Bosch MFQ 4730 ruční mixér – recenze, zkušenosti

metličky s kuličkami pro účinnější šlehání
tichý provoz

Hodnocení:
(78%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Ruční mixér Bosch MFQ 4730 disponuje metličkami se speciálními kuličkami, které jsou určeny na přípravu piškotového těsta, a nerezovými hnětacími háky na hnětení. Příkon spotřebiče je 575 W, vybírat si můžete z 5 rychlostních stupňů. Ovládací prvky najdete na rukojeti spotřebiče.

Parametry: příkon: 575 W; počet rychlostí: 5; materiál: plast + nerezová ocel; funkce: šlehání, hnětení, pojistka proti přehřátí; hlučnost: nespecifikovaná; délka kabelu: nespecifikovaná; příslušenství: metličky na šlehání, nástavce na hnětení; rozměry (š × v × h): 20 × 14,2 × 7,5 cm; hmotnost: 1,1 kg

Ruční šlehač od známého německého výrobce (nejen) kuchyňských spotřebičů. Podívali jsme se na to, co nabízí, jaké jsou jeho parametry a jaké s ním mají uživatelé zkušenosti.

Elektrický šlehač Bosch MFQ 4730 si můžete pohodlně zakoupit na ✅ webu Heureka.cz.

Pozor na kluzkou rukojeť

Tělo je vyrobeno z plastu s kombinací stříbrné a černé barvy. Příliš se nám nelíbilo provedení rukojeti, která je otevřená a trochu kluzká.

Bosch MFQ 4730 recenze

Účinnější šlehání

V balení naleznete dvě metly na šlehání osazeny ocelovými kuličkami, které zvyšují účinnost šlehání krémů, šlehačky či sněhu. Kromě nich jsou v balení už jen spirálové nástavce na hnětení těsta. Nástavce jsou vhodné i pro mytí v myčce.

Další příslušenství, jako např. nástavec na mixování či nástavce na sekání s nádobami nabízí výrobce zvlášť a máte možnost si ho dokoupit. Někteří uživatelé s tímto řešením nejsou spokojeni vzhledem na cenu, přesahující 1400 Kč.

Bosch MFQ 4730 rychlosti

Nejvíce 0,5 kg surovin?

Elektromotor má příkon 575 W a jeho otáčky lze regulovat v 5 stupních. Výrobce doporučuje zpracovávat nejvíce 500 g surovin současně (tj. mouka včetně vody, vajec atd.), což se nám zdá dost málo – ve skutečnosti toho zvládne o něco více.

Zkušenosti a recenze

Ruční šlehač Bosch MFQ 4730 má i přes malou výbavu dobré recenze. Uživatelé si pochvalují jeho hmotnost, výkonnost i tichý chod. Líbí se jim také design. Menší mínus je podle nich cena, za kterou mohlo být v balení více nástavců.

Recenze a zkušenosti s Bosch MFQ 4730

Pozitíva

metličky s kuličkami pro účinnější šlehání
tichý provoz

Negatíva

vyšší cena oproti konkurenčním modelům
minimum příslušenství v balení


Autor recenze: Michal Toma
Datum publikace: 09.08.2020
Nejlepší ruční mixéry a šlehače 2024 – recenze, test, srovnání

Nejlepší ruční mixéry a šlehače 2024 – recenze, test, srovnání

Velmi oblíbené tyčové mixéry mají silné konkurenty v podobě elektrických šlehačů, které výrobci vybavují nejrůznějším příslušenstvím nejen na hnětení těsta. Podívali jsme se zblízka na jejich výhody, představíme vám nejoblíbenější z nich a pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího šlehače, resp. ručního mixéru do vaší kuchyně. Nejlepší ruční mixéry Ruční mixéry –... Přečíst článek


Přidat komentář