Test rychlovarných konvic - nejlepší rychlovarné konvice 2017

Jen v málokteré kuchyni se nenachází šikovná rychlovarná konvice. Rychlý pomocník pro ohřev vody na zalití ranní kávy, čaje nebo při vaření oběda. V bohaté nabídce na našem trhu si jistě každý vybere, ale přesto, že se nejedná o složitý přístroj i zde najdeme rozdíly nejen v designu a velikosti, ale i v parametrech.

Na co se zaměřit při výběru, které kritéria upřednostnit a co znamenají parametry u produktu? Je toho docela dost a proto jsme sesbírali různé testy konvic, hodnocení, srovnání a recenze a vytvořili z nich přehlednou tabulku, která vám pomůže s výběrem. Pokud si vyberete některý z těchto modelů, určitě získáte kvalitní produkt. Vyhnete se nekvalitním konvicím.

 

Test - nejlepší rychlovarné konvice

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Catler TM 8010 Najlepšie Zobrazit produkt
2. De´Longhi KBOV2001 Najlepšie Zobrazit produkt
3. ETA Ela 8598 Najlepšie Zobrazit produkt
4. Concept RK 4060 Najlepšie Zobrazit produkt
5. Tefal KO 29913 Najlepšie Zobrazit produkt
6. Philips HD4646 Najlepšie Zobrazit produkt
7. Bosch TWK8611P Najlepšie Zobrazit produkt

 

Catler TM 8010

Jako milovník čaje jistě velmi dobře víte, že každý čaj vyžaduje jinou teplotu vody i čas luhování pro to, aby předvedl své chuťové přednosti v celé kráse. Zřejmě jste to, aby čaj dostal ty nejlepší podmínky, museli dosud hlídat sami a mnohokrát se vám stalo, že jste čajovou směs zapomněli vytáhnout včas!

Catler TM 8010

 

De´Longhi KBOV2001

Kromě toho, že konvice DeLonghi Icona Vintage luxusně vypadá, je i praktickým pomocníkem. Díky velkému objemu 1,7 litru a příkonu 2000 W je vhodná i pro větší rodiny. Ve spěchu se vám bude hodit její základna otočná o 360°, nemusíte tak vůbec přemýšlet, jak konvici na její základnu položíte

De´Longhi KBOV2001

ETA Ela 8598

Při plnění konvice oceníte přehledný ukazatel stavu vody, vyjímatelný, omyvatelný filtr zamezuje usazování vodního kamene. Je opatřena bezpečnostním výklopným víkem, nepostrádá ani automatiku vypínání při dosažení bodu varu, či bezpečnostní tepelnou pojistku.

ETA Ela 8598

 

Vaše hodnocení:
(90.4%)

oblíbené produkty


Přidat komentář