Nejlepší vakuové čističe pórů 2020 – recenze, test, zkušenosti

Rad o péči o pleť najdete na internetu opravdu mnoho. Mnohé z doporučení jsou pravdivé, jiné dokáží spíše uškodit, další jsou zase neúčinné. Vždy se doslechnete o různých kosmetických přípravcích, maskách, peelingu, ale jen málo se mluví o vakuových čističích pórů. Jak fungují? Jsou skutečně efektivní? Jak je správně používat?

Nejlepší vakuový čistič pórů – jak vybrat?

Na ženy se z každé strany sypou tipy, triky a způsoby, jak správně pečovat o pleť. Není to však tak jednoduché. Pleť každého člověka je svým způsobem unikátní. Proto neexistuje univerzální kosmetický přípravek, který by byl vhodný pro každou pleť.

Někdo má pleť citlivou, někdo má pórů více, někdo méně, někomu se pleť mastí a další ji může mít dehydratovanou. Kosmetické přípravky při péči o pleť třeba používat, ale co se týká čištění pleti, vakuový čistič pórů může být skvělým pomocníkem pro pravidelnou péči o pleť.

Nejlepší vakuové čističe pórů

Názov Hodnotenie Detail
Vakuový čistič pórů Wellneo   ✔   VÍTĚZ TESTUZobrazit produkt
ProfiCare PC-PR 3025   ✔   ZLATÁ STŘEDNÍ CESTAZobrazit produkt
Vigan Mammoth Lady TWO   ✔   PRO NÁROČNÉZobrazit produkt
Beurer FC 40   ✔   NÁŠ TIPZobrazit produkt
BeautyRelax Peelmax   ✔   DNES V AKCIZobrazit produkt

Jak vakuový čistič funguje?

Profesionální vakuové čističe využívají, jak lze vyvodit z názvu, vakuovou technologii na odstranění nečistot z pleti. Princip je jednoduchý. Zařízení disponuje různými nástavci, které jsou určeny pro jistý druh znečištění pleti. Díky tahu vzduchu přístroj vytváří při kontaktu s kůží podtlak a tímto způsobem vzniká mezi zařízením a pletí vakuum. Díky němu přístroj nečistoty eliminuje a pleť čistí.

Vakuový čistič pórů – fungování

Zařízení je buď to poháněné AAA bateriemi, anebo nabíjitelným Li-ion akumulátorem, který se dobíjí za pomoci USB konektoru. Některá zařízení disponují rovněž i regulací sacího výkonu. Nečistoty, které přístroj odstraní, stačí z nástavce odstranit pod tekoucí horkou vodou.

Ne náhrada, ale pomocník

Vakuový čistič pórů není náhradou nebo nástupcem hloubkového čištění pleti u kosmetičky. Právě naopak, profesionální kosmetičky toto zařízení při své práci používají. Hlavním úkolem tohoto zařízení je bezbolestné odstraňování pórů, vyrážek a akné z citlivé pleti. Bez podráždění a zarudnutí. Určitě nemůžete počítat s tím, že vakuový čistič i navzdory efektivním technologiím, zabezpečí 100-procentní hloubkové čištění pleti.

Vakuový čistič pórů je pomocník při bezbolestném odstraňování pórů, vyrážek a akné z citlivé pleti

Při pravidelném používání však napomáhá při péči o pleť. Dokonale čistí ucpané póry, pleť prokrvuje a masíruje. Tímto způsobem zabraňuje vzniku černých teček a ucpávání pórů. Takový přístroj se velmi snadno používá. Nehrozí žádné poranění, poškrábání či propíchnutí.

Výrobce před každým použitím přístroje doporučuje tvář napařit alespoň po dobu 10 – 15 minut, aby se póry otevřely. Lze jej použít na oblast obličeje, nosu, ale i krku či dekoltu. Vhodný je pro ženy i muže.

Hlavní výhody

  • Snadné použití,
  • efektivní čištění pleti,
  • pleť regeneruje,
  • vhodný pro všechny druhy pleti,
  • bez podráždění a zarudnutí.

Hlavní nevýhody

  • Není určen k hloubkovému čištění pleti,
  • slabší výkon některých modelů.

Vaše hodnocení:
(92.2%)
Datum publikování: 14.01.2020
Datum poslední aktualizace: 15.01.2020
Autor
Tomáš Polakovič

Tomáš Polakovič

Připravujeme pro vás recenze, testy, hodnocení. Snažíme se vám poskytnout všechny informace, které vám pomohou při rozhodování s nákupem spotřebiče, elektroniky nebo jiného produktu. Zapojte se i vy do diskuse pomocí komentáře a pomozte někomu dalšímu.


Přidat komentář