Test osobních vah - nejlepší osobní váhy 2017

Náš srovnávací test osobních vah vám pomůže vybrat to nejlepší, co je momentálně na trhu k dispozici. Nechceme vás ale odradit od koupě jiného produktu, jelikož víme, že v kategorii osobních vah je více než 90% produktů spolehlivých a není velká pravděpodobnost, že koupíte nekvalitní výrobek.

I tak vám ale nabízíme žebříček nejlepších osobních vah, který jsme sestavili porovnáním stovek recenzí, diskusí a vašich hodnocení. Zapojte se i vy formou komentářů v dolní části této stránky.

 

Test - nejlepší osobní váhy

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Beurer BF 100 Najlepšie Zobrazit produkt
2. AEG PW 5653 Najlepšie Zobrazit produkt
3. Tefal PP 3020 Atlantis Najlepšie Zobrazit produkt
4. ETA Kate 4780 Najlepšie Zobrazit produkt
5. Garmin Index Smart Najlepšie Zobrazit produkt
6. Sencor SBS 6015 Najlepšie Zobrazit produkt
7. Soehnle 63316 Najlepšie Zobrazit produkt

 

Beurer BF 100

Váha Beurer BF100 vám poslouží nejen k měření tělesné hmotnosti, ale provede i analýzu tuku a vody v těle, svalové hmoty, kostní tkáně a bazálního nebo aktivního metabolismu. Přesného měření se docílí pomocí osmi elektrod – 4 elektrody pro chodidla a 4 pro ruce.

Beurer BF 100

 

AEG PW 5653

Elektronická koupelnová analyzační váha AEG PW 5653 v designovém provedení z nerezové oceli a černého skla měří nejen hmotnost, ale i podíl tělesného tuku a vody v těle, obsah svalové a kostní hmoty, spotřebu kalorií a BMI (Body Mass Index). Model se může pochlubit inovativní technologií včetně aplikace pro Android a iOS..

AEG PW 5653

 

ETA Kate 4780

Osobní váha ETA je vyvedena v jednoduchém, ničím nerušeném skleněném provedení a tak hladce zapadne do každé moderní koupelny či domácnosti. Je určena k rychlému stanovení hmotnosti a pomocí čtyř citlivých senzorů dokáže vážit s přesností na 100 gramů až do maxima 180 kilogramů. Výslednou hodnotu je možné zobrazit v kilech, librách nebo stonech.

ETA Kate 4780

 

Vaše hodnocení:
(89.6%)

oblíbené produkty


Přidat komentář