Recenze navigace Garmin Drive 50 LMT

Tuto navigaci jsem si koupil, protože jsem dosud využíval jako navigaci smartphone s aplikací. Hlavně kvůli zácpě a také pokud cestujeme na dovolenou, tak se taková věcička sejde. Nehledal jsem žádnou drahou, ale takový dobrý poměr kvality a ceny. Tento model mi doporučil kolega, který s ní je velmi spokojen.

Garmin Drive 50 LMT

Rozměr a design je příjemný. Tloušťka je také docela dobrá. Design je jednoduchý v klasické černé barvě a zpracování velmi kvalitní. Má dotykový displej s úhlopříčkou 5" a možnost duálního zobrazení. Čitelnost je dobrá, s tím jsem spokojený. Nechybí jí slot na paměťovou kartu do velikosti 16 GB, což zcela postačuje. Na zadané straně se nachází jediné tlačítko na zapnutí, kruhový otvor pro připojení držáku, slot na paměťovou kartu a konektor pro připojení mini USB kabelu. Vše je součástí balení spolu s autonabíječkou a návodem.

Funkce a mapy EU s doživotní aktualizací

Ovládání v uživatelském prostředí je velmi jednoduché. Do vyhledávání si mohu napsat místo, přímo adresu nebo vybrat z oblíbených případně posledních tras. Nechybí tam kategorie restaurací, hotelů, benzínových stanic a co mě osobně potěšilo i databáze Foursquare. V navigací se nachází kompletní mapa střední Evropy s doživotní aktualizací. Velmi lehká je i aktualizace map pomocí připojení k PC. Mapy jsou velmi přehledné a detailně.

Navigace Garmin

Co se týče nastavení, tak si nastavíte jas i hlasitost, jakou požadujete. Velmi kladně hodnotím různé výstrahy jako jsou odstávky, práce na silnici nebo jiné. Mohu si najít všechny dostupné trasy z místa na místo, kam se potřebuji dostat s výpočtem, nejkratší, nejrychlejší nebo nejekonomičtější. Menu je lokalizováno do češtiny a pár kliky na displeji si zařídím, co potřebuji. Kromě předinstalovaných map se tam samozřejmě dají nahrávat i jiné. Ukládat se dají i oblíbené pozice. Nevím, co by mi v této navigaci chybělo.

Krátké shrnutí

Nákup navigace Garmin Drive 50 LMT Lifetime EU určitě nelituji. Jsem s ní spokojený a určitě doporučuji pro běžného uživatele, který hledá navigaci s jednoduchým ovládáním a spoustou funkcí.

Plusy

  • Pěkný design,
  • funkce a výbava,
  • jednoduché ovládání,
  • lokalizace Cz,
  • aktualizace map (doživotní),
  • dopravní zprávy,
  • poměr výkonu a ceny.

Mínusy

  • Žádné jsem zatím nenašel.
Hodnocení článku:
(81%)

Pulbikované dňa: 01.01.2017

oblíbené produkty

Zobrazit kategorii:


Přidat komentář