Klarfit Maxxmma C boxovací pytel – recenze, zkušenosti

přijatelná cena
vhodný pro začátečníky i pokročilé
univerzální využití
příjemný a kvalitní materiál
snadné uskladnění
rychlé naplnění

Hodnocení:
(80.6%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Boxovací pytel Klarfit Maxxmma C je plněný vodou v kombinaci se vzduchem. Díky tomu disponuje přímo dokonalými vlastnostmi pro začínající, ale i pokročilé boxery. Váhu pytle můžete upravit také podle vašich osobních požadavků, a to v rozmezí od cca 35 do 55 kg. Klarfit Maxxmma C má rozměry 33 x 95 cm. Proto je ideální pro trénink úderů rukama. Vnější obal boxovacího pytle je vyroben z odolné syntetické kůže, která je nepromokavá a příjemná při úderech. Součástí dodávky je hadice na napuštění vodou a pumpa na huštění boxovacího pytle.

Technické parametry: vnější materiál = umělá kůže, vnitřní výplň = voda + vzduch, výška = 95 cm, průměr = 33 cm, objem/hmotnost = cca 35 až 55 kg

Velmi pěkný, funkční a praktický boxovací pytel

Boxovací pytle plněné vodou jsou obecně považovány za velmi dobrou volbu. Klarfit Maxxmma C si můžete navíc dofouknout přesně podle vašich představ. Co to pro vás znamená v praxi? Pomocí hadice, kterou dostanete spolu s pytlem, ho napustíte 35 až 55 litry vody (hmotnost pytle v kg bude podobná). Abyste dosáhli ideální vlastnosti, pumpou, která je rovněž součástí dodávky, ho následně dofoukáte na požadovanou tuhost. Ano, nutnost dofukování má i jednu nevýhodu. Pytel musíte dofukovat pravidelně, ideálně před každým tréninkem.

Kombinace vzduchu, vody a možnost přizpůsobení váhy i tuhosti dále zodpovídá za to, že pytel Klarfit můžete využívat v úplných začátcích tréninku, ale i poté, když získáte nějaké ty zkušenosti. Zároveň jde o dobrou volbu pro všechny s váhou od cca 60 do 110 kg, což je docela široké rozpětí. Klarfit je proto dobrou volbou i tehdy, když hledáte pytel pro více členů domácnosti.

Klarfit Maxxmma C recenze

Nastavitelná hmotnost má ještě jeden benefit. Pytel můžete využívat na kondiční i silový trénink. Když už jsme při tréninku, tak zmíníme i to, že Klarfit je vhodný hlavně na procvičování úderů rukama a lokty, ne nohama, protože je docela krátký. Jeho výška je pouze 95 cm, což zároveň nemusí být vyhovující pro lidi s nadprůměrnou výškou.

Trénink bez potopy

Když si kupujete pytel, který je plněný vodou, kvalitní materiály a ventily jsou základem. Pouze tak se vyhnete několika desítkám litrů vody vylité na vaší podlaze. Obal boxovacího pytle Klarfit Maxxmma C je vyroben z nepromokavé umělé kůže. Vodou ho napustíte přes PVC ventil, který se jeví jako zcela funkční. Pohroma v podobě potopy by vás proto měla obejít. Samozřejmě, je velmi obtížné odhadnout, co s pytlem udělá až příliš intenzivní trénink, při kterém použijete až příliš velkou sílu.

Nafukování boxerského pytle Klarfit Maxxmma C

Vegan friendly a ještě příjemné na dotyk

Při materiálech ještě chvilku zůstaneme. Syntetická kůže je považována za nejlepší alternativu k té pravé, a to nejen proto, že při její výrobě netrpěli žádné živé tvory. Její výhodou je zejména nižší cena a hladký povrch, který je příjemný při úderech (uchrání vás před oděrkami). Syntetická kůže je zároveň velmi nenáročná na údržbu.

Dobrou zprávou je, že pytel Klarfit Maxxmma C můžete využívat i ve vlhkých prostorách, jako je například sklep, dokonce i v exteriéru. Syntetická kůže, voda a vzduch, žádný z těchto "materiálů" nemůže zvlhnout nebo se deformovat. Takže, najděte si hrubší větev a směle do toho! Předtím si však nezapomeňte koupit závěsnou řetěz, protože tu spolu s pytlem nedostanete. Když už jsme u tohoto tématu, tak vám dáváme do pozornosti odolné a pevné závěsy z balistického nylonu, které, logicky, považujeme za plus.

Pozitíva

přijatelná cena
vhodný pro začátečníky i pokročilé
univerzální využití
příjemný a kvalitní materiál
snadné uskladnění
rychlé naplnění

Negatíva

nemusí vyhovovat profesionálním sportovcům


Autor recenze: Viktória Hartmannová
Datum publikace: 06.09.2020
Nejlepší boxovací pytle 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší boxovací pytle 2024 – recenze, test, srovnání

MMA se stává pomalu, ale jistě populární téměř stejně jako fotbal a tradiční box předběhlo už dávno. UFC Fighter zaplňují "stránky" YouTube, živé přenosy mezinárodních zápasů můžeme sledovat i s live českým studiem a Conor McGregor se stal novodobým idolem mladých chlapců i dívek. Pokud jste i vy propadli tomuto šílenství, možná uvažujete nad skutečným tréninkem. No a na ten potřebujete... Přečíst článek


Přidat komentář