Test notebooků - nejlepší notebooky 2017

Stovky modelů notebooků na nás číhají z každého elektra. Podobají se jako vejce vejci. Jak si vybrat? Připravili jsme pro vás žebříček toho nejlepšího. Tento žebříček odrážejí výsledky světových i domácích testů, recenzí a hodnocení. Jelikož se trh rychle mění, tento žebříček pravidelně aktualizujeme.

 

Test - nejlepší

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Asus ROG Najlepšie Zobrazit produkt
2. HP 250 G4 Najlepšie Zobrazit produkt
3. Acer Aspire E15 Najlepšie Zobrazit produkt

 

Asus ROG

Notebook ROG GL552 je stvořen ke hraní her a určen ke kreativnímu využití. Je vybaven až čtyřjádrovým procesorem 6. generace Intel® Core™ Skylake a samostatnou grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX™ s podporou rozhraní Microsoft DirectX 12. Bez ohledu na to, zda hrajete nejnovější hry nebo používáte náročné aplikace, vždy se můžete těšit na ostřejší zobrazení a bezkonkurenční výkon.

Asus ROG

 

HP 250 G4

Buďte připojeni s cenově dostupným notebookem HP 250. Plňte pracovní úkoly s technologií Intel, základními multimediálními nástroji a systémem Windows 10 instalovanými v notebooku HP 250. Odolná konstrukce pomáhá chránit notebook proti každodenním nástrahám.

HP 250 G4

 

Acer Aspire E15

Další zdokonalení médií a volitelné možnosti vám přinesou ještě bohatší zážitky. Naše funkce Acer TrueHarmony přináší realističtější a bohatší zvuk a komponenty certifikované pro aplikaci Skype zajišťují, že si užijete zřetelnou komunikaci s čistým zvukem i obrazem a nebudete se muset bát ozvěn, výpadků ani prodlev. Na výběr jsou i modely s optickou jednotkou a displeje s rozlišením Full HD.

Acer Aspire E15

 

Vaše hodnocení:
(90.6%)

oblíbené produkty


Přidat komentář