Nejlepší vakuové čističe pórů 2023 – recenze, test, srovnání

Rad o péči o pleť najdete na internetu opravdu mnoho. Mnohé z doporučení jsou pravdivé, jiné dokáží spíše uškodit, další jsou zase neúčinné. Vždy se doslechnete o různých kosmetických přípravcích, maskách, peelingu, ale jen málo se mluví o vakuových čističích pórů. Jak fungují? Jsou skutečně efektivní? Jak je správně používat?

Nejlepší vakuový čistič pórů – jak vybrat?

Na ženy se z každé strany sypou tipy, triky a způsoby, jak správně pečovat o pleť. Není to však tak jednoduché. Pleť každého člověka je svým způsobem unikátní. Proto neexistuje univerzální kosmetický přípravek, který by byl vhodný pro každou pleť.

Někdo má pleť citlivou, někdo má pórů více, někdo méně, někomu se pleť mastí a další ji může mít dehydratovanou. Kosmetické přípravky při péči o pleť třeba používat, ale co se týká čištění pleti, vakuový čistič pórů může být skvělým pomocníkem pro pravidelnou péči o pleť.

Nejlepší vakuové čističe pórů

Názov Hodnotenie Detail
BeautyRelax Peelmax   ✔   DNES V AKCIZobrazit produkt
Concept PO2010   ✔   ZLATÁ STŘEDNÍ CESTAZobrazit produkt
Vigan Mammoth Lady TWO   ✔   PRO NÁROČNÉZobrazit produkt
ProfiCare PC-PR 3025   ✔   LIDOVÁ VOLBAZobrazit produkt
Beurer FC 40   ✔   DNES V AKCIZobrazit produkt

Vakuové čističe pórů – recenze

O čištění pleti se zajímají především ženy. Mnoha z nich záleží na tom, zda jejich pleť působí svěže a zdravě. Chtějí se zbavit akné a pórů, aby mohli svou pleť vystavovat bez obav za každých okolností. Vakuový čistič pórů je v boji s neduhy pleti velmi dobrým pomocníkem. Ať už přemýšlíte nad vakuovým čističem pórů Wellneo, Kilpor nebo Beurer, před koupí byste si měli přečíst naše recenze. Výběr čističe pórů vám chceme usnadnit do největší možné míry, proto jsme nejoblíbenější modely vyzkoušeli za vás. Máte s nimi zkušenosti i vy? Podělte se o ně a také o své případně otázky v komentářích. Pomůžete tak dalším váhajícím, kteří nevědí, který z čističů pórů je ten nejlepší.

Jak vakuový čistič funguje?

Profesionální vakuové čističe využívají, jak lze vyvodit z názvu, vakuovou technologii na odstranění nečistot z pleti. Princip je jednoduchý. Zařízení disponuje různými nástavci, které jsou určeny pro jistý druh znečištění pleti. Díky tahu vzduchu přístroj vytváří při kontaktu s kůží podtlak a tímto způsobem vzniká mezi zařízením a pletí vakuum. Díky němu přístroj nečistoty eliminuje a pleť čistí.

Vakuový čistič pórů – fungování

Zařízení je buď to poháněné AAA bateriemi, anebo nabíjitelným Li-ion akumulátorem, který se dobíjí za pomoci USB konektoru. Některá zařízení disponují rovněž i regulací sacího výkonu. Nečistoty, které přístroj odstraní, stačí z nástavce odstranit pod tekoucí horkou vodou.

Ne náhrada, ale pomocník

Vakuový čistič pórů není náhradou nebo nástupcem hloubkového čištění pleti u kosmetičky. Právě naopak, profesionální kosmetičky toto zařízení při své práci používají. Hlavním úkolem tohoto zařízení je bezbolestné odstraňování pórů, vyrážek a akné z citlivé pleti. Bez podráždění a zarudnutí. Určitě nemůžete počítat s tím, že vakuový čistič i navzdory efektivním technologiím, zabezpečí 100-procentní hloubkové čištění pleti.

Vakuový čistič pórů je pomocník při bezbolestném odstraňování pórů, vyrážek a akné z citlivé pleti

Při pravidelném používání však napomáhá při péči o pleť. Dokonale čistí ucpané póry, pleť prokrvuje a masíruje. Tímto způsobem zabraňuje vzniku černých teček a ucpávání pórů. Takový přístroj se velmi snadno používá. Nehrozí žádné poranění, poškrábání či propíchnutí.

