Nejlepší kuchyňské roboty Sencor – recenze, test, srovnání

Značka Sencor měla na našem trhu zpočátku pověst méně kvalitní, protože se snažila konkurovat ostatním zejména cenou. Později však začala do své nabídky přidávat několik modelů v různých cenových hladinách, které přinášely i zajímavé inovativní funkce.

Kuchyňský robot Sencor STM 7878BK

To se týká i kuchyňských robotů Sencor, o kterých vám v článku prozradíme víc. Přinášíme vám také recenze nejoblíbenějších z nich.

Nejlepší kuchyňské roboty Sencor

Názov Hodnotenie Detail
Sencor STM 3780GG   ✔   DOBRÉ RECENZEZobrazit produkt
Sencor STM 6350WH   ✔   NEJPRODÁVANĚJŠÍZobrazit produkt
Sencor STM 3730SL-EUE3   ✔   LIDOVÁ VOLBAZobrazit produkt
Sencor STM 7900   ✔   PRO NÁROČNÉZobrazit produkt
Sencor STM 3754RD-EUE3   ✔   NÁŠ TIPZobrazit produkt

Levná "Čína"? Určitě ne

Možná si myslíte, že Sencor je pouze další z čínských značek, které se snaží získat zákazníky snižováním výrobních nákladů. Ve skutečnosti však Sencor patří mezi přední poválečných výrobců elektroniky v Japonsku.

Historie Sencor se totiž datuje do roku 1969, tedy do stejného období, kdy v Japonsku vznikaly značky jako Sony, Akai, Sanyo či Aiwa, o kterých kvalitě snad nikdo nepochybuje.

Kuchyňský robot Sencor STM 4467CH

Ačkoli značka začínala jako výrobce audiotechniky (především kazetové magnetofony a walkmany), v současnosti nabízí více než 1 000 modelů výrobků. Najdete je v sortimentu spotřební elektroniky, kancelářské techniky, autoelektroniky či zařízení pro kuchyň, domácnost, zdraví a krásu. Prodávají se v 25 zemích po celém světě.

Dobrá kvalita za ještě lepší cenu

Rozšiřováním sortimentu si značka Sencor získala mnoho nových fanoušků, kteří ji sice stále berou jako levnější alternativu vůči zvučnější značkám, ale věří jí mnohem víc. Dalším důvodem je i postupně se rozšiřující servisní síť.

Tento trend kopírují i ​​kuchyňské roboty Sencor. Najdete mezi nimi velmi jednoduché modely, ale i ty s bohatým příslušenstvím v balení a funkcemi, které byste od spotřebičů v této cenové kategorii nečekali.

Bohužel, nízká cena oproti konkurenci se musí někde odrazit. V tomto případě to je kvalita provedení – výrobce často šetří na různých dílech, jako např. otočné klouby, pružiny či spojovací části dílů. Tyto součásti robota na první pohled sice neuvidíte, ale časem se i tak opotřebují, přičemž ten čas může přijít i v rámci záruční doby. Svědčí o tom i některé recenze uživatele, kteří tyto roboty využívají intenzivně každý den.

Pokud však berete kuchyňský robot pouze jako doplněk a neplánujete v kuchyni šlehat, mísit, mixovat, mlít či sekat každý den, bude pro vás robot Sencor rozumnou investicí na několik let.

Nejoblíbenější kuchyňské roboty Sencor

O jednotlivých kuchyňských robotech si můžete přečíst množství informací, ale až reálné zkušenosti lidí vám napoví, zda se do nich skutečně vyplatí investovat. Přečtěte si naše recenze a zjistěte, zda je mezi nimi kuchyňský robot, který by měl být ozdobou vaší kuchyně a pomocníkem při přípravě koláčů či vařených dobrot. Pokud již máte s touto značkou zkušenosti, podělte se o ně v komentářích a pomozte ostatním při rozhodování.

Vaše hodnocení:
(89.2%)
Datum publikování: 03.03.2020
Datum poslední aktualizace: 26.10.2022

Autor
Tomáš Polakovič

Tomáš Polakovič

Připravujeme pro vás recenze, testy, hodnocení. Snažíme se vám poskytnout všechny informace, které vám pomohou při rozhodování s nákupem spotřebiče, elektroniky nebo jiného produktu. Zapojte se i vy do diskuse pomocí komentáře a pomozte někomu dalšímu.


Přidat komentář


Poslední články
Nevyhazujte oblečení, starejte se o něj správně. Jak na to?

Nevyhazujte oblečení, starejte se o něj správně. Jak na to?

Nemusíte kupovat desatero nového oblečení každý týden. Stačí, když se o to stávající budete řádně starat. Největším poradcem... Přečíst článek

Rychlovarná konvice bez vodního kamene: jak vyčistit konvici octem, sodou bikarbonou, kyselinou citrónovou

Rychlovarná konvice bez vodního kamene: jak vyčistit konvici octem, sodou bikarbonou, kyselinou citrónovou

Elektrické rychlovarné konvice jsou v nejedné domácnosti i kanceláři a pracovišti nepostradatelným kuchyňským spotřebičem.... Přečíst článek

Zálohování fotek z telefonu, fotoaparátu – jak uložit fotky na SD kartu, do počítače, na Cloud

Zálohování fotek z telefonu, fotoaparátu – jak uložit fotky na SD kartu, do počítače, na Cloud

Zálohování fotografií je něco, na co většinou myslíme teprve tehdy, když je paměť našeho zařízení plná, nebo se, v horším... Přečíst článek

Jak ztišit počítač? Čištění od prachu, výměna ventilátoru a disku či zvuková izolace

Jak ztišit počítač? Čištění od prachu, výměna ventilátoru a disku či zvuková izolace

Nadměrně hlučný počítač je vždy nepříjemnou záležitostí, zvláště pokud vám ztěžuje soustředění se na práci nebo zhoršuje... Přečíst článek