Test pánví - nejlepší pánve 2017

Ať kuchař nebo kuchařka, každému vyhovuje jiný druh pánve. Někdo má rád mělké, jiný hluboké. Někdo má rád keramické a další zase používá téměř na všechno grilovací. Nebudeme vás přesvědčovat o tom, kterou pánev máte používat. Nabízíme vám pouze seznam nejlepších pánví ve více kategoriích.

Podívali jsme se na redakční testy pánví, uživatelské recenze a hodnocení a sestavili jsme žebříček nejoblíbenějších a nejkvalitnějších pánví. Žebříček není trvalý, průběžně ho upravujeme na základě nově dostupných informací (testů, recenzí, vašich hodnocení). Vše můžete ovlivnit i vy, stačí se zapojit do diskuse pomocí komentářů v dolní části této stránky.

 

Test - nejlepší keramické pánve

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Tefal Ceramic control Najlepšie Zobrazit produkt
2. Tescoma Vitapan Najlepšie Zobrazit produkt
3. Tescoma ecoPRESTO Najlepšie Zobrazit produkt

 

Test - nejlepší grilovací pánve

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Tefal Expertise Najlepšie Zobrazit produkt
2. Tescoma Premium Najlepšie Zobrazit produkt
3. Tefal Character Najlepšie Zobrazit produkt

 

Test - nejlepší teflonové pánve

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Tefal Expertise Najlepšie Zobrazit produkt
2. Tescoma i-PREMIUM Najlepšie Zobrazit produkt
3. Tescoma Ultima Najlepšie Zobrazit produkt

 

Tefal Ceramic control

Thermo Spot™ jsou dvě dvoubarevné vrstvy citlivé na teplo: když získají jednolitou červenou barvu je teplota pánve asi 180 °C – ideální pro začátek dokonalého vaření. Viditelné výsledky vaření - Thermo Spot™ umožňuje dokonalé vaření ve 3 ohledech: zabarvení, textura a chuť. Nádobí i povrchy Tefal jsou naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné a ohleduplné k životnímu prostředí. Neobsahují olovo, kadmium ani PFOA (kyselina „perfluoro-octaonic acid“).

Tefal Ceramic control

 

Tescoma Vitapan

Masivní pánev s indukčním dnem z nerezavějící oceli a prvotřídním keramickým antiadhezním povlakem. Opatřeno ergonomickou rukojetí s protiskluzovou povrchovou úpravou. Vhodné pro všechny typy sporáků - elektrické, plynové, sklokeramické a indukční, vhodné do myčky.

Tescoma Vitapan

 

Tescoma ecoPRESTO

Prvotřídní kuchyňská pánev s revolučním keramickým antiadhezním povlakem se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení. Pánve ecoPRESTO jsou ekologické, jejich výroba je šetrná vůči životnímu prostředí. Vhodné pro plynové, elektrické a sklokeramické sporáky. Vhodné do myčky.

Tescoma ecoPRESTO

 

Vaše hodnocení:
(90.2%)

oblíbené produkty


Přidat komentář