Test mikrovnných trub - nejlepší mikrovlnky

Určitě neuděláte chybu, pokud si mikrovlnku vyberete podle výsledků nestranných testů. My jsme si prostudovali několik světové žebříčky a testy mikrovlnek a sestavili jsme pro vás seznam těch nejlepších modelů pro rok 2016. Vyberte si podle toho, co vám vyhovuje. Vyhněte se modelům, které svou kvalitou nedosahují ani průměru.

 

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Whirlpool AMW 850 IXL Najlepšie Zobrazit produkt
2. Samsung F300G Najlepšie Zobrazit produkt
3. Electrolux EMS 26204 OX Najlepšie Zobrazit produkt
4. Whirlpool AMW 1401 IX Najlepšie Zobrazit produkt
5. Samsung MC 28H5015AW Najlepšie Zobrazit produkt
6. ETA 0205 Najlepšie Zobrazit produkt
7. Zelmer 29Z020 Najlepšie Zobrazit produkt
 

Kvalita bez kompromisů, kterou vám doporučujeme

Whirlpool AMW 850 IXL

Moderní kompaktní vestavná mikrovlnná trouba od ověřeného výrobce s výbornými funkcemi s velkým vnitřním objemem 40 l. Kromě ohřevu potravin využijete vaření v páře, gril i crisp, funkci zapékání. Oceníte technologii 6. Smysl a snadné ovládání na dotykovém panelu s přehledným displejem.

Siemens BE 634LGS1

Stylový design této vestavné mikrovlnné trouby zapadne do každé kuchyně. Intuitivní ovládání TouchControlvám usnadní nastavování. Vnitřní prostor za prosklenými dvířky je osvětlen efektivním LED světlem. Samozřejmě nechybí ani gril.

Electrolux EMS 26204 OX

V nižší ceně, ale s atraktivním moderním černo nerezovým designem, najdete vestavnou mikrovlnnou troubu s pohodlným dotykovým ovládáním známého výrobce Electrolux. Nabídne vám rychlý start s plným výkonem, mnoho užitečných funkcí včetně grilu.

 

Výborný poměr výkon/ cena

Whirlpool AMW 1401 IX

Jedna z nejprodávanějších vestavěných mikrovlnných trub z dílny kvalitního výrobce. Kromě pěkného nerezového designu se zrcadlovým sklem, vám nabízí funkce, jako jsou Jet Defrost, velmi rychlé rozmrazování a Jet Start, start na plný výkon. Nechybí kvalitní gril a 3D proudění mikrovlnných vln. To vše ve výborném poměru výkon / cena.

Samsung MC 28H5015AW

Za výbornou cenu získáte inteligentní mikrovlnnou troubu od ověřeného výrobce s výbornými funkcemi. Jde o provedení volně stojící mikrovlnky, která se díky svým kompaktním rozměrům nezabere mnoho místa, a snadno jí najdete vhodné umístění. Oceníte nejen ohřev, ale i vaření horkým vzduchem a šikovný gril. Poměr výkon / cena ji řadí mezi velmi výhodný nákup a u uživatelů se těší velké oblibě.

 

Černý Petr nebo designový skvost

Černého Petra dáváme nejen produktům, které nejsou až tak výhodné v poměru výkon a cena, případně jsou to výprodejové kusy, které jsou již parametry zastaralé. Patří i modelům, které určitě stojí za povšimnutí, ale pro většinu z nás jsou cenově nedostupné, jakož i modelem s originálním netradičním designem.

Smeg SC 745MAO

Kompaktní mikrovlnná trouba s nezaměnitelným designem italského výrobce Smeg. Vysokou pozornost kromě výkonu a funkcí věnuje i celkovému designu.Je to dokonalá kombinace technologie a krásného stylu.

Teka MWR 32 BI

Mikrovlnná trouba výrobce Teka, který je německého původu, vás může stejně zaujmout originálním designem v dostupné ceně. Oceníte nejen hezký design, ale i výborné funkce a gril.

Vaše hodnocení:
(90.8%)

oblíbené produkty


Přidat komentář