Klarstein Well Air Fry horkovzdušná fritéza – recenze, zkušenosti

příznivá cena
kompaktní rozměry
rychlá příprava jídel

Hodnocení:
(80.2%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Objem: 1,5 l; Výkon: 1 230 W; Hmotnost: 2,6 kg; Teplota: - ° C

Horkovzdušná fritéza Klarstein Well Air Fry patří k zařízením určeným výhradně na fritování. Disponuje menším výkonem 1 230 W a také menším objemem fritovací nádoby, která má kapacitu pouze 1,5 litru. Přesto dokáže připravit smažený pokrm rychle, chutně a zdravě bez přidání tuku. Nádoba má nepřilnavý povrch.

Fritování zabezpečuje horký cirkulující vzduch, který se koncentruje v nádobě. Přístroj má ochranu před přehřátím. Ovládání je velmi jednoduché za pomoci analogových otočných tlačítek.

Zaujal vás model horkovzdušné fritézy Klarstein Well Air Fry? Dostupná je v ✅  e-shopu electronic-star.cz v 2 barvách.

Chutně a zdravě

Výhodou každé horkovzdušné fritézy je zdravější příprava jídla. Jídla v ní totiž bez přidání tuku připravíte rychle a jednoduše. Hranolky (či jiné připravované jídlo) si přitom zachovávají svoji křupavost a budou zevnitř šťavnaté.

Klarstein Well Air Fry recenze

Fritéza funguje na principu cirkulujícího teplého vzduchu. Přestože jde o zařízení určené k fritování, díky cirkulaci vzduchu by mělo být schopné zvládnout i pečení a grilování. Jídlo se připravuje rovnoměrně. Výhodou je, že se dají použít i zmrazené hranolky, přičemž přístroj netřeba rozehřívat.

Chybí různé užitečné funkce

Horkovzdušná fritéza Klarstein Well Air Fry neposkytuje žádné výchozí programy, čas i teplotu si musíte nastavit manuálně za pomoci otočných knoflíků. Vzhledem k tomu, že nejde o multifunkční přístroj, jak to je u několika modelů této značky, je to pochopitelné. Potěšila nás alespoň ochrana před přehřátím.

Příprava hranolek ve fritéze Klarstein Well Air Fry

Jednoduchý design i čištění

Fritéza Well Air Fry je k dispozici ve 2 barvách – červené a černé, Jde o jednoduchý stroj z lesklého plastu s odnímatelnou fritovací nádobou. Vanička má nepřilnavý povrch, což usnadňuje její čištění.

Menší, ale dostatečný výkon

Fritéza disponuje výkonem 1 230 W a menším objemem fritovací nádoby (průměr vaničky je 16 cm a objem 1,5 l). Díky svým rozměrům – 23 x 32 x 30 cm (š x v x h) – se vejde i do menší kuchyně. Váží 2,6 kg, čili manipulace s ní je poměrně jednoduchá.

Klarstein Well Air Fry ovládání

Zkušenosti a recenze

Jde o menší fritézu vhodnou na přípravu jídla pro 2 osoby. Uživatelem se zamlouvá jednoduchá příprava jídel i to, že fritéza zvládne péct, grilovat a smažit. Na špatné recenze jsme v případě této fritézy nenarazili.

Recenze a zkušenosti s Klarstein Well Air Fry

Pozitíva

příznivá cena
kompaktní rozměry
rychlá příprava jídel

Negatíva

příliš malá nádoba
výhradně na fritování


Autor recenze: Mgr. Lucia Kunkelová
Datum publikace: 27.09.2019
Nejlepší teplovzdušné fritézy bez oleje 2023 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Nejlepší teplovzdušné fritézy bez oleje 2023 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Při pomyšlení na fritézu zřejmě mnohým lidem napadnou litry přepáleného oleje, smažených hranolků a mastných řízků. Zastánci zdravé stravy tedy rozhodně fritéze fandit nebudou. Určitě, tyto pokrmy nepatří mezi racionální stravu, ale dají se připravit i zdravějším způsobem. Dokonce ve fritéze, jak je to možné? To, že dnešní fritézy dokáží spalovat pouze litry oleje již neplatí.... Přečíst článek

Recepty pro horkovzdušné fritézy Delimano, Klarstein a jiné

Recepty pro horkovzdušné fritézy Delimano, Klarstein a jiné

O tom, že si s horkovzdušnou fritézou snadno a bez tuku připravíte chutná jídla, už jistě víte. Za pomoci cirkulace horkého vzduchu si jídlo připravíte rovnoměrně a zachová si svou přirozenou chuť. Ať už máte chuť na domácí hranolky, řízek, kuře nebo muffiny, v horkovzdušné fritéze si je můžete... Přečíst článek

Horkovzdušná fritéza – výhody, nevýhody a zkušenosti s teplovzdušným vařením

Horkovzdušná fritéza – výhody, nevýhody a zkušenosti s teplovzdušným vařením

Přemýšlíte nad koupí teplovzdušného hrnce, nejste si však jisti, zda si je taková alternativa vhodná i pro vás? Přečtěte si o všech výhodách i nevýhodách, které s sebou přináší teplovzdušné vaření. V závěru našeho článku jsme si pro vás připravili i několik zajímavých tipů na chutné... Přečíst článek


Přidat komentář