Bosch GSN58VWEV mraznička – recenze, zkušenosti

velký objem 366 litrů
výborný mrazící výkon 22 kg/24 hodin
bezpečnostní zvukové signály
senzory pro monitorování teploty
pět transparentních boxů
bez nutnosti manuálního rozmrazování
nízká hlučnost 39 dB

Hodnocení:
(80.8%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Mraznička s velkým objemem, který dosahuje 366 litrů, se hodí do větších domácností. Ve vnitřním prostoru se nachází pět transparentních boxů, z toho jeden je extra velký pro uložení nadrozměrných potravin. Boxy jsou vyjímatelné, a tak si vnitřek spotřebiče můžete přizpůsobit podle vlastních představ. Mrazící výkon je výborný (22 kg/24 hodin) a potěší i nízká hlučnost jen 39 dB. Mrazák disponuje bezpečnostními zvukovými signály, ty se spustí při výkyvu teploty, nebo pokud zapomenete zavřít dveře. Senzory FreshSense v kombinaci s technologií MultiAirflow, která rovnoměrně cirkuluje chladný vzduch, zajišťují optimální teplotní podmínky pro uskladněné potraviny. Starosti s manuálním rozmrazováním spotřebiče si nemusíte dělat, o vše se postará funkce NoFrost. Doba uskladnění mražených potravin při výpadku elektřiny je 25 hodin. Zamrzí absence vnitřního osvětlení i horší otevírání dveří, protože mraznička nemá externí rukojeť.

XXL mraznička Bosch GSN58VWEV je dostupná na ✅ webu Heureka.cz.

Velká zásuvková mraznička Bosch GSN58VWEV nabízí celkový užitný objem 366 litrů. Nouzi o prostor pro skladování mražených potravin tedy rozhodně nebudete mít. Klasický design v bílé barvě nijak neohromí, ale ani neurazí a zapadne do každé kuchyně. Mrazící výkon je 22 kg/24 hodin a potěší i velmi tichý provoz 39 dB. Hladina hluku je tak překvapivě nižší než v případě menších spotřebičů. Oceňujeme dobrý přístup ke všem vnitřním přihrádkám, i když je spotřebič umístěn v těsné blízkosti stěny. Potěší zvukový bezpečnostní signál, který se spustí, když dveře nejsou zcela zavřené.

Bosch GSN58VWEV recenze

Mraznička je vybavena několika užitečnými funkcemi. Senzory FreshSense neustále monitorují vnitřní i okolní teplotu. V případě zjištění nesrovnalostí zajistí vyrovnání, čímž si zamrazené potraviny uchovávají optimální konzistenci. Technologie FreshSense funguje spolehlivě a během testu se nám nestalo, že by byly potraviny rozmočené v důsledku nedostatečného mrazení. Zmíněné funkci sekunduje systém MultiAirflow, který rovnoměrně cirkuluje chladný vzduch. Ideální teplotní podmínky jsou zárukou toho, že potraviny vydrží déle čerstvé a nepřicházejí ani o svou vůni. Vyzdvihujeme, že v případě zvýšení vnitřní teploty se spustí optický i akustický varovný signál.

Potraviny jsme si přehledně uložili do jednotlivých boxů. V mrazicím prostoru je pět transparentních boxů, z toho jeden extra objemný, do kterého se vejdou nadrozměrné kusy potravin. Odkládací plochy jsou vyjímatelné, což umožňuje ještě větší variabilitu skladování potravin. Nechybí ani miska na led a funkce NoFrost, díky níž jsme mrazničku nemuseli odmrazovat manuálně. NoFrost vlhkost vzduchu neustále zachycuje v centrálním výparníku, který se automaticky a v pravidelných intervalech odmrazuje. Vzniklá kondenzovaná voda se vyvede ven z mrazáku, kde se pak odpaří.

Šuplíkový mrazák Bosch GSN58VWEV

Volně stojící mraznička má vpředu výškově nastavitelné nožičky a vzadu kolečka. Závěs dveří je vpravo, ale při koupi je volitelný. Elektronické ovládání je pohodlné a pomocí dotyku se ovládá i regulace teploty. LED ukazatele informují o stavu spotřebiče a signalizují i ​​výpadek proudu. Při poruše, resp. přerušení dodávky elektřiny je doba skladování zmrazených potravin až 25 hodin. Jde o dostatečně dlouhý čas na vyřešení problému, potraviny jsou proto v bezpečí a nemusíte se bát, že by se pokazily. Oceňujeme také funkci super mrazení, která rychleji zamrazí nově vložené suroviny. Šířka mrazničky je až 70 cm, proto se hodí do větších bytů nebo do domu.

Uživatelé, kteří vlastní mrazničku Bosch GSN58VWEV, vyzvedli velký objem, nízkou hlučnost, přehledné uložení potravin, automatické rychlé zmrazování nebo to, že se v mrazničce netvoří led. Jako mínus vnímají absenci vnitřního osvětlení a horší otevírání dveří, protože spotřebič nemá externí rukojeť. Mnohem pohodlněji se otevírá mraznička Beko RFSA240M31WN, která disponuje kovovým držadlem na přední straně. Vzhledem k velké kapacitě mrazničky je pořizovací cena vyšší, ale koupě se v poměru ceny, vybavení a kvality zpracování vyplatí.

Recenze a zkušenosti s mrazničkou Bosch GSN58VWEV

Pozitíva

velký objem 366 litrů
výborný mrazící výkon 22 kg/24 hodin
bezpečnostní zvukové signály
senzory pro monitorování teploty
pět transparentních boxů
bez nutnosti manuálního rozmrazování
nízká hlučnost 39 dB

Negatíva

absence vnitřního osvětlení
horší otevírání dveří


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 01.05.2021
Nejlepší mrazničky 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší mrazničky 2024 – recenze, test, srovnání

Mrazák je věc, kterou nekupujeme každý den a ne každý má tento produkt doma. Proto je velmi obtížné získat dobrou radu ohledně koupě mrazničky od známých. My vám nabízíme výběr těch nejlepších mrazniček, které se umístily na předních místech v žebříčcích nestranných testů. Věříme, že vám při výběru pomohou. Pokud máte dotazy ke konkrétnímu modelu, napište nám. Připravili jsme pro vás... Přečíst článek

Jakou mrazničku? Skříňovou, truhlicovou nebo šuplíkovou

Jakou mrazničku? Skříňovou, truhlicovou nebo šuplíkovou

Mrazničky, jako spotřebiče, které dovolují výrazně prodloužit životnost potravin, oceňují nejen rodiny, ale i jednotlivci.   Neměly by tak chybět v žádné domácnosti. Před nákupem mrazničky je vždy nutné si určit, jaký typ mrazničky potřebujete. Základními kritérii při koupi... Přečíst článek


Přidat komentář