Výrobce před každým použitím přístroje doporučuje tvář napařit alespoň po dobu 10 – 15 minut, aby se póry otevřely. Lze jej použít na oblast obličeje, nosu, ale i krku či dekoltu. Vhodný je pro ženy i muže.

Hlavní výhody

  • Snadné použití,
  • efektivní čištění pleti,
  • pleť regeneruje,
  • vhodný pro všechny druhy pleti,
  • bez podráždění a zarudnutí.

Hlavní nevýhody

  • Není určen k hloubkovému čištění pleti,
  • slabší výkon některých modelů.

Nejčastější otázky a odpovědi (FAQ)

Výběr jakéhokoliv pomocníka od čističe pórů přes zastřihovače nosních chloupků až po elektrické kartáčky provází množství otázek. A to je dobře. Kdo se hodně ptá, hodně se dozví. Na nejčastější otázky ohledně vakuových čističů pórů jsme se rozhodli odpovědět na tomto místě. Chcete-li se ještě zeptat, napište nám do komentářů pod článkem. Vaše dotazy zodpovíme co nejdříve.

Jak dlouho mohu vakuový čistič pórů používat?

Přístroj lze používat bez omezení. Nejvhodnější je používání na denní bázi. Mělo by jít o součást každodenní očišťující kúry, kterou své pleti poskytnete po večerní očistě.

Kdy uvidím první výsledky čištění?

Výhodou vakuového čističe pórů je, že výsledky se projeví už po prvním použití. Nemusíte se obávat, že by vám přístroj způsobil bolest. Pokud jej budete používat podle návodu, nemělo by docházet ani k podráždění pleti.

Třeba pleť před použitím čističe pórů napařovat?

Je třeba si uvědomit, že přístroj není určen pro hloubkové čištění pleti a jde jen o pomocníka při odstraňování pórů. Pleť si nemusíte před používáním vakuového čističe pórů napařovat, pokud však máte tu možnost, určitě to udělejte. Díky tomu se totiž póry více otevřou a přístroj bude účinnější.

Starší modely, které již nejsou dostupné

Vaše hodnocení:
(88.6%)
Datum publikování: 14.01.2020
Datum poslední aktualizace: 28.10.2022

Autor
Tomáš Polakovič

Tomáš Polakovič

Připravujeme pro vás recenze, testy, hodnocení. Snažíme se vám poskytnout všechny informace, které vám pomohou při rozhodování s nákupem spotřebiče, elektroniky nebo jiného produktu. Zapojte se i vy do diskuse pomocí komentáře a pomozte někomu dalšímu.


Přidat komentář


Poslední články
Nevyhazujte oblečení, starejte se o něj správně. Jak na to?

Nevyhazujte oblečení, starejte se o něj správně. Jak na to?

Nemusíte kupovat desatero nového oblečení každý týden. Stačí, když se o to stávající budete řádně starat. Největším poradcem... Přečíst článek

Rychlovarná konvice bez vodního kamene: jak vyčistit konvici octem, sodou bikarbonou, kyselinou citrónovou

Rychlovarná konvice bez vodního kamene: jak vyčistit konvici octem, sodou bikarbonou, kyselinou citrónovou

Elektrické rychlovarné konvice jsou v nejedné domácnosti i kanceláři a pracovišti nepostradatelným kuchyňským spotřebičem.... Přečíst článek

Zálohování fotek z telefonu, fotoaparátu – jak uložit fotky na SD kartu, do počítače, na Cloud

Zálohování fotek z telefonu, fotoaparátu – jak uložit fotky na SD kartu, do počítače, na Cloud

Zálohování fotografií je něco, na co většinou myslíme teprve tehdy, když je paměť našeho zařízení plná, nebo se, v horším... Přečíst článek

Jak ztišit počítač? Čištění od prachu, výměna ventilátoru a disku či zvuková izolace

Jak ztišit počítač? Čištění od prachu, výměna ventilátoru a disku či zvuková izolace

Nadměrně hlučný počítač je vždy nepříjemnou záležitostí, zvláště pokud vám ztěžuje soustředění se na práci nebo zhoršuje... Přečíst článek