Samsung BRB260076WW vestavná chladnička – recenze, zkušenosti

nabitá funkcemi
oddělené nastavení teploty pro chladící i mrazící část

Hodnocení:
(78.2%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Vestavná chladnička Samsung BRB260076WW se řadí do energetické třídy A++. Disponuje 192 l chladícím prostorem a 72 l mrazícím prostorem. Akumulační doba chladničky je 12 hod., její hlučnost 38 dB. Technologie Twin Cooling Plus vytváří optimální teplotu a vlhkost v celé chladničce a mrazničce. O rozmrazování se stará beznámrazová technologie True No Frost.

Parametry: typ: s mrazničkou dole; objem chladící/mrazící části: 192/72 l; energetická třída: A++; hlučnost: 38 dB; třída mrazení: ****; mrazicí kapacita: 9 kg/24 h; akumulační doba: 18 h; funkce: LED osvětlení, rychlé chlazení, rychlé mrazení, zásuvka s nastavitelnou vlhkostí, nulová zóna, režim chlazení v mrazicí části, no frost, ventilátor, invertorový kompresor, ovládání smartphonem (nutno dokoupit modul), dovolenkový režim, alarm vysoké teploty, alarm otevřených dveří, zaměnitelné otevírání dveří; rozměry (š × v × h): 54 × 177,5 × 55 cm; hmotnost: 61,5 kg

Toto je jedna z mála vestavěných chladniček, při které jsme měli pocit, že výrobce myslí i na uživatele. Je totiž nabitá funkcemi, které vám ve velké míře zjednoduší její používání.

Kombinovanou chladničku Samsung BRB260076WW si můžete v ✅  e-shopu Alza.cz koupit i na splátky.

Už žádná námraza

Ovládací panel ve vrchní části umožňuje pro chladící i mrazící část nezávisle nastavit teplotu, která se zobrazí na informačním LED displeji. Obě části jsou vybaveny ventilátory s nezávislou cirkulací vzduchu, které zabraňují tvorbě námrazy a rovnoměrněji rozptylují chladný vzduch. Při častém otevírání dveří zabraňuje prudkému poklesu teploty speciální plech, který akumuluje chlad.

Samsung BRB260076WW recenze

Zelenina i maso vždy čerstvé

V chladicím prostoru najdete držák na lahve i speciální zásuvku s nastavitelnou vlhkostí na zeleninu a druhou na maso. Nemile nás ale překvapilo, že na skleněných policích nelze nastavit dostatečný rozestup, aby se mezi ně vešel vysoký hrnec.

Líbilo se nám chytré řešení výsuvných zásuvek na kolejničkách v chladící i mrazící části, díky kterým se nebude muset prokousávat potravinami, abyste vybrali ty uložené vzadu.

Ovládejte ledničku z práce

Chladničku lze ovládat i smartphonem přes domácí WiFi síť, v chladničce však není od výroby zabudovaný potřebný modul a pravděpodobně si ho budete muset dokoupit.

Samsung BRB260076WW mrazící část

Kompresor s 10-letou zárukou

Úspornosti a nízké hlučnosti napomáhá kompresor s invertorem, který zajišťuje regulaci jeho otáček (Samsung vám něj poskytne záruku 10 let).

Vzhledem na bohatou výbavu této vestavěné chladničky určitě odpustíte i vyšší cenovku.

Zkušenosti a recenze

Vestavná chladnička Samsung BRB260076WW je podle uživatelů kvalitní, líbí se jim posuvné poličky, možnost připojení k WiFi i nízká spotřeba. Přestože má chladnička hlučnost pouze 35 dB, pocitově se zdála více uživatelům hlučná.

Recenze a zkušenosti s ledničkou Samsung BRB260076WW

Chladnička je sice dražší, ale cena odpovídá množství funkcí, které nabízí. Objem chladničky je až 192 l, mrazák má objem 72 l, což je dostačující i pro větší rodinu.

Pozitíva

nabitá funkcemi
oddělené nastavení teploty pro chladící i mrazící část

Negatíva

vyšší hrnec se do ní nevejde


Autor recenze: Martin Kunkel
Datum publikace: 25.08.2020
Nejlepší vestavné chladničky 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší vestavné chladničky 2024 – recenze, test, srovnání

Mnozí lidé se rozhodují pro vestavné spotřebiče zejména z důvodu, aby nenarušily celkovou designovou linii kuchyně. Vestavěné chladničky mají oproti volně stojícím i další výhody, ale i několik nevýhod. Shrnutí vám přinášíme v článku, ve kterém vám také poradíme, jak si vestavnou chladničku vybrat a představíme nejoblíbenější modely. Nejlepší vestavné chladničky ... Přečíst článek


Přidat komentář