Test mrazniček - Nejlepší mrazničky 2017

Mrazák je věc, kterou nekupujeme každý den a ne každý má tento produtky doma. Proto je velmi obtížné získat radu od známých. My vám nabízíme výběr těch nejlepších mrazniček, které se umístily na předních místech v žebříčcích nestranných testů. Věříme, že vám při výběru pomohou. Pokud máte dotazy ke konkrétnímu modelu, napište nám.

 

Test - nejlepší mrazničky

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Whirlpool WHM 28113 Najlepšie Zobrazit produkt
2. Bosch GSN 29VW30 Najlepšie Zobrazit produkt
3. Zanussi ZFC 14400WA Najlepšie Zobrazit produkt
4. Electrolux EC 2233AOW1 Najlepšie Zobrazit produkt
5. Bosch GID 18A50 Najlepšie Zobrazit produkt
6. Whirlpool AFB 601 AP Najlepšie Zobrazit produkt
7. Siemens GI18DA50 Najlepšie Zobrazit produkt

 

Kvalita bez kompromisů, kterou vám doporučujeme

Whirlpool WHM 28113

Výborná pultová mraznička v třídě A +++, která je díky nízké spotřebě šetrná k životnímu prostředí. Objemově vhodná i pro větší rodinu. Svým mrazícím výkonem vás překvapí, za 24 hodin dokáže zamrazit 20 kg potravin. Nemusíte se obávat ani delšího výpadku elektrického proudu, protože mrazák má akumulační dobu skvělých 60 hodin. Vnitřní prostor má 3 ukládací koše pro uskladnění potravin. Ani hlučnosti vás nezklame, při této mrazničce je to 42 dB, což je dobrá hodnota.Výborný poměr výkonu a ceny, výrobek od ověřeného výrobce a jednoduchý příjemný truhlicový design, řadí tuto mrazničku do kategorie výhodného nákupu.

Pokud máte vyšší rozpočet pro nákup mrazničky a potřebujete na uskladnění potravin dostatečně velký prostor, určitě se poohlédněte i po mrazničkách známého výrobce Liebherr.

Liebherr GNP 4166 SP

Skříňová mraznička s velkorysým objemem 351 l a celkovým objemem 406 l vám určitě postačí. Pokud nevyužijete celý mrazicí prostor, můžete nevyužitou zásuvku oddělit spořící přepážkou a snížit tak spotřebu energie až o 50%. Odmrazování probíhá automaticky. Za 24 hodin vám tato mrazák zamrazí 26 kg potravin. Při poruše nebo výpadku máte 60 hodin akumulační dobu. Nechybí digitální ukazatel teploty v MagicEye a zvuková signalizace při poruše nebo otevřených dvířkách.Mraznička má hlučnost pouze 39 dB a nachází se ve třídě A +++ s garantovanou nízkou spotřebou

 

Výborný poměr výkon/ cena

Electrolux EC 2233 AOW1

Při této pultové mrazničce oceníte zabudovaný systémLowFrost, který vám sníží tvorbu námrazy až o 80%. Využijete tak naplno objemovou kapacitu mrazničky. Pokud dojde z nějakého důvodu ke zvýšení vnitřní teploty, upozorní vás na to signalizační LED kontrolka, která se z rozsvítí. S hlučností jsme na výborných 40 dB a spotřebou energie se nemusíte trápit. Výrobek patří do energetické třídy A +++. Ve prospěch nákupu této mrazničky říká jednoznačně výborný poměr výkonu a ceny

Bosch GSN29VW30

Mrazák od kvalitního výrobce Bosch v provedení skříňová se zásuvkami spadá do energetické třídy A ++. Nechybí jí beznámrazový systémNoFrost a akustický a optický varovný signál při otevřených dvířkách nebo zvýšení teploty vnitřního prostoru. Za výhodnou cenu získáte výborný výkon, funkce a kvalitní zpracování v moderním designu

 

Kupní síla v sektoru domácích spotřebičů je velká. Zákazníci se rozhodují podle různých kritérií a někdy mají největší prodejnost spotřebiče, které nejsou ani nabité nejnovějšími technologiemi, ani parametry nezastávají první příčky v žebříčcích, zato jsou však uživateli velmi oblíbené. Jde o produkty ve výborných lidových cenách, které jsou spolehlivé, splňují, co mají a z hlediska obsluhy a ovládání jsou jednoduché a bezproblémové. Náš tip pro takový výrobek splňuje oblíbená mrazák s titulem Produkt roku 2015 Whirlpool AFB 601.

 

Černý Petr nebo Produkt roku 2015

Whirlpool AFB 601

Tato kompaktní skříňová mraznička od ověřeného výrobce Whirlpool má využitelný objem pouze 88 l. Ideální je proto do menšího kuchyňského prostoru, na chatu nebo pro mladou dvojici, případně jednu osobu. Vnitřní prostor tvoří 4 průhledné zásuvky. Při poruše nebo výpadku elektrického proudu je mraznička chráněna 17 hodinovou akumulační dobou. Otevírání dvířek si můžete přizpůsobit podle potřeby a umístění v prostoru. Chod mrazničky je tichý s hlučností pouze 39 dB a ani spotřebou elektrické energie vás tato mrazák nezruinuje. Díky dostupné ceně a spokojenosti zákazníků se stala zaslouženě Produktem roku 2015.

 

Vaše hodnocení:
(90.4%)

oblíbené produkty


Přidat komentář