Test čteček knih - nejlepší čtečky knih 2017

Test čteček knih - prohlédněte si výsledky několika testů, které jsme pro vás sesbírali a vyhodnotili. Přečetli jsme stovky recenzí a diskusí týkajících se čteček elektronických knih a zapracovali je do výsledného žebříčku nejlepších čteček knih pro rok 2016. Pokud máte otázky, zapojte se do diskuse v dolní části stránky. Pokud potřebujete pomoci, prostudujte si návod, podle čeho vybrat čtečku a které parametry při výběru sledovat.

 

 

Test - nejlepší čtečky knih

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Amazon Kindle Paperwhite 3 Najlepšie Zobrazit produkt
2. Pocket Book 626 Touch Lux 3 Najlepšie Zobrazit produkt
3. PocketBook 650 Ultra Najlepšie Zobrazit produkt
4. Pocket Book 631 Touch HD Najlepšie Zobrazit produkt
5. Amazon Kindle Voyage Najlepšie Zobrazit produkt

 

Amazon Kindle Paperwhite 3

Poslední verze nejpopulárnějčí čtečky Kindle - Paperwhite přichází v nové verzi 2015. Tentokrát se výrazného vylepšení dočkal display, který při svém rozlišení 300ppi drtí konkurenci. Jemnost a kontrast displeje je téměř shodný s opravdovou papírovou knihou.

Amazon Kindle Paperwhite 3

 

Pocket Book 626 Touch Lux 3

 

Pokračovatel oblíbené čtečky Touch Lux 2 má kvalitnější displej a zachovává důležité vlastnosti předchozího modelu. Čtečka PocketBook 626 je rychlá, lehká, tenká a má na zadní straně speciální povrch, díky kterému vám perfektně padne do jedné ruky. Zásadní inovací je displej E Ink Carta s jemným rozlišením a ovládáním prsty

Pocket Book 626 Touch Lux 3

 

PocketBook 650 Ultra

Zabudované osvětlení umožňuje bezproblémové čtení i ve špatných světelných podmínkách. Zabudovaný fotoaparát umožňuje skenování knih a rozpoznávání textu. Tenký a stylový design řadí čtečku mezi nejkompaktnější na trhu.

PocketBook 650 Ultra

 

Vaše hodnocení:
(89%)

oblíbené produkty


Přidat komentář