Panasonic EW1211W845, nebo model Oral-B ProfCare OxyJet.

Plusy

  • Příjemný design,
  • snadné používání,
  • možnost automatického i manuálního dávkování proudu,
  • tři úrovně proudu,
  • jednoduché doplňování vody do zásobníku,
  • dobrá výdrž na jedno nabití.

Mínusy

  • Vyšší cena.
Hodnocení článku:
(80%)

Pulbikované dňa: 01.01.2017


Přidat komentář