Test tlakových hrnců - nejlepší tlakové hrnce 2017

Stále častěji se setkáváme s tlakovými hrnci, které můžeme označit jako zmetky. Některé mají nekvalitní dvojité dno, jiné nepraktické uzavírání, další zas nekvalitní silikonové těsnění, které dlouho nevydrží. Abychom předešli zklamáním, připravili jsme pro vás seznam nejlepších tlakových hrnců, které jsou ověřené uživateli a nezávislými testy. Posbírali jsme testy tlakových hrnců, uživatelské recenze, komentáře v diskusích a všechno jsme spojili. Toto je výsledek, nejlepší tlakové hrnce pro rok 2016.

 

Test - nejlepší tlakové hrnce

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Tefal Clipso Precision Najlepšie Zobrazit produkt
2. Lamart LTDSD4 Najlepšie Zobrazit produkt
3. Fagor Rapid Express Najlepšie Zobrazit produkt

 

Tefal Clipso Precision

Došla vám trpělivost s vaším starým tlakovým hrncem? Hledáte kvalitního a bezpečného pomocníka do vaší kuchyně? Pak existuje jednoduché řešení! Doplňte vaši domácnost o praktický tlakový hrnec TefalClipso + Precision o objemu 6 l. Vaření nikdy nebylo jednodušší. S novým tlakovým hrncem od Tefalu se velmi snadno manipuluje a navíc je jeho používání zcela bezpečné.

Tefal Clipso Precision

 

Lamart LTDSD4

Čtyř litrový tlakový hrnec Pression od značky LAMART , který je vyroben z prvotřídní nerezavějící ocelli 18/10 a velmi odolného platu si jistě zamilujete pro praktičnost a rychlost vaření.

Lamart LTDSD4

 

Fagor Rapid Express

Tlakové hrnce Fagor jsou zcela bezpečné, protože mají až 5 doplňujících bezpečnostních systémů:
1. Uzávěr: Pokud tlakový hrnec není správně uzavřen, tlak nebude stoupat.
2. Otevření: Systém zablokování zabraňuje tomu, aby se poklice hrnce mohla otevřít mezi tím, co je uvnitř hrnce vnitřní tlak (pouze pro tlakové hrnce).
3. Provozní ventil: Jakmile je dosažena vybraná hladina (0,55 bar nebo 1,05 bar, dle modelu) tento ventil uvolní nadbytek tlaku v hrnci.
4. Bezpečnostní ventil: V případě, že by provozní ventil nefungoval, dojde k otevření bezpečnostního ventilu při 1,2 nebo 1,5 baru podle konkrétního modelu.
5. Bezpečnostní okno: V případě, že by bezpečnostní ventil nefungoval, tak se při 1,8 barech protrhne silikonové těsnění na boční straně víka.

Fagor Rapid Express

Vaše hodnocení:
(89.6%)

oblíbené produkty


Přidat komentář