Nejlepší smart hodinky 2020 – Test smart hodinek

Prohlédněte si náš srovnávací test smart hodinek. Vytvořili jsme žebříček nejlepších inteligentních hodinek na našem trhu. Jak se nám to podařilo? Sestavili jsme výsledky testů od domácích i zahraničních agentur. Přečetli jsme stovky diskusí, recenzí a komentářů. Vše jsme spojili a toto je výsledek. TOP 5 nejlepších Smart hodinek na trhu.

Smart hodinky

Připravili jsme pro vás také návod, na co se při výběru smart hodinek zaměřit. Pokud máte jakékoliv dotazy, zapojit se můžete do diskuse prostřednictvím komentářů v dolní části této stránky.

Nejlepší smart hodinky

Názov Hodnotenie Detail
Apple Watch 4   ✔   DOBRÉ RECENZEZobrazit produkt
Xiaomi Amazfit Bip   ✔   VÍTĚZ TESTUZobrazit produkt
Samsung Galaxy Watch   ✔   NEJPRODÁVANĚJŠÍZobrazit produkt
Huawei Watch GT   ✔   NÁŠ TIPZobrazit produkt
Garmin vívoActive 3   ✔   PRO NÁROČNÉZobrazit produkt

Jak vybrat smart hodinky

Chytré hodinky oceníte nejen během cvičení, ale i během každodenního fungování. Přes hodinky můžete posílat zprávy, číst si e-maily, ale také sledovat například počet kroků, které v daný den uděláte. Jak si však vybrat smart hodinky správně? Při koupi je třeba se zaměřit na několik důležitých kritérií. Musíte si určit, co od hodinek očekáváte a podle toho následně hledat ten správný model, který bude odpovídat nejen vašim požadavkům, ale i vašemu vkusu.

Účel hodinek

Jedním z hlavních faktorů výběru je účel hodinek. Načež je chcete používat? Na sledování času a sem-tam si na ně chcete podívat e-maily? Nebo je chcete kvůli různým aplikacím? Pokud patříte mezi technologických nadšence, určitě si vyberte hodinky nabité technologiemi. Pokud vám jde jen o módní záležitost, vyberte si hodinky, které zaujmou svým designem. Pokud chcete používat hodinky pro čtení SMS, e-mailů či jiných zpráv, zaměřte se při výběru na velikost displeje.

Kompatibilita se smartphonem

Jelikož jde o chytré hodinky, důležitá je jejich kompatibilita se smartphonem. Nenechte se proto při výběru uchvátit designem aniž abyste si ověřili, zda se dokáží hodinky spojit s telefonem. Kompatibilitu si můžete ověřit na stránce výrobce vybraných hodinek, případně se na to zeptejte přímo v obchodě, ve kterém jejich kupujete.

Chytré hodinky na ruce

Výdrž baterie

Běžná výdržmonochromatických hodinek, čili hodinek zobrazujících pouze bílou a černou barvu, je od plného nabití 4 až 5 dní. Při hodinkách s barevným displejem se výdrž zaznamenává na 1 až 2 dny. V případě, že budete hodinky kupovat kvůli aplikacím, ověřte si i výdrž baterie v plném nasazení.

Důležité funkce a ovládání

Některé smart hodinky jsou určeny pro přijímání a přehled telefonických hovorů či SMS. Jiné nabízejí pokročilejší funkce, jako jsou přístup na sociální sítě, plánovač úloh, kalendář nebo hlasové ovládání. Ještě před zakoupením smart hodinek si ověřte, jaké všechny dostupné funkce nabízejí, protože ačkoli je chcete primárně na telefonování a smskování, časem můžete změnit názor a budete se chtít připojit například na sociální sítě. Hodinky by měly snadno ovládat, pokud víte, že je budete používat často a potřebujete s nimi pracovat rychle, oceníte to.

Smart hodinky

Voděodolnost

Ať už chcete hodinky používat při sportu, nebo je chcete jen na běžné nošení, dobrou vlastností je vodotěsnost. Neznamená to, že se v nich můžete hned jít i potápět, ale určitě se potěšíte, že vám hodinky přežijí i návaly deště či případné polití vodou. Při vodotěsnosti si ověřte, jaký typ tekutiny, hloubku a čas ve vodě hodinky zvládnou.

Recenze a hodnocení

Seznam článků

Vybíráme smart hodinky

Vybíráme smart hodinky

Smart hodinky jsou fenoménem posledního období, přičemž pěkně rozšiřují portfolio technologických hraček.   Na základě množství funkcí dělají váš život snadnějším.   Mohou spouštět mobilní aplikace, sdělí vám zmeškané hovory, nové SMS nebo poslouží jako mediální přehrávač.... Přečíst článek

Vaše hodnocení:
(90%)
Datum publikování: 21.12.2016
Datum poslední aktualizace: 13.01.2020
Autor
Tomáš Polakovič

Tomáš Polakovič

Připravujeme pro vás recenze, testy, hodnocení. Snažíme se vám poskytnout všechny informace, které vám pomohou při rozhodování s nákupem spotřebiče, elektroniky nebo jiného produktu. Zapojte se i vy do diskuse pomocí komentáře a pomozte někomu dalšímu.


Přidat komentář