Test mobilních telefonů - Nejlepší mobily 2017

Trh s mobilními telefony je nejvíce rozpínající se trh. Díky vývoji stále novějších technologii pro mobilní zařízení výrobci chrlí na trh stále novější modely. Žádný z výrobců nechce zaostávat za konkurencí. I nároky uživatelů se za poslední roky rapidně zvýšily. Dnes už přistupujeme k nákupu mobilního telefonu jinak, než před pár lety. Zvažujeme výkon, výdrž, technologické novinky a samozřejmě i design. Základní kritéria pro výběr jsou u každého jiné. Někdo rád a často fotí a upřednostní zařízení s kvalitním fotoaparátem. Jinému záleží na výkonu kvůli hrám a náročným aplikacím. Někdo si zase potrpí na luxusní design a kvalitní zpracování pro reprezentační účely. Jak si poradit v bohaté nabídce mobilních telefonů?

Test - nejlepší telefony

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Huawei P10 Najlepšie Zobrazit produkt
2. Apple Iphone 7 Najlepšie Zobrazit produkt
3. Samsung Galaxy S7 Najlepšie Zobrazit produkt
4. Huawei P9 Najlepšie Zobrazit produkt

 

Huawei P9 Lite Dual SIM

Plánujete nákup chytrého telefonu a nechcete přitom zajíce v pytli? Ačkoliv většina telefonů se podobá jako vejce vejci, není to případ modelu Huawei P9 Lite, nástupce populární P8 Lite. Tento univerzální přístroj reprezentuje dokonalé vyvážení poměru výkon/cena s nepřebernou nabídkou funkcí, odolným, kvalitním tělem a vynikajícím fotoaparátem, který je díky svému manuálnímu nastavení ceněn i pokročilejšími uživateli.

Huawei P9 Lite Dual SIM

 

Samsung Galaxy S7

Hledáte mobil, jehož elegance a vlastnosti budou převyšovat všechny ostatní? Doslova zlatým hřebem března 2016 je nový model Samsung Galaxy S7 edge, který svého předchůdce Samsung Galaxy S6 edge převyšuje v několika velmi užitečných vlastnostech. Výrobci si s ním do posledního detailu vyhráli tak, aby mohl usilovat o nejlepší mobilní telefon, který se v současnosti vyrábí.

Samsung Galaxy S7

 

Huawei P8 Lite Dual SIM

Huawei P8 Lite pohání 8jádrový procesor HisiliconKirin 620 s taktem 1,2 GHz na každé jádro. Procesor pochází z rukou společnosti Huawei, čili je vytvořen stejnou firmou jako celý mobilní telefon. S podporou 2GB operační paměti se jedná o velmi výkonný přístroj, se kterým nebudete mít problém s žádnou aplikací. Můžete hrát nejlepší hry, pracovat s nejnáročnějšími aplikacemi – s tím vším si Huawei P8 Lite poradí.

Huawei P8 Lite Dual SIM

Seznam článků

Vaše hodnocení:
(87.8%)

oblíbené produkty


Přidat komentář