Foreo Luna mini 3 čistící kartáček na pleť – recenze, zkušenosti

jemné silikonové štětiny šetrné k pleti
12 úrovní intenzity vibrací
Bluetooth pro propojení s aplikací
snadné ovládání a elegantní design
kompaktní rozměry a nízká váha

Hodnocení:
(68%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Sonický čistič pleti Foret Luna mini 3 byl inspirován svým předchůdcem, avšak oproti minulému modelu přináší několik vylepšení. Díky malým rozměrům a nízké hmotnosti je jako stvořený pro cestování. Jednoduše ho vložíte do kabelky nebo cestovní tašky a můžete si ho vzít kamkoli. Pokud byste ho nevěděli najít, pomůže vám mobilní aplikace, která přístroj rozvibruje a vy ho tak snáze najdete.

Foret Luna má silikonové štětiny, které dokáží odstranit až 99,5 % hluboko usazených nečistot. Přístroj zároveň stimuluje cirkulaci krve, dělá jemný peeling a podporuje látkovou výměnu, což prospívá pleti. Pokožku navíc zbaví mastnoty a odumřelých buněk, díky čemuž získáte mladistvý vzhled.

Sonický čistící kartáček na pleť disponuje 12 úrovněmi vibrací, intenzitu si tak nastavíte podle svých představ. Má dva typy štětin, jedny jsou na jemnější a druhé na intenzivnější čištění. Pomocí režimu Glow Boost si dokážete pleť dokonale vyčistit již za 30 sekund. Přístroj je voděodolný a má zabudovanou baterii, která se dobíjí přes dodávaný USB kabel.

Čistící kartáček na tvář Foreo Luna mini 3 najdete ve více barevných provedeních na ✅ webu Heureka.cz.

Rychlé čištění pleti

Se sonickým čističem pleti Foret Luna mini 3 si pokožku obličeje vyčistíte již za 30 sekund. Program Glow Boost je nejrychlejší způsob, jakým dosáhnete hladkou, vypnutou a přirozeně krásnou pleť. Po uvedení přístroje do provozu dokáží jemné silikonové štětiny vyprodukovat až 8 000 kmitů za minutu. Technologie T-Sonic odstraní přibližně 99,5 % hluboko usazených nečistot. Poradí si i s mastnotou a odumřelými kožními buňkami. Silikonové štětiny jsou nejen šetřeny k pleti, ale navíc jsou hygienické a snadno se čistí pod tekoucí vodou. Kartáček je plně voděodolný pro použijte ve sprše nebo ve vaně.

Foreo Luna mini 3 recenze

Nastavení podle typu pleti

Sonický čistič pleti Foret je vhodný pro všechny typy pleti. Nastavit si můžete 12 úrovní intenzity vibrací, přičemž při velmi citlivé pleti je ideální zvolit nejnižší intenzitu. Díky rozsáhlým možnostem si přístroj přizpůsobíte přesně podle vašich aktuálních potřeb. K přednostem silikonu patří, že je mnohonásobně hygieničtější než klasické kartáčky vyrobené z nylonu. Přes Bluetooth kartáček propojíte s aplikací Foret For You, která vám přinese několik výhod. Například si přes ni nastavíte požadovaný čistící program, nebo vám pomůže najít kartáček, když zapomenete, kam jste si ji odložili.

Snadné použití s ​​aplikací

Jak používat sonický čistič pleti Foret Luna mini 3? Vše je jednoduché a intuitivní. Před prvním použitím stačí kartáček odemknout a následně ho pomocí Bluetooth propojit s aplikací Foret For You, kterou si nainstalujete do smartphonu. Tvář si navlhčete, naneste na ni váš oblíbený čisticí prostředek a stiskněte tlačítko, které uvede přístroj do provozu. Přes mobil si můžete zvolit preferovaný čistící režim, pak kartáček přiložíte k obličeji a krouživými pohyby ním pohybujete po pleti. Po uplynutí zvolené doby se kartáček sám vypne. Poté opláchněte svou tvář i přístroj a na pleť si naneste běžný ošetřující prostředek.

Ideální rozměry pro cestování

Čistící kartáček na pleť Forum Luna mini 3 má kompaktní rozměry a nízkou váhu, díky čemuž je ideálním společníkem na cesty. Snadno ho sbalíte do kabelky, sportovní tašky nebo malého kufru. Můžete ho tak mít neustále po ruce i během dovolené, sportovních aktivit nebo pracovní cesty. Přístroj lze spárovat s mobilní aplikací, která vám ho pomůže najít ve chvílích, kdy zapomenete, kam jste si ho odložili. Aplikace přístroj rozvibruje a kartáček začne i blikat, čímž vám prozradí, kde se nachází.

Závěrečné hodnocení

Elegantní sonický čistící kartáček na obličej Luna mini 3 od společnosti Foreo se pyšní švédským designem a kompaktními rozměry, které jsou ideální pro cestování. Kartáček můžete používat s jakýmkoli přípravkem na čištění pleti a díky 12 režimům intenzity vibrací si ho přizpůsobíte podle vašich představ. Silikonové štětiny jsou jemné, nedráždí ani citlivou pokožku a dokážou odstranit až 99,5 % nečistot. Kartáček je plně voděodolný, snadno se myje pod tekoucí vodou a po vybití se nabíjí přes USB kabel. Foreo Luna mini 3 je možné propojit s mobilní aplikací, která vám usnadní ovládání. Za jediné mínus považujeme vysokou pořizovací cenu.

Pozitíva

jemné silikonové štětiny šetrné k pleti
12 úrovní intenzity vibrací
Bluetooth pro propojení s aplikací
snadné ovládání a elegantní design
kompaktní rozměry a nízká váha

Negatíva

vysoká pořizovací cena


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 13.03.2021
Nejlepší čistící kartáčky na pleť 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší čistící kartáčky na pleť 2024 – recenze, test, srovnání

Čistící kartáček na obličej ocení v domácnosti každá dáma, která chce působit mladistvějším dojmem. Pravidelné používání kartáčku se projeví po krátké době a pleť působí zdravější, hladší, vypnutá a na dotek je jemná. Kvalitní kartáček zbaví pokožku obličeje až 99% usazených nečistot a dokáže čistit hloubkově. Kartáček z pleti odstraní mastnotu, zbytky make-upu, odumřelé kožní buňky... Přečíst článek


Přidat komentář