Bosch WAB 20262BY pračka s předním plněním – recenze, zkušenosti

super cena
několikanásobná ochrana proti přetečení

Hodnocení:
(80%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Zepředu plněná pračka, která vám toho za skvělou cenu nabídne opravdu dost. Nechybí jí systém pro automatickou detekci hmotnosti vloženého prádla a nastavení množství vody, displej, dotykové ovládání či úsporný provoz v energetické třídě A+++. Můžete si nastavit dokonce intenzitu zvukových signálů. Nepříjemné je slabé pískání při odstřeďování a někteří uživatelé tomuto modelu vyčítají i slabší konstrukční provedení s křehkými plasty a mechanismem zavíráním dvířek.

Parametry: kapacita: 6 kg; počet programů: 15; hlučnost při praní/odstřeďování: 57/73 dB; energetická třída: A+++; účinnost praní/odstřeďování: A/C; max. otáčky: 1 000/min.; další funkce: displej, množstevní automatika, ochrana proti přetečení, odložený start, dětská pojistka; rozměry (š × v × h): 60 × 85 × 56 cm; hmotnost: 66 kg

Volně stojící pračka s předním plněním Bosch WAB 20262BY má i přes svou nízkou cenu co nabídnout. Množství programů a funkcí či nízká spotřeba patří k jejím plusům. Podívali jsme se na tento model blíže a zjišťovali, zda se do něj vyplatí investovat.

Zaujala vás pračka Bosch WAB 20262BY? Zakoupit si ji můžete v ✅ e-shopu Alza.cz.

Šetrná k vaší peněžence

Pračka se řadí do energetické třídy A+++, čili spotřeba vody (48 l) a elektřiny (0,76 kWh) je minimální a ani při častém praní se nemusíte obávat, že by to výrazně zasáhlo váš rodinný rozpočet. Díky funkci EcoPerfect lze zvýšit úspornost vybraného programu, pokud budete potřebovat prát rychle, můžete si zvolit funkci SpeedPerfect, případně je střídat.

Bosch WAB 20262BY recenze

Přidávání prádla během praní

Na této pračce nás nejvíce potěšila možnost přidat nebo odebrat prádlo během pracího programu. Pokud i vy občas zapomenete přidat nějaký kus oblečení do pračky a vzpomenete si na to až po jejím zapnutí, tento program, stejně jako my, oceníte. Samozřejmě, přidávat či odebírat prádlo lze jen v případě, že není hladina vody či její teplota příliš vysoká.

Na výběr z 15 programů

Při praní si můžete vybírat až z 15 programů (např. bavlna, sport/fitness, tmavé prádlo, vlna/ruční praní). Alergiky potěší program AlergiePlus, který je speciálně vyvinut tak, aby odpovídal jejich potřebám co nejvíce. To znamená, že si účinně poradí s alergeny, přičemž vysoká účinnost praní zůstane zachována.

Bosch WAB 20262BY ovládací panel

Jednoduché ovládání

Pračka se ovládá pomocí jednoho otočného kolečka (všechny prací a speciální programy) a tlačítek na ovládacím panelu, průběh programu můžete sledovat na displeji. Funkce odložený start umožňuje nastavit začátek praní na 24 hod. dopředu. Ráno tak stačí pračku naplnit a po příchodu z práce vás bude čekat oprané prádlo, které postačí jen vyvěsit.

Velmi praktická je i množstevní automatika, spotřebič disponuje tlakovým senzorem, který detekuje množství prádla v pračce a jejího obsahu přizpůsobí spotřebu vody. Nemusíte se tak bát prát i menší objemy. Potěšující je také několikanásobná ochrana proti škodám způsobeným vodou či dětská pojistka.

Zkušenosti a recenze

Poměr cena/kvalita si uživatelé na této pračce cení nejvíce. Líbí se jim tichý chod pračky (57 dB), její snadné ovládání a kvalita praní, stejně jako programy na úsporu vody a energie. Někteří si stěžovali na pisklavý zvuk při ždímání, pravděpodobně však jde jen o ojedinělý problém.

Recenze a zkušenosti s pračkou Bosch WAB 20262BY

Pozitíva

super cena
několikanásobná ochrana proti přetečení

Negatíva

odstřeďuje max. při 1 000 ot./min.
slabší konstrukční provedení


Autor recenze: Michal Toma
Datum publikace: 17.07.2020
Nejlepší pračky s předním plněním 2024 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Nejlepší pračky s předním plněním 2024 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Předem plněné pračky zaberou sice více místa než jejich shora plnění konkurenti, na výběr však máte z pestřejší škály modelů. Představíme vám nejoblíbenější modely a poradíme, jaké parametry si při výběru všímat a které funkce pro vás mohou být užitečné. Nejlepší pračky s předním plněním Pračky s předním plněním – recenze Uvažujete nad pračkou s předním plněním?... Přečíst článek


Přidat komentář