Test myček nádobí - nejlepší myčky 2017

Testy myček nádobí, recenze a vaše hodnocení - to vše jsme sesbírali, pretriedili a vytvořili jsme seznam nejlepších myček nádobí, které jsou momentálně dostupné na našem trhu. Pokud potřebujete poradit s výběrem, věřím, že vám toto naše srovnání pomůže. Viz výsledek testu myček nádobí.

 

Test - nejlepší myčky nádobí

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Bosch SMS 53L18 EU Najlepšie Zobrazit produkt
2. Gorenje GI 64324 X Najlepšie Zobrazit produkt
3. Mora IM 641 Najlepšie Zobrazit produkt
4. Siemens SN 25M887 EU Najlepšie Zobrazit produkt
5. Electrolux ESL 4200 LO Najlepšie Zobrazit produkt
6. Beko DIS 1520 N Najlepšie Zobrazit produkt
7. AEG Favorit F66702IM0P Najlepšie Zobrazit produkt

 

Kvalita bez kompromisů, kterou vám doporučujeme

Bosch SMV 88TX03E

Výborná myčka nádobí s nízkou spotřebou v energetické třídě A +++ a hlučností pod 45 dB. Funkce VarioSpeed Plus zaručuje vysokou úsporu energie díky o 60% rychlejšímu mytí a sušení nádobí. Hygiena Plus zase odstraní až 99, 9% bakterií. Možnost mytí v jednom koši zajištěna díky funkci IntensiveZone. Tlak v tryskách a teplota vody, znečištěné nádobí v dolním koši důkladně umyje, přičemž program pro horní koš zůstane nezměněn. Nechybí ani pojistka systémemAquaStop proti vytopení v případě poruchy. Výborný poměr výkon / cena nahrávají ve prospěch této myčky

Miele G 6200 Sci

Skvělá vestavnou myčka nádobí od společnosti Miele, která se zabývá výrobou domácích spotřebičů do kuchyně, pro péči o prádlo a podlahy, jakož i na přístroje používané v profesionálních provozech nebo v lékařských zařízeních již několik desetiletí a jde jednu z nejlépe hodnocených společností v této oblasti. Model Miele G 6200 Sci patří mezi nejlepší myčky, které jsou v současnosti na trhu. Nízká energetická spotřeba, hlučnost pouze 44 dB, extra komfortní uspořádání košů, 3D příborová zásuvka, flexibilita pro každé naplnění a bohaté programové nastavení. Cena je vyšší, ale pokud hledáte nadstandardní výkon a kvalitu, tato myčka stojí za to.

 

Výborný poměr výkon/ cena

Bosch SMS 58P18

Výborná volně stojící myčka nádobí Bosch SMS 58P18 je zařazena do energetické třídy A ++. Má nízkou hlučnost pod 45 dB a kapacitu pro 13 nádobí. Nechybí funkce kontroly obsahu množství nádobí LoadSensor, která přizpůsobí spotřebu vody i při polovičním naplnění nádobí. Oceníte program Turbo Speed pro rychlé umytí a Odložený start, pro mytí v nastaveném čase. Skvělá volba díky poměru výkon / cena

Electrolux ESI 5540LOX

Elegantní vestavná myčka nádobí ve výborném poměru výkon a cena. Na výběr máte 6 programů a 4 teploty pro naplnění s kapacitou 13 sad nádobí. Určitě oceníte funkci řízení, která umožňuje zkrátit délku mytí o polovinu a funkci AutoFlex, která upraví teplotu a spotřebu vody, energie podle obsahu náplně a stupně znečištění. Nechybí funkce Odložený start až o 24 hodin, indikátor nedostatku soli a leštidla. Programy, které naplno využijete a k tomu nízká hlučnost, pouze 44 dB, dělají z této myčky výhodný nákup.

 

Černý Petr nebo ach, ta cena

Miele PG 8083 SCVI XXL PROFILINE

Černého Petra dáváme do rukou modelu, který sice splňuje nároky, jaké můžete mít, ale cena je tak vysoká, že si takovou myčku málokdo z vás dovolí. Pokud byste opravdu chtěli zainvestovat značnou částku, máme tu pro vás tip na myčku nádobí pro náročné uživatele, jakož i do kuchyní, kde se aktivně myje velké množství nádobí. Jde plně vestavnou myčku pro mytí 14 sad nádobí s nejkratším programem pouze 17 minut s množstvím užitečných programů a výborným vnitřním uspořádáním. Hlučnost je o něco vyšší 49 dB, stále se však řadí k tišším myčkám. Horší to už je se spotřebou energie a vody. Myčka patří do energetické třídy A +, co se v poměru výkon, funkce, spotřeba a cena staví v její neprospěch. Jde o model, který byl uveden na trh r. 2012 a stále se u nás prodává za vysokou cenu, která už bohužel neodpovídá celkovým parametrům.

Vaše hodnocení:
(90%)

oblíbené produkty


Přidat komentář