Klarstein Gulliver rychlovarná konvice – recenze, zkušenosti

termostat
udržování teploty
vyměnitelný filtr

Hodnocení:
(79.8%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Klarstein Gulliver rychlovarná konvice se svým výkonem 2 200 W přivede rychle do varu až 1,7 l vody. Konvice disponuje podstavcem s dotykovým ovládáním, které je jednoduché a srozumitelné. Teplotu lze nastavit v 10-stupňových krocích od 60 °C až po bod varu. Díky zapínatelná funkci udržování teploty si voda zachovává teplotu, jakou potřebujete. Nechybí ani funkce automatického vypnutí, která se postará o bezpečnost.

Konvice s vysokým výkonem, moderním designem a nastavitelnou teplotou – Klarstein Gulliver se hodí do každé jedné moderní kuchyně. Pokud nechcete mít doma pouze obyčejnou konvici, která nezvládne nic jiného kromě ohřívání vody na 100 °C, tento model by mohl být pro vás to pravé.

Rychlovarnou konvici Klarstein Gulliver s dotykovým ovládáním si můžete zakoupit v ✅ e-shopu Klarstein.cz, dopravu budete mít zdarma.

Rychlý ohřev

Varná konvice Klarstein Gulliver si díky vysokému výkonu (2 200 W) poradí s jakýmkoli objemem vody (max. 1,7 l) do pár minut. Na této konvici nás nejvíce zaujaly funkce udržování teploty a teplotní výběr. Pokud si děláte čaj či kávu často a zapomínáte na to, že jste si dali vodu sevřít, udržení teploty oceníte. Výběr teploty je možný v 10-stupňových krocích – od 60 ° C až po bod varu. Samozřejmě, ne každý tuto možnost využijete, ale např. bílý či zelený čaj třeba zalévat vodou s určitou teplotou.

Klarstein Gulliver recenze

Dotykové ovládání

Konvice působí moderně nejen kvůli své černé lesklé konstrukci z ušlechtilé oceli, ale i kvůli podstavci s dotykovým ovládáním. Pomocí několika tlačítek si snadno navolíte požadovanou teplotu a spustíte ohřívání.

Vše bez obav?

Trochu nás zamrzelo, že tato konvice nedisponuje bezpečnostními prvky, konkrétně jí chybí ochrana před zapnutím konvice a ochrana před přehřátím. V návodu o nich není ani zmínka, proto jsme raději nezkoušeli, zda se konvice nezapne, pokud v ní není voda. Nechybí jí však funkce automatického vypnutí a cool touch rukojeť. Plusem je i vyměnitelný filtr.

Varná konvice Klarstein Gulliver

Potřebuje prostor

Vzhledem k tomu, že konvice stojí na podstavci s dotykovým ovládáním, zabírá trochu více místa než běžné konvice. Potřebuje přibližně 16 x 22 x 25 cm (š x h x v). Délka síťového kabelu je standardní (70 cm), konvici třeba proto umístit v blízkosti zásuvky. Hmotnost podstavce je 300 g, konvice má 730 g, čili se s ní velmi snadno manipuluje.

Zkušenosti a recenze

Konvice se mezi uživateli těší velké oblibě. Oceňují její design, možnost výběru teploty, udržování teploty i jednoduché ovládání. Stěžují na její hlučný chod, především při zahřívání většího množství vody na 100 °C. Je to však jen individuální záležitost, některým se totiž hlučná vůbec nezdá.

Recenze a zkušenosti s rychlovarnou konvicí Klarstein Gulliver

Pozitíva

termostat
udržování teploty
vyměnitelný filtr

Negatíva

vyšší hlučnost


Autor recenze: Martin Kunkel
Datum publikace: 24.07.2020
Nejlepší rychlovarné konvice 2023 – recenze, test, srovnání

Nejlepší rychlovarné konvice 2023 – recenze, test, srovnání

Jen v málokteré kuchyni se nenachází šikovná rychlovarná konvice. Rychlý pomocník pro ohřev vody na zalití ranní kávy, čaje nebo při vaření oběda. V bohaté nabídce na našem trhu si jistě každý vybere, ale přesto, že se nejedná o složitý přístroj i zde najdeme rozdíly nejen v designu a velikosti, ale i v parametrech. Na co se zaměřit při výběru, které kritéria upřednostnit a co... Přečíst článek

Rychlovarná konvice bez vodního kamene: jak vyčistit konvici octem, sodou bikarbonou, kyselinou citrónovou

Rychlovarná konvice bez vodního kamene: jak vyčistit konvici octem, sodou bikarbonou, kyselinou citrónovou

Elektrické rychlovarné konvice jsou v nejedné domácnosti i kanceláři a pracovišti nepostradatelným kuchyňským spotřebičem. Přípravu čaje a kávy umožňují i bez potřeby sporáku, čímž se staly tak oblíbené. Přestože je používáme několikrát denně, často zapomínáme na jejich čištění.... Přečíst článek


Přidat komentář