Test ledniček - nejlepší lednice 2017

Není lepší způsob výběru produktu jak na základě nestranných recenzí a testů. My jsme některé modely otestovali ale inspirovali jsme se i testy chladniček od domácích i světových specializovaných společností. Na základě těchto testů, vašich zkušeností a našich recenzí vám přinášíme Tipy na nejlepší produkty v této oblasti. Tabulku pravidelně aktualizujeme.

 

Test - nejlepší lednice 2016

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Samsung RB31FERNBSA Najlepšie Zobrazit produkt
2. Beko CSA 29022 Najlepšie Zobrazit produkt
3. Bosch KIF 39 P60 Najlepšie Zobrazit produkt
4. Siemens KI 42FP60 Najlepšie Zobrazit produkt
5. Gorenje RK 61920X Najlepšie Zobrazit produkt
6. Liebherr CP 4023 Najlepšie Zobrazit produkt
7. Bosch KGE39BI41 Najlepšie Zobrazit produkt

 

Kvalita bez kompromisů, kterou vám doporučujeme

Samsung RB37J5235SS

Výborná volně stojící kombinovaná chladnička s krásným stylovým designem od výrobce Samsung. Díky kombinaci nejmodernějších technologií ve spojení s elegantním moderním designem se umístila na předních místech v prodeji a oblíbenosti u uživatelů. Výborný poměr výkon a cena. Nízká hlučnost, zpracování z nerezové oceli, komfortní obsluha díky elektronickému ovládání a displeji, decentně osvětlený vnitřní prostor LED diodami bez snižování chladicího výkonu a systém, který rovnoměrně ochlazuje celý prostor chladničky, je jen malý výčet toho, co vám tato chladnička přináší. Oceníte nulovou zónu Fresh pro ideální uskladnění čerstvých ryb a vysokou flexibilitu nastavení přihrádek a poliček, která vám umožní vytvoření vnitřního prostoru dle vlastních potřeb. K tomu všemu máte nadstandardní 10letou záruku na kompresor

Samsung RB31FERNBSA/EF

O něco méně zaplatíte za výborný model tohoto výrobce s nižší spotřebou v třídě A +++. Sice nabízí o něco menší vnitřní objem chladničky, ale se stejným moderním designem, funkcemi a kompresorem s digitálním invertorem.

Whirlpool BSNF 8783 OX

Moderní chladnička v nerezové úpravě stylového designu z řady Supreme NoFrost. S nízkou spotřebou v energetické třídě A +++, s elektronickým inteligentním ovládáním a unikátní technologií 6. smysl Fresh Control. Výhodný nákup v poměru výkon a cena s přidanou hodnotou extra záruky 10 let

Výhodný nákup

Siemens KG39NAI35

Kombinovaná chladnička s mrazničkou a s přihrádkou HyperFresh, která udrží ovoce a zeleninu až 2x déle čerstvou a funkcí NoFrost, žádné odmrazování. K elegantnosti designu přispívá i úprava nerezového zpracování s povrchem antiFingerPrint, zabraňujícímu otiskům. Oceníte elektronické ovládání, přehledný LCD displej a Wi-fi.

Bosch KGE 49AL41

Moderní chladnička Bosch s mrazákem v třídě A +++ a s přihrádkou ChillerBox pro uchovávání masa a ryb pro 2 násobnou čerstvost. Díky technologii LowFrost zaručuje pomalejší tvorbu námrazy a pro ovoce a zeleninu má speciální priehradku CrisperBox pro zachování čerstvosti pomocí regulaci vlhkosti

Výborný poměr výkon/ cena

Gorenje RK 62 FSY2B

Díky technologii IonAir, který ničí až 95% bakterií uvnitř a odstraňuje zápachy, se do vaší kuchyně dostane závan čerstvého vzduchu. To vše spolu se systémem DynamiCooling, který mě na starosti rovnoměrně proudění vzduchu v chladničce. Inteligentní automatické rozmrazování, nulová Fresh Zona a moderní design v černé barvě ve výborném poměru výkonu a ceny.

Oblíbené levné modely

Beko CSA 29022

Kombinovaná chladnička Beko, která zaujme především velmi dostupnou cenou. Oceněna uživateli jako Produkt roku 2015.

Whirlpool BLF 9121 OX

Výhodný nákup v poměru výkonu a ceny je i kombinovaná chladnička s mrazničkou, s úsporným LED osvětlením a funkcí 6. Smysl.

 

Černý Petr nebo mimořádná kategorie

Pro tuto kategorii zde máme tip na ledničku, kterou oceníte v malém kuchyňském prostoru nebo v kanceláři.

Guzzanti GZ 44

V černém provedení a v minimalistickém moderním designu nalezneteTermo lednici s kapacitou 40 l. Prostor uvnitř patří dvěma výškově nastavitelným policím. Chlazení probíhá bez použití kompresoru či ventilátoru, s využitím hliníkových článků. Chladnička je absolutně nehlučná a díky použití vnitřního LED osvětlení patří do energetické třídy A ++.

Vaše hodnocení:
(89%)

oblíbené produkty

Bosch KDV 29 VW30

Bosch KDV 29 VW30
  • Sleva

Bosch KGE39DW40

Bosch KGE39DW40
  • Sleva

Bosch KSV 29VW30

Bosch KSV 29VW30
  • Sleva

Bosch KIV 34X20

Bosch KIV 34X20
  • Sleva

Bosch KGV39VW31

Bosch KGV39VW31
  • Sleva

Přidat komentář