Test topinkovačů - nejlepší topinkovače 2017

Výběr topinkovače není záležitost, kterou byste hravě nezvládli, ale i u tohoto produktu se najdou rozdílné parametry. V obchodě se vám možná budou zdát všechny topinkovače stejné a lišící se pouze designem a barvou, ale opak je pravdou. I při opékačích najdeme vyhovující základní modely a modely, které mají něco navíc. Na co se tedy zaměřit při výběru? Určitě na kvalitu továrního zpracování, lehkost ovládání, pohodlné vybrání topinek a výbavu.

Zvolit si můžete stupeň opečení, přičemž počet stupňů se u jednotlivých topinkovačů liší. Většina modelů již disponuje možností rozmrazování chleba z mrazáku. Některé modely mají i zajímavou funkci opékání z jedné strany. Samozřejmostí však není rozpékač pečiva, některé topinkovače ho vůbec nemají, jiné jej mají zabudovaný případně jako odnímatelnou část.

Abychom vám s výběrem topinkovače pomohli, sesbírali jsme různé testy, hodnocení, srovnání a recenze a vytvořili z nich přehlednou tabulku, která vám pomůže s výběrem. Pokud si vyberete některý z těchto modelů topinkovačů, určitě získáte kvalitní produkt, který vám zpříjemní nejedno ráno.

 

Test - nejlepší topinkovače

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Catler TS 4011 Najlepšie Zobrazit produkt
2. Bosch TAT 8613 Najlepšie Zobrazit produkt
3. DéLonghi CTO 2003 Najlepšie Zobrazit produkt
4. Kenwood TTM 021 Najlepšie Zobrazit produkt
5. Catler TS 4010 Najlepšie Zobrazit produkt
6. Tefal TT 3601 Najlepšie Zobrazit produkt
7. DéLonghi CTO 2103 Najlepšie Zobrazit produkt

 

Catler TS 4011

..Toast je automaticky spuštěn do toastovacího otvoru pouhým stisknutím tlačítka. Zvuková signalizace TOAST READY oznámí, že toastovací cyklus je dokončen. Toast je pak automaticky zdvižen a připraven k odebrání. Chcete-li toast ještě krátce dopéct, stiskněte tlačítko A BIT MORE a toast bude automaticky spuštěn do toastovacího otvoru pro krátké dopečení.

Catler TS 4011

 

Bosch TAT 8613

Moderní topinkovač Bosch TAT 8613 s funkcí „Mirror heating“ - ohřev křemíkovým sklem pro obzvlášť šetrné opékání.

Bosch TAT 8613

DéLonghi CTO 2003

Potřebujete ve své kuchyni profesionála? Dále nehledejte. Opékač topinek DeLonghi Icona splní všechny vaše představy o tom, jak se připravují fantastické topinky. Tento skvělý toustovač na 2 plátky s luxusním lakovaným nerezovým tělem v krásném červeném provedení pracuje s pokročilou elektronickou kontrolou opékání a funkcí „extra-zdvih“ pro snadné vyndávání malých krajíčků.

 

Vaše hodnocení:
(90.6%)

oblíbené produkty


Přidat komentář