DeWALT D26414 horkovzdušná pistole – recenze, zkušenosti

přesné nastavení teploty
integrovaný stojánek
výborný poměr ceny a kvality
tichý chod
rychlé reakce na změny teploty
použitelná i ve vertikální poloze
nástavce a stěrka na nátěry jsou součástí balení

Hodnocení:
(80.6%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Horkovzdušná pistole DeWALT s digitálním ovládáním teploty, integrovaným stojánkem a bezpečnostní pojistkou při přetížení vydrží pracovat bez přestávky dlouhé hodiny. Toto zařízení oceníte jak doma, tak i na stavbě, a to díky silnému výkonu, dlouhé výdrži a přesné regulaci. Teplotu lze nastavit po 10 °C, v rozmezí od 50 do 600 °C. DeWALT má silný, i když nenastavitelný průtok vzduchu (650 l/min.). Součástí balení jsou 2 kuželové nástavce a ocelová škrabka na odstranění starých nátěrů. Kufřík není dodáván spolu s pistolí.

Technické parametry: výkon = 2 000 W, hmotnost = 0,9 kg, nastavení teploty = 50 – 600 °C, průtok vzduchu = 650 l/min.

Horkovzdušnou pistoli DeWALT D26414 si můžete pohodlně zakoupit na ✅ webu Heureka.cz.

Rychlé a přesné reakce

Přesná regulace teploty je při teplovzdušných pistolích velmi důležitým kritériem, které DeWALT splňuje na jedničku s hvězdičkou. Díky digitálnímu regulátoru si můžete teplotu nastavit v rozsahu od 50 až po 600 °C, a to velmi přesně, konkrétně po 10 °C. Horkovzdušná pistole má navíc velmi rychlé rekce při změnách teploty a nastavený stupeň udržuje více než přesně. Je však pravda, že bychom při takto drahém produktu ocenili i regulaci průtoku vzduchu. Tuto funkci DeWALT bohužel nemá.

DeWALT D26414 recenze

Malý nezmar

Horkovzdušná pistole má trochu vyšší hmotnost a její rukojeť se na pohled nejeví jako dokonalost sama, avšak i přesto je při práci velmi pohodlná a praktická. Má pevný kryt, protiskluzovou úpravu a při jejím položení, tedy při používání ve vertikální poloze, je její stabilita více než výborná. Drobnou nedokonalostí je vypínač umístěn v blízkosti vašich prstů.

DeWALT D26414 příslušenství

Pistole DeWALT je vhodná i na několikahodinové používání bez přestávky. Navíc je vybavena dvojitou pojistkou proti přetížení – přehřátí. Proto ji hodnotíme také jako dostatečně bezpečného pomocníka.

Trochu málo příslušenství za tu cenu

Horkovzdušná pistole DeWALT není úplně nejlevnější, ale i přesto k ní dostanete méně příslušenství jako k některým produktům za mnohem nižší cenu. Jde konkrétně o 2 kuželové nástavce, které jsou však dostačující na většinu běžných prací. Kufřík či samostatný stojan, to vše si musíte dokoupit samostatně, nebo si vystačit bez nich.

Zkušenosti a recenze

Abychom to zkrátili, recenze a zkušenosti zákazníků, kteří si zakoupili horkovzdušnou pistoli DeWALT, jsou výhradně pozitivní. Za mínus je pokládána pouze již zmíněná absence kufříku a také malý počet nástavců v poměru k vyšší ceně.

Recenze a zkušenosti s horkovzdušnou pistolí DeWALT D26414

Pozitíva

přesné nastavení teploty
integrovaný stojánek
výborný poměr ceny a kvality
tichý chod
rychlé reakce na změny teploty
použitelná i ve vertikální poloze
nástavce a stěrka na nátěry jsou součástí balení

Negatíva

vyšší cena
kufřík není součástí dodávky
vyšší váha


Autor recenze: Viktória Hartmannová
Datum publikace: 25.08.2020
Nejlepší horkovzdušné pistole 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší horkovzdušné pistole 2022 – recenze, test, srovnání

Horkovzdušná pistole by neměla chybět ve výbavě žádného majitele rodinného domu. Využijete ji však i v paneláku, při práci na zahradě nebo na grilování. Pokud si chcete toto zařízení se skutečně širokým využitím pořídit, pokusíme se vám poradit, jak vybrat co nejlépe. Nejlepší horkovzdušné pistole Horkovzdušné pistole – recenze Jdete do toho? Už se nemůžete... Přečíst článek


Přidat komentář