inSPORTline Mateo masážní křeslo – recenze, zkušenosti

8 přednastavených programů
5 druhů masáží
možnost regulace intenzity i rychlosti masáže
vyhřívání
magnetoterapie
polohovatelný displej na ovládání
paměť počítače na 3 režimy
zabudovaný MP3 přehrávač
3D technika masírování
funkce automatické detekce ramen

Hodnocení:
(79.2%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

V luxusním masážním křesle inSPORTline Mateo zažijete 5 druhů masáže, vzduchovou masáž, příjemnou terapii teplem, magnetoterapii, protažení páteře i nohou a uvolňující swing hip. Mateo je plně polohovatelné, vyhřívané, disponuje 8 přednastavenými a 3 manuálními programy, 5 stupni rychlosti a intenzity, 2 stupni vibrací, automatickou detekcí ramen a integrovanou pamětí. Má nosnost 150 kg, váží 140 kg, má výkon 220 W a jeho rozměry představují 139 x 93 x 135 cm.

Technické parametry: materiál = syntetická kůže, nosnost = 150 kg, hmotnost = 140 kg, rozměry = 139 x 93 x 135 cm, úhel sklonu opěrky = 54 °, šířka sedáku = 52 cm, výkon = 220 W, druhy masáže = 5, přednastavené programy = 8, manuální programy = 3, stupně intenzity = 5, stupně rychlosti = 5, stupně vibrování = 2, masážní airbagy = 98, masážní ventily = 26, magnetoterapie = ano, Zero Gravity = ne, Zero Space = ne, paměť počítače = ano (3 režimy), automatická detekce ramen = ano, polohování = ano, vzduchová masáž = ano, vyhřívání = ano

Masážní křeslo inSPORTline Mateo je ve více barvách dostupné na ✅ webu Heureka.cz.

Profi křeslo do domácnosti

Masážní křeslo Mateo může cenou konkurovat jakémukoliv profi modelu. Proto jsme se rozhodli, že na něm nenecháme ani chlup suchý. V hodnocení budeme skutečně přísnější, čím vás však nechceme odradit. Pokud už se však rozhodnete za takovou masážní pomůcku utratit několik tisíc korun, myslíme si, že je fér, poskytnout co nejpravdivější informace.

První věc, která nás docela překvapila, bohužel, ne v nejlepším slova smyslu, je, že Mateo nabízí pouze 5 druhů masáží: stlačování, bouchání, poklepávání, mačkání s poklepáváním a Shiatsu. Není to málo a je pravda, že kombinací těchto režimů víte dosáhnout opravdu efektivní masáž celého těla nebo jeho zvláštních částí. Stejné možnosti však nabízejí i modely, které jsou levnější více než o polovinu.

inSPORTline Mateo recenze

Naopak vysloveně pozitivně hodnotíme 5 stupňů intenzity a rychlosti, 2 stupně vibrací, masírování v 3 směrech (3D technologie masírování) a 8 přednastavených režimů, mezi nimiž najdete masáž relaxační, uklidňující a uvolňující, režim s názvem "péče o tělo", aktivní swing a twist a masáž zaměřenou na oblast pasu. No, a pokud máte rádi spíše manuální nastavení, můžete si vybrat z ručních 3 programů (kompletní, lokální nebo bodová masáž), i když i v tomto případě bychom ocenili trochu více možností. Poslední z masáží, která si zároveň zaslouží palec nahoru, je thajská GUA SHA masáž chodidel.

Pohodlí na maximum

Křeslo Mateo je opravdu neskutečně pohodlné. Má měkoučký povrch ze syntetické kůže, polohovatelnou podnožku a ergonomicky tvarovanou opěrku hlavy, kterou můžete posouvat nahoru nebo dolů v rozmezí 10 cm. Polohovatelné je samozřejmě celé křeslo. K pohodlí přispívá i integrovaný, barevný LCD panel, který je připevněn na pohyblivém rameni, takže i v poloze vleže ho můžete mít přímo po ruce.

Nejen na masírování

Mateo je vyhřívané prostřednictvím karbonových vláken v rozmezí 40 do 50 °C, ovšem pouze v oblasti zad. Pozitivem je, že křeslo využívá principu dlouhovlnného infračerveného záření, které se dostane do hloubky tkání. Oceňujeme funkci magnetoterapie, i když ani v tomto případě nemůžeme být stoprocentně pozitivní. 8 magnetů umístěných v oblasti nohou totiž nelze vypnout. Co to znamená? Že křeslo Mateo není vhodné pro těhotné ženy, lidi s kardiostimulátorem, resp. i pro některé kardiovaskulární pacienty bez něj, epileptiky a vyléčené onkologické pacienty.

Masážní křeslo inSPORTline Mateo v černé barvě

Křeslo Mateo nabízí i možnost vzduchové masáže, kterou si můžete dopřát na horní části těla. Ramena a paže vám vymasírují 4 vzduchové polštářky. Předloktí se bude věnovat dalších 26. Další zajímavou funkcí je automatická detekce ramen, která masážní válečky uspořádá podle toho, jak přesně budete v křesle sedět.

Pořádný macek

Už při prvním pohledu na křeslo Mateo určitě i ne jednomu z vás napadne slovíčko "macek". V překladu, křeslo je skutečně robustní a pořádně těžké. Váží až 140 kg, přičemž ani jeho rozměry nejsou miniaturní. Křeslo Mateo je dlouhé téměř 140, široké 93 a vysoké 135 cm. Při takových XXL rozměrech bychom ocenili alespoň trochu širší sedadlo, které má pouze 52 cm, vyšší nosnost, která představuje 150 kg a také funkci Zero Space, při které můžete křeslo umístit téměř úplně ke stěně. Výrobci ke cti slouží alespoň to, že nezapomněl na integrované transportní kolečka.

Zkušenosti a recenze

V době, kdy jsme pro vás připravovali recenzi na masážní křeslo inSPORTline Mateo, jsme na něj našli pouze několik zákaznických recenzí. Hovoří o výborné masáži, ale trošku horší manipulaci kvůli vysoké poloze transportních koleček.

Recenze a zkušenosti s masážním křeslem inSPORTline Mateo

Pozitíva

8 přednastavených programů
5 druhů masáží
možnost regulace intenzity i rychlosti masáže
vyhřívání
magnetoterapie
polohovatelný displej na ovládání
paměť počítače na 3 režimy
zabudovaný MP3 přehrávač
3D technika masírování
funkce automatické detekce ramen

Negatíva

vysoká cena
vysoká hmotnost
horší manipulace
magnety není možné vypnout
režim vzduchové masáže pouze na horní polovině těla


Autor recenze: Viktória Hartmannová
Datum publikace: 06.11.2020
Nejlepší masážní křesla 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší masážní křesla 2024 – recenze, test, srovnání

Příjemná masáž celého těla po náročném dni v práci, lyžování nebo těžkém tréninku v posilovně, tomu odolá asi jen málokdo. Relax, úleva od bolesti, regenerace těla, to jsou ve zkratce důvody, proč se vyplatí přemýšlet nad koupí masážního křesla. Poradíme vám, jak vybrat co nejlépe, jak se o křeslo správně starat, jak ho používat a u kterých prodejců hledat zajímavé kousky.... Přečíst článek


Přidat komentář