Nejlepší kulmy a kulmofény - Test Kulmy 2017

V našem žebříčku najdete nejlepší kulmy a kulmofény, které jsou momentálně na trhu k dispozici. Sestavili jsme výsledky testů, hodnocení a recenze, vše jsme spojili a takový je výsledek. Nejprve si ale řekněme, jaký je rozdíl mezi Kulmou a kulmofénem. Pak si řekneme, jak dopadl test a které kulmy jsou pro tento rok (2018) nejlépe.Kulma

Natáčí vlasy způsobem topného tělesa a jednoduchým způsobem se vlasy upravují natočením pramínku vlasů na kulaté těleso nástavce. Tloušťka a tvar může být různý a od toho závisí, zda se vytvoří jemné kadeře nebo mohutné lokny. Při kulmách jsou rozdíly v povrchu tělesa na které se vlasy natáčejí. Setkat se můžete s teflonovým povrchem, turmalínovým, keramickým a dokonce i ze železnými kulmami, které jsou již na ústupu. Nejideálnějším já keramika. Kvalitní kulma má několik stupňů nastavení. Pokud si máte možnost vybrat, určitě upřednostněte takovou kulmu. Kulma je ideální pro rychlý styling vlasů. Kromě klasických klešťových kulem jsou na trhu i kónické kulmy, při kterých není přichycení vlasů kleštěmi. Některé modely mají i displej se zobrazením teploty.

Kulmofén

Upravuje vlasy do účesu horkovzdušnou technologií a je vhodný i pro vlhké vlasy. Kromě proudění teplého vzduchu zároveň nástavcem s různými kartáči vytváří účes. I při kulmofén se můžete setkat s různou tloušťkou, materiálem povrchu, kde znovu vede keramika. Plusem je nastaviteľosť více úrovní teploty, plus chladný vzduch na dokončení úpravy a různé nástavce ve výbavě. Některé kulmofény obsahují ionizérem rotační kartáč. Záleží na typu a délky vlasů, ale nabídka je bohatá a určitě si vyberete.

Kulmofén je víceméně kombinace fénu a kulmy a právě kvůli užitkovosti 2 v 1 jsou velmi oblíbené. Máme pro vás pár tipů na kvalitní kulmy a kulmofény, které jsou oblíbené mezi uživateli díky výborné kvalitě, funkčnosti i ceně.

 

Test - nejlepší kulmy

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Remington Ci 9532 Najlepšie Zobrazit produkt
2. Remington CI8725 Najlepšie Zobrazit produkt
3. Philips HP 8619 Najlepšie Zobrazit produkt
4. Rowenta CF 4132 Najlepšie Zobrazit produkt

 

Test - nejlepší kulmofény

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Rowenta CF9320 Najlepšie Zobrazit produkt
2. Remington AS7051 Najlepšie Zobrazit produkt
3. Philips HP8656 Najlepšie Zobrazit produkt
4. Braun AS 720 Najlepšie Zobrazit produkt

Seznam článků

Vaše hodnocení:
(90.4%)

oblíbené produkty


Přidat komentář