Test fitness náramků - nejlepší fitness náramky 2017

Prohlédněte si nejlepší fitness náramky pro rok 2016. Srovnávací test fitness náramků spojuje informace z více zdrojů. Získali jsme výsledky domácích i zahraničních agentur, které testovaly tyto produkty. Sestavili jsme recenze, hodnocení a vaše zkušenosti. Přečetli jsme stovky diskusití a všechny získané informace jsme spojilli. Výsledkem je tento rebríčej nejlepších Fitness náramků na českém trhu.

Tato kategorie se strašně rychle vyvíjí a mění, proto se snažíme všechny údaje co nejčastěji aktualizovat. Pokud narazíte na nějaké nesrovnalosti, jednoduše nás informujte. Do diskuse se můžete zapojit pomocí formulářů ve spodní části této stránky.

 

Test - nejlepší fitness náramky

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Samsung Gear Fit2 Najlepšie Zobrazit produkt
2. Huawei TalkBand B2 Najlepšie Zobrazit produkt
3. Fitbit Alta Najlepšie Zobrazit produkt
4. Xiaomi Mi Band Najlepšie Zobrazit produkt
5. Fitbit Charge 2 Najlepšie Zobrazit produkt
6. Garmin Vivofit Najlepšie Zobrazit produkt
7. Polar Loop 2 Najlepšie Zobrazit produkt

 

Garmin Vivofit

Garmin vívofit je inteligentní fitness náramek, který při nošení na ruce monitoruje pohybové aktivity. Na rozdíl od jiných fitness náramků na trhu je vívofit schopen nejen monitorovat denní a noční aktivity, ale s neuvěřitelnou 1 roční výdrži baterií funguje i jako plnohodnotné fitness hodinky.

Garmin Vivofit

 

Xiaomi Mi Band 2

Xiaomi MiBand 2 je dalším chytrým náramkem společnosti Xiaomi. Oproti předchůdcům přináší výrazné vylepšení v podobě OLED displeje. Právě absence displeje byla největší nevýhodou předchozí generace. Xiaomi MiBand 2 také nabízí, na rozdíl od chytrých hodinek, skvělou výdrž baterie.

Xiaomi Mi Band 2

 

Fitbit Charge 2

Fitness náramek na celodenní a sportovní aktivity (sportovní režimy, Cardio Fitness Level, relaxační dechové cvičení, využití GPS ze Smartphonu, měřič srdečního tepu, notifikace volání, sms a kalendář, měří kroky, vzdálenost, spálené kalorie, spánkový režim, čas, budík, Bluetooth 4.0., měnitelné řemínky, OLED dotykový displej, výdrž baterie 5 dní, Android iOS, Windows

Fitbit Charge 2

Vaše hodnocení:
(89.4%)

oblíbené produkty


Přidat komentář