Test digestoří - nejlepší digestoře 2017

Pokud jste se rozhodli zakoupit si nový odsavač par (digestoř), tak se v první řadě musíte rozhodnout, zda potřebujete komínový nebo výsuvný, který se umisťuje pod kuchyňskou skříňku. Velmi důležitá je i šířka spotřebiči, zvláště pokud jsou vaše prostorové možnosti značně omezené.

Abychom vám pomohli, sesbírali jsme několik testů a srovnání odsavačů par. Výsledkem je přehledná tabulka doporučených modelů, kterou budeme pravidelně aktualizovat. Nyní najdete v tabulkách první 3 nejlepší vestavěné a 3 komínové digestoře. Údaje pocházejí z testů z konce roku 2015 a roku 2016.

 

Test - nejlepší komínové digestoře

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Mora OV 680 G Najlepšie Zobrazit produkt
2. Electrolux EFC 60151 Najlepšie Zobrazit produkt
3. Mora OK 635 G Najlepšie Zobrazit produkt

 

Test - nejlepší vestavěné digestoře

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Electrolux EFP 6411 Najlepšie Zobrazit produkt
2. Mora OT 631 X Najlepšie Zobrazit produkt
3. Beko CTB 6407 X Najlepšie Zobrazit produkt

 

Mora OV 680 G

Komínový odsavač par Mora OV 680 G o šířce 60 cm si během chvilky poradí se všemi nepříjemnými pachy a parami ve vaší domácnosti. Jeho výkon je 607 m3/h a k dispozici máte 4 rychlosti výkonu. Vše snadno nastavíte pomocí dotekového ovládání. Ihned po dotyku se zvolený symbol červeně rozsvítí a vy tak budete vědět, kterou funkci jste zvolili. Přední plocha je zcela rovná, hladká a veškeré ovládací symboly jsou umístěny pod sklem, což usnadňuje čištění.

Na ovládacím panelu se dále nachází signalizace provozu odsavače a ukazatel znečištění filtru. Extra funkce 24 h každou hodinu automaticky na 5 minut spustí odsávání a tím čistí vzduch v místnosti po celý den. Speciální funkce Power Boost zvýší sací výkon na maximum. Jde o rychlé odsátí velkého množství výparů, pokud například vaříte ve 4 velkých hrncích současně.

Mora OV 680 G

 

Electrolux EFC 60151

Odsavač par je nepostradatelnou součástí každé kuchyně. Komínový odsávač Electrolux EFC60151X je vyroben v nerezovém provedení, díky čemuž dokonale zapadne do různých interiérů. Poskytuje vám dostatečný výkon odtahu až 430 m3/h a pomocí posuvného ovladače můžete snadno zvolit jeden ze 3 rychlostních stupňů. Odsávač lze použít pro odvádění vzduchu nebo pro recirkulaci, kdy vzduch není odváděn mimo místnost.

Komínový odsávač par Electrolux EFC60151X při nízkém výkonu dosahuje hlučnosti pouhých 53 dB, takže se můžete nerušeně věnovat přípravě jídla nebo jiným činnostem. Pro maximální přehled na pracovní ploše je tento model vybaven osvětlením Halogen Bulb. Odsávač Electrolux EFC60151X má výšku 620 mm, šířku 598 mm a hloubku 471 mm.

Electrolux EFC 60151

 

Mora OK 635 G

Komínový odsavač par Mora OK 635 G v nerezovém provedení se skleněnou lištou disponuje 4 rychlostmi odtahu a funkcí temporizace rychlosti, která automaticky vypne odsavač po 15 minutách.

Mora OK 635 G

 

Vaše hodnocení:
(89.6%)

oblíbené produkty


Přidat komentář