Test mixérů - nejlepší mixéry 2017

Skoro v každé domácnosti se dnes již nachází alespoň jeden mixér. Pokud ještě žádný nemáte a zvažujete jeho nákup určitě si kladete otázku, jak si správně vybrat ten nejvhodnější mixér pro sebe. Na trhu existuje více typů těchto domácích pomocníků. Některé jsou lepší, jiné za moc nestojí. Jak si ale vybrat? Není to vůbec jednoduché! Proto jsme sesbírali různé testy mixérů, hodnocení, srovnání a recenze a vytvořili z nich přehlednou tabulku, která vám pomůže s výběrem. Pokud si vyberete některý z těchto mixérů, určitě získáte kvalitní produkt. Vyhnete se modelům, které by vás zklamaly.

 

Nejlepší tyčové mixéry

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Catler SB 4010 Najlepšie Zobrazit produkt
2. Bosch MSM 67160 Najlepšie Zobrazit produkt
3. Braun MQ 725 Omelette Najlepšie Zobrazit produkt

 

Nejlepší stolní mixéry

PořadíModelHodnoceníDetail
1. G21 Perfect smoothie Vitality Najlepšie Zobrazit produkt
2. Catler BL 4010 Najlepšie Zobrazit produkt
3. Catler BL 8011 Najlepšie Zobrazit produkt

 

Kvalita bez kompromisů, kterou vám doporučujeme

G21 Perfect Smoothie Vitality

G21 Perfect Smoothie Vitality je kvalitní a výkonný multifunkční mixér. Zvládne namixovat jakýkoliv druh potravy s vynikajícím výsledkem. Obrovský výkon a nože se 6 čepelemi vám zaručí, že tento mixér zvládne kromě mixování, míchání i drcení a sekání. Stane se vaším výborným pomocníkem, pokud jste vyznavačem RAW stravy. Technologie výroby nožů z nerezové nerezavějící oceli zaručuje minimální nebo žádné zachycování pachů z potravin. Výborný systém rozložení nožů napomáhá ke štěpkování tvrdších surovin, jako jsou ořechy. Motor dosahuje výkonu až 1680 W s rychlostí 32 000 ot min. Milovníky zdravé výživy a uživatele, který si potrpí na vysokou kvalitu, tento vynikající multifunkční mixér zaručeně nezklame. Další možnou alternativou nebo konkurentem by tomuto mixéru mohl být i výborný model Catler BL 8011.

Delimano Nutribullet NB – 101S

O tomto výborném stolním mixéru jste určitě už nějaké informace zachytili. Díky reklamní kampani má vyhrazený čas v televizi, kde nás o jeho výhodách přesvědčují. Ale je to opravdu tak, nebo jde pouze o dobrý marketingový trik? Musíme uznat, že tentokrát můžete reklamě věřit. Tento stolní Smoothie mixér Nutribullet NB - 101S je výborným pomocníkem, který vám usnadní přípravu vašich oblíbených zdravých nápojů. Jednoduchá obsluha bez zbytečných nastavování jediným tlačítkem. Pěkný moderní design a kvalitní zpracování spolu s odolnou čepelí z nerezové oceli vám opravdu zajistí bezproblémové a pohodlné používání. Tento model má výkon 600 W a spolu s otáčkami v rozmezí 20 000 až 23 000 ot./min. vám nebudou dělat problémy ani tvrdší kusy zeleniny. Určitě výborná volba, hlavně v rámci přípravy vysoce výživných nápojů.

 

Výborný poměr výkon / cena

Bosch MSM 67140

Výborný pomocník do kuchyně za dostupnou cenu je ponorný mixér Bosch MSM 67140. Se štíhlým designem, ale vysokým výkonem 750 W, a tichým bezvibračním motorem, voličem otáček s 12 rychlostmi a transparentní mixovací nádobou, vás určitě nezklame. Za příjemnou cenu získáte nejen tichý kvalitní mixér, který se díky ergonomii rukojeti výborně drží, ale i bohaté příslušenství.

Kenwood SB 055

Za zmínku stojí určitě i zástupce z řad velmi populárních Smoothie mixérů. Je jich na trhu nespočet a právě model Kenwood SB 055 patří k nejoblíbenějšímu mixéru mezi uživateli. V balení naleznete dvě odnímatelné nádobky s objemem 0,5 litru a dvě víčka s otvorem na pití, čímž jsou vhodným partnerem pro cestování. Ostré nerezové čepele rozdrtí i tvrdší ovoce, či zeleninu. Bezpochyby oceníte i bezpečnostní prvky, jako protiskluzové nožičky a bezpečnostní uzavírací systém Interlock. O dokonalé rozmixování potravin se postarají dvě rychlosti a pulzní spínač. Plusem je celková rozebíratelnost a možnost mytí v myčce

