Xiaomi Mi Smart Scale 2 - recenze inteligentní váhy, která vám prozradí téměř vše

Tuto váhu mi doporučili známí a děkuji jim za to. Nakopla mě k zdravějšímu životnímu stylu. Pokud používáte smart náramek, je to motivace, ale když vidíte své výsledky na váze, je to již více než motivace, někdy doslova varování!

Osobní váha Xiaomi Mi Smart Scale 2

Xiaomi smart váha nebo Xiaomi Mi Smart Scale 2 je druhá generace osobní váhy od výrobce Xiaomi. První generace ve skleněném designu měla velmi dobré recenze. Design vynikal díky sklu, které bylo použito jako primární materiál. Při druhé generaci se výrobce rozhodl pro pevný plast. Po designové stránce je váha minimalistická a působí luxusním dojmem. V pěkné bílé se stříbrnými snímacími plochami a jemným logem jde o opravdu krásný produkt.

Jedna věc je však pěkný vzhled a druhá materiál. Plast, i když působí pevně, je stále pouze plast. Po prvním postavení na váhu jsem měla obavy, či nepraskne. Statečně vydržela a já jen věřím výrobci, že váhu poctivě otestovali až do garantované nosnosti.

Dozvíte se téměr vše

Vybalíte a pokud máte vloženy baterie typu AAA stačí se postavit. Váha vám ukáže vaši hmotnost. Chcete-li zjistit více údajů, musíte si stáhnout do mobilu aplikaci Mi Fit, která je k dispozici pro Android i iOS. Pokud nemáte účet pro jakékoli zařízení Xiaomi, je třeba si jej vytvořit. Plusem je, pokud vlastníte náramek Xiaomi Mi Band a máte už konto. Vytvoření konta vám potrvá minimum času a po přihlášení do svého účtu stačí zapnout Bluetooth a vyhledat Mi Body Composition Scale.

Po zadání údajů, jako jsou věk, pohlaví, výška a hmotnost, je vše připraveno. Postavíte se na váhu a ta vám ukáže nejen aktuální hmotnost, ale i BMI, hodnotu tělesného tuku, procento vody v těle, bazální metabolismus, viscerální tuk, svalstvo, kostní hmotu a typ postavy.

Může ji používat celá rodina

Tato váha mě dostala a doporučuji ji. Za dostupnou cenu získáte přehled o svém tělesném stavu. Má stylový design, v bílé barvě vypadá velmi pěkně, až na to, že čištění alespoň navlhčeným ubrouskem se nevyhnete. Na váhu se doporučuje postavit se naboso a s minimem oblečení. Nejlepší jako Adam a Eva. Docela dobře reaguje na každé ploše, není třeba ji postavit vždy na totéž místo. Do aplikace si můžete přidat více uživatelů a vážit se tak celá rodina. Váha rozpozná, kdo se právě váží.

Xiaomi Mi Smart Scale 2

Vhodná volba

Pokud hledáte inteligentní váhu za nízkou cenu, určitě je to vhodná volba. Možná to nebudete nejpřesnější lékařské měření, ale dostanete informační údaje o stavu svého těla.

Klady:

  • pěkný moderní design
  • jednoduché spárování s mobilem
  • přehledné údaje pomocí aplikace
  • dostupná cena
  • možnost vážení více uživatelů

Zápory:

  • použitý materiál je plast
  • baterie nejsou v balení (4x AAA)

Hodnocení článku:
(83.8%)

Pulbikované dňa: 31.01.2019


Přidat komentář