Test kamier - nejlepší kamery 2017

Chcete kvalitní kameru ale nechce se vám číst stovky recenzí, hodnocení a placených výsledků testů? Pokud ano, tak jste na správném místě. To vše jsme za vás absolvovali, sesbírali jsme testy, hodnocení, srovnání a recenze a vytvořili z nich přehlednou tabulku, která vám pomůže s výběrem. Pokud si vyberete některý z těchto modelů, určitě získáte kvalitní produkt. Vyhnete se modelům, které by vás zklamaly.

 

Test - nejlepší outdoorové kamery

PořadíModelHodnoceníDetail
1. GoPro HERO5 Najlepšie Zobrazit produkt
2. LAMAX ACTION X8 Electra Najlepšie Zobrazit produkt
3. SJCAM SJ4000 Najlepšie Zobrazit produkt
4. GoPro HERO4 Najlepšie Zobrazit produkt
5. Xiaomi Yi Sports Najlepšie Zobrazit produkt
6. Niceboy VEGA 4K Najlepšie Zobrazit produkt
7. Lamax Action X7 Najlepšie Zobrazit produkt

 

GoPro HERO5

GoPro5 – ideální společník pro dobrodruhy. Chystáte se podnikat dobrodružné cesty či věnovat se adrenalinovým sportům? Pokud ano a současně z nich chcete pořizovat unikátní videozáznamy, outdoorová kamera GoPro HERO5 si bude ihned klást ambice stát se vašim praktickým pomocníkem. A nepůjde o žádný přehnaný idealismus.

GoPro HERO5

 

LAMAX ACTION X8 Electra

Outdorovou kameru Lamax Action X8 můžete díky své všestrannosti použít v téměř každé situaci. Obraz má špičkovou kvalitu, je příjemně ostrý, nádherné kvality dosáhnete i bez úprav. Video natočíte v rozlišení až 4K. Vše podtrhuje příjemné a jednoduché ovládání, které zajišťuje přehledné men

LAMAX ACTION X8 Electra

 

 

SJCAM SJ4000

Outdoorová kamera SJCAM SJ4000 je zařízení, které vám umožní snímat jakýkoli adrenalinový zážitek, který budete prožívat. Hodí se samozřejmě i pro běžné natáčení všedního života. Uvnitř této kamery se skrývá výkonný procesor Novatek 96650, jenž pohání celé zařízení. Senzor Aptina AR0330 s rozlišením 2,2 Mpx je úžasný čip s jedinečnými vlastnostmi pro zachycení každého okamžiku. Má totiž zorný úhel 170° a světelnost F2,8. Senzor spolu s procesorem zvládnou zaznamenávat video o rozlišení úctyhodných 1080p při 30 fps, 720p při 30 fps nebo VGA při 60 fps. Video je ukládáno ve formátu mov.

SJCAM SJ4000

 

Vaše hodnocení:
(91.2%)

oblíbené produkty


Přidat komentář