Tefal HT 6101

Pokud hledáte šikovný mixér, který za výbornou cenu poslouží jako ponorný i jako mixér na šlehání a hnětení, je ruční mixér Tefal HT 6101 dobrá volba. Kromě mixování nápojů, omáček a polévek zvládne díky dvěma metličkám na šlehání i šlehačku a oceníte ho i při hnětení. V tom vám pomohou dva hnětací háky. Vše má tento model ve výbavě plus nádobku a odměrku s objemem 0,6 l. Snadná obsluha, dobrý výkon v poměru k ceně a bohatá výbava s dostatečným výkonem 500 W. Kladem je i nastavitelnost požadované rychlosti výkonu v 5 stupních. Dalším plusem je nízká hmotnost a jednoduché čištění, odnímatelné metličky a háky je možné mýt iv myčce nádobí. Za výbornou cenu získáte skvělého domácího pomocníka.

 

Speciální typ

Catler KM 8011

Náš Speciální typ patří kvalitnímu výrobku od výborného výrobce Catler. Podstatně vyšší cena plně odpovídá kvalitě a výkonu tohoto profesionálního mixéru. Technologieplanetárního mixování pracuje na principu, že hlava mixéru zajišťuje rotaci nástavce po vnitřním obvodu nádoby, zatímco nástavec rotuje v opačném směru kolem své osy. Tento systém přispívá k důkladnému a rovnoměrnému zpracování potravin. Určitě oceníte elektronické ovládání a funkci přerušení. Celkově až 12 stupňů rychlostí má tento mixér a ty se zobrazují na rychlostním LED ukazateli. Jednotlivé stupně mají na starosti rychlé a efektivní zpracování různých přísad. Elektronická regulace zajišťuje konstantní otáčky motoru, bez ohledu jaké množství potřebujete zpracovat. Výborná funkce přerušení vám umožní bez problémů přerušit chod mixéru pro rychlou kontrolu, aniž byste museli spotřebič vypínat. Bohatá výbava je samozřejmostí a nechybí ani tepelná ochrana motoru, kdy tepelný senzor zaznamenává teplotu motoru a při překročení kritické teploty se přístroj vypne. Cena je vyšší, ale tento mixér je jedním z nejlepších na našem trhu.

 

Nákupní rádce

Skoro v každé domácnosti se dnes již nachází alespoň jeden mixér. Pokud ještě žádný nemáte a zvažujete jeho nákup, určitě si kladete otázku, jak si správně vybrat ten nejvhodnější mixér pro sebe. Na trhu existuje více typů těchto domácích pomocníků.

Tyčový nebo i ponorný mixér pro rychlé rozmixování zeleniny v polévce a přípravu omáček nebo dětské výživy.

Ruční šlehač s metličkami nebo hnětacími háky vám zase pomůže pro vyšlehané bílků nebo šlehačky, případně při hnětení těsta.

Stolní a Smoothie mixér si poradí is nasekanou zeleniny pro zdravý výživový nápoj

Vždy záleží při výběru na tom, zda více pečete nebo vaříte. Potřebujete mixér pro přípravu pokrmů pro malé děti nebo milujete zdravé Smoothie? Pokud již máte představu, na jakou přípravu mixér nejčastěji využijete, podívejme se, které parametry jsou při výběru důležité.

 

Dúležité parametry

Příkon motoru: Ne každý mixér má dostatečný výkon na sekání tvrdších potravin, proto dobře zvažte, zda vám postačí nižší výkon kolem 350 W nebo chcete bez problémů upravovat různou škálu potravin s vysokým výkonem kolem 800- 1 400 W.

Materiál a hmotnost: Pokud vybíráte stolní mixér, je vhodné, aby byl těžší a stabilní na ploše. U tyčového je právě výhodnější držet v ruce lehčí mixér. Určitě se podívejte lépe i celkovému zpracování, materiálem a hlavně na materiál nožů, který vydrží i práci s tvrdšími potravinami.

Bezpečnost: Bezpečnostní pojistka, pogumované nebo přísavné nožičky při stolním mixéru tak pogumování rukojeti tyčového mixéru stojí za zvážení při výběru.

Délka přívodního kabelu: Samozřejmě, že i délka kabelu je jedním z faktorů, který může při pohodlné obsluze mixéru dát najevo svou důležitost. Určitě si vyberte dostatečně dlouhý kabel, abyste se vyhnuli různým prodlužovacím kabelem ve vaší kuchyni.

Doplňky a hlučnost: Potěší různé nádoby navíc, cestovní nádoby, jakož i dostatečná velikost základní nádoby, variabilita mixéru s přídavnými noži nebo metličkami. Na hlučnost se zaměřovat až tak nemusíte, vždyť který mixér vám nenadělá hluk.

Vaše hodnocení:
(90%)

oblíbené produkty


Přidat komentář