Čtečka knih je fenoménem posledních let. S příchodem technologie E-Ink, která maximálně věrně zobrazuje elektronický papír ve srovnání s klasickým papírem knih, se na trhu objevilo velké množství výrobců, kterí svými produkty zasáhly i do tohoto segmentu. Nejčastěji se při čtečkách elektronických knih skloňuje výrobce Amazon Kindle. Jednomu z nejvýznamnějších výrobců však šlapou na nohy i jiní výrobci, jejichž čtečky dnes nabízí trh.

Pokud zvažujete nákup čtečky je třeba se trochu zorientovat mezi různými modely. Máme pro vás několik rad, podle čeho vybírat a pár tipů na kvalitní čtečky, které dnes seženete na trhu.

Nejlepší čtečky knih 2020 – recenze, test, srovnání

Nejlepší čtečky knih 2020 – recenze, test, srovnání

Test čteček knih - viz výsledky několika testů, které jsme pro vás sesbírali a vyhodnotili. Přečetli jsme stovky recenzí a diskusí týkajících se čteček elektronických knih a zapracovali je do výsledného žebříčku nejlepších čteček knih pro rok 2018. Pokud máte otázky, zapojte se do diskuse ve spodní části stránky. Pokud potřebujete pomoci, viz návod, podle čeho vybrat čtečku a Kotri... Přečíst článek