Rotopedy inSPORTline – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Česká společnost inSPORTline je známým výrobcem a dovozcem fitness vybavení a sportovního zboží. V její nabídce naleznete také produkty pro volný čas a vybavení pro motocyklisty. Produkty této značky jsou nejen cenově dostupné, ale také kvalitní, o čemž svědčí množství pozitivních hodnocení jejích zákazníků.

Skládací rotoped inSPORTline inCondi UB20m

Pod značkou inSPORTline vyrábí různé fitness vybavení, jako jsou běžecké pásy, eliptické trenažéry, tramolíny či rotopedy, které potěší nejen cenou, ale i svými funkcemi. Které patří mezi nejlepší?

Nejlepší rotopedy inSPORTline

Názov Hodnotenie Detail
inSPORTline Klegan   ✔   NEJPRODÁVANĚJŠÍZobrazit produkt
inSPORTline Gemini B200   ✔   PRO NÁROČNÉZobrazit produkt
inSPORTline Delavan UB   ✔   DOBRÉ RECENZEZobrazit produkt
inSPORTline Omahan UB   ✔   VÍTĚZ TESTUZobrazit produkt
inSPORTline Valdosa   ✔   ZLATÁ STŘEDNÍ CESTAZobrazit produkt

Roky zkušeností

Značka má kořeny v České republice, kde byla registrována v roce 2001. O 3 roky později byl spuštěn český internetový obchod. Značka má dobré zázemí i na Slovensku, kde byla první kamenná prodejna (v Trenčíně) a slovenský e-shop zprovozněny v roce 2007. V Česku se nachází celkově 5 kamenných prodejen (2 v Praze, po 1 v Brně, Ostravě a ve Vítkově).

inSPORTline Jupiter Ergo SE

Prioritou společnosti je vyrábět a prodávat produkty vlastních značek. Kvalitou svých fitness produktů si je značka inSPORTline natolik jistá, že na vybrané modely nabízí nadstandardní záruku 10 let.

V portfoliu inSPORTline se nacházejí desítky modelů rotopedů pro domácí či profesionální použití. Najdete v něm manuálně ovládané rotopedy, mini rotopedy, rotopedy s opěrkou i profesionální stroje s množstvím funkcí.

Skvělý servis

Výhodou výrobků této značky je výborný poměr ceny a výkonu, možnost odborné montáže i servisu u zákazníka. Všechny výrobky společnosti procházejí zkouškami kvality a bezpečnosti podle nejpřísnějších evropských norem. Rotopedy této značky poutají designem, kvalitními materiály a často i různými funkcemi (měření BMI, FAT či připojení k telefonu).

Rotopedy inSPORTline – recenze

Pokud hledáte rotoped, ze kterého se časem nestane jen lapač prachu, případně odkládací místo na oblečení, přečtěte si naše recenze, které vám s výběrem pomohou. Zkušenosti ostatních jsou dobrou nápovědou toho, zda produkt skutečně stojí za vyzkoušení. O své poznatky získané praxí se můžete podělit v komentářích a přispět tak potřebnými informacemi, které by mohly ovlivňovat rozhodování.

Starší modely, které již nejsou dostupné

Vaše hodnocení:
(89.4%)
Datum publikování: 02.01.2020
Datum poslední aktualizace: 25.03.2024

Autor
Tomáš Polakovič

Tomáš Polakovič

Připravujeme pro vás recenze, testy, hodnocení. Snažíme se vám poskytnout všechny informace, které vám pomohou při rozhodování s nákupem spotřebiče, elektroniky nebo jiného produktu. Zapojte se i vy do diskuse pomocí komentáře a pomozte někomu dalšímu.


Přidat komentář


Poslední články
Jak vyčistit pračku od zápachu, plísně, vodního kamene – octem, kyselinou citrónovou, sodou bikarbonou

Jak vyčistit pračku od zápachu, plísně, vodního kamene – octem, kyselinou citrónovou, sodou bikarbonou

Ať už používáte pračku denně nebo několikrát do týdne, při každém praní se v jejích útrobách hromadí neodpařená voda a vodní... Přečíst článek

Elektrokoloběžka AERIUM H800 zvládne město i terén. Jaké jsou její hlavní přednosti?

Elektrokoloběžka AERIUM H800 zvládne město i terén. Jaké jsou její hlavní přednosti?

Hledáte praktický dopravní prostředek do města i na vyjížďky do přírody? Elektrokoloběžka AERIUM H800 je skvělou volbou.... Přečíst článek

Jak vyčistit myčku nádobí Electrolux, Bosch, Beko: octem, kyselinou citrónovou nebo sodou?

Jak vyčistit myčku nádobí Electrolux, Bosch, Beko: octem, kyselinou citrónovou nebo sodou?

Přestože myčku nádobí používáte denně, na její čištění často zapomínáte. Přistoupíte k němu až tehdy, když myčka najednou... Přečíst článek

Recenze klimatizace Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ WiFi – úsporný parťák do horkých dnů

Recenze klimatizace Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ WiFi – úsporný parťák do horkých dnů

Trápí vás úmorné horko během letních dnů a nevíte, co s ním? Velice efektivním a hlavně snadným řešením je domácí... Přečíst článek