Test sušiček - nejlepší sušičky prádla 2017

Nebaví vás věšet prádlo na sušáky, které vám v bytě překážejí a nejsou zrovna tím nejkrásnějším prvkem v bytovém designu? Zbavte se těchto problémů a zapomeňte na sušáky. Vyzkoušejte sušičku prádla! Ušetříte tím množství času a námahy. Vybrat si můžete sušičku kondenzační nebo s tepelným čerpadlem.

 

Test - nejlepší sušičky prádla

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Beko DPU 8360 X Najlepšie Zobrazit produkt
2. Gorenje D 8664 N Najlepšie Zobrazit produkt
3. Hotpoint AQC 9 4F5 T/Z Najlepšie Zobrazit produkt
4. Beko DCU 9330 Najlepšie Zobrazit produkt
5. AEG Lavatherm T97689IH3 Najlepšie Zobrazit produkt
6. Gorenje D 7565J Najlepšie Zobrazit produkt
7. AEG T76280AC Najlepšie Zobrazit produkt

 

Kvalita bez kompromisů, kterou vám doporučujeme

AEG Lavatherm 97689 IH 3

Výborná sušička s funkcí ProTex Plus, která zaručí nejšetrnější způsob sušení prádla. Díky tepelnému čerpadlu jde o nejvýkonnější a nejrychlejší sušičku na trhu. Technologie SilentSystem Plus, která zajišťuje minimální hlučnost, vám zaručí při sušení na extra tichém programu nízkou hlučnost.

LG RC9155AP2F

Sušička prádla LG RC9155AP2F s tepelným čerpadlem a ECO hybridním sušením. Mezi funkcemi najdete samočištění kondenzátoru. Pokud milujete Smart technologie, propojení mobilu s jinými domácími zařízeními, určitě se potěšíte inteligentním funkcím díky NFC technologii.

Miele TMV 840 WP XL

Se sušičkou prádla s tepelným čerpadlem od výrobce Miele určitě neuděláte chybu. Kvalitní produkt ověřeného výrobce v energetické třídě A +++ s ProfiEco motorem, který zajišťuje, že sušení je nejen efektivní, ale i šetrné a úsporné. Určitě oceníte funkci FragranceDos, díky které bude prádlo nejen dokonale suché, ale také nadýchané a voňavé.

 

Výborný poměr výkon/ cena

Ne každý je ochoten investovat vyšší částku do sušičky prádla. Záleží i počet osob v domácnosti a celkové využití tohoto spotřebiče. Pokud nechcete investovat hodně, ale přesto hledáte výrobek v dobrém poměru výkon a cena, ověřený uživateli a oblíbený u prodejců, neměli by vaší pozornosti uniknout tyto modely.

Gorenje D 7564

Sušička s tepelným čerpadlem, která vám nabídne Inteligentní technologii SensorIQ, AutoDrain, přímé vypouštění kondenzátu z nádoby, jakož i efektivní sušení prádla pomocí TwinAir, přehledný displej a jednoduché ovládání za přijatelnou cenu.

Electrolux EDH 3684 PDE

Vhodná do vícečlenné domácnosti s obsahem bubnu, který na jedno sušení zvládne 8 kg prádla. Je vybavena tepelným čerpadlem. Ovládání zvládne každý díky dotykovému displeji. V konečném důsledku v poměru výkon a cena jde o zajímavý produkt, při kterém budete muset trochu přivřít oči nad hlučností.

Každá sušička má své plusy i mínusy. Pokud plusy převládají nad minusy a je dobrá cena, je zde prostor i na určité kompromisy. Vyšší hlučnost výměnou za lepší vysušenou prádlo nebo vyšší spotřeba za komfort ovládání. Je na každém, k jakému kompromisu přistoupí. Zvažte však výběr z doprodeje sušiček, které již mají zastaralé funkce, velmi vysokou spotřebu energie a hlučnost, která postaví na nohy i sousedy. Určitě neuděláte chybu se sušičkou od renomovaných výrobců, jakými jsou AEG, Gorenje, Electrolux, Siemens, Bosch, Miele nebo Whirpool, Samsung a LG. Prostor na trhu je však i pro jiné výrobce, kteří mají i lepší i horší modely. 

 

Levné modely plné kompromisů

Na našem trhu je bohatá nabídka sušiček prádla, a proto je zde velkorysý prostor pro zákazníka, o jaký výrobek má zájem. Na základě požadovaných kritérií lze rozhodnout velmi rychle. Je tu však další faktor a tím je cena, tady už jsme přístupní kompromisům. Vždy je však třeba zvážit výkon, cenu a roční výdaje na energii a celkovou návratnost v ušetřeném čase. Ne vždy je výhodná počáteční investice výhodnou i v dlouhodobějším časovém období, co se týče nákladů do energie.

Whirpool AZB 788

Sušička, která má své nejlepší časy za sebou. Sice od ověřeného výrobce, ale model, který se již doprodává. Za více než výbornou cenu však získáte spotřebič třídy B, s vyšší hlučností 74 dB a spotřebou 3, 92 kWh.

Candy GCC 581 NB

Největším plusem je cena a ani designově nezklame. Bohužel horší je to s hlučností i se spotřebou energie.

Beko DCU 7330

Značka Beko u nás není neznámou, jen málokdo ví, že jde o tureckého výrobce. Ten expandoval svými výrobky v rámci Evropy. Beko patří pod křídla společnosti Arςelik. V této cenové hladině jde opravdu o sušičku sice s dostatečnými, spíše základními funkcemi, ale ve třídě B s vyšší spotřebou energie s kapacitou maximální náplně 7 kg.

Vaše hodnocení:
(89.6%)

oblíbené produkty


Přidat komentář