inSPORTline Gambino masážní křeslo – recenze, zkušenosti

výborný poměr ceny a kvality
3 druhy masáže
kapsa na mobilní telefon
3D Bluetooth reproduktory
ergonomické tvarování
poskytuje masáž celého těla
jednoduché ovládání
2 rychlosti masírování
3 intenzity masírování
nízká hmotnost
jednoduchá manipulace

Hodnocení:
(79.8%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

inSPORTline Gambino je cenově dostupné masážní křeslo se základními funkcemi. Poskytne vám 3 typy masáže, včetně té vzduchové, které si můžete užít prostřednictvím 3 přednastavených nebo 3 manuálních programů. Nastavitelná je i rychlost a intenzita masírování. Gambino je ergonomicky tvarované. Není polohovatelné ani vyhřívané. Transport zjednodušují integrované kolečka, spolu s kompaktními rozměry a nízkou váhou, která představuje pouze 25 kg.

Technické parametry: materiál = syntetická kůže, nosnost = 110 kg, hmotnost = 25 kg, rozměry = 91 x 69 x 94 cm, šířka sedáku = 52 cm, výkon = 45 W, hlučnost = 55 dB, druhy masáže = 3, přednastavené programy = 3, manuální programy = 3, stupně rychlosti = 2, stupně intenzity = 3, masážní airbagy = 4, masážní ventily = 1, magnetoterapie = ne, Zero Gravity = ne, paměť počítače = ne, automatická detekce ramen = ne, polohování = ne, vzduchová masáž = ano, vyhřívání = ne

Masážní křeslo inSPORTline Gambino je dostupné ve více barevných provedeních. V ✅ e-shopu insportline.cz ho získáte s dopravou zdarma.

Cenově dostupná alternativa, která nezklame

Hned na začátek vám musíme říci, že všechny negativa, které zmíníme v naší recenzi, nejsou u tohoto masážního křesla až takovými obrovskými negativy. Proč? Protože ho můžete vlastnit za více než přijatelnou cenu. OK, tak pojďme na to.

inSPORTline Gambino recenze

Jako první jsme si na mušku vzali režimy. Určitě nejsou ekvivalentem k profesionálnímu masážnímu křeslu. Pokud však hledáte pohodlnou masážní pomůcku do domácnosti, budete spokojeni. Křeslo Gambino vám nabízí 3 druhy masáže: masáž proklepáváním, mačkáním a synchronizovanou masáž. Dále na něm najdete 3 manuální a 3 přednastavené programy. Ty využijete na masáž celého těla, horní nebo spodní části těla. Klasickou masáž můžete obměnit vzduchovou, bohužel, magnetoterapie na tomto křesle není dostupná.

Kompaktní, i když ne nejpohodlnější

Masážní křeslo Gambino je potažené syntetickou kůží. Tento materiál je fajn, protože nevyžaduje téměř žádnou údržbu, přičemž je zcela odolný a příjemný. Velmi mile nás překvapila i jeho kompaktnost. Gambino má rozměry 91 x 69 x 94 cm a váží pouze 25 kg, což je v porovnání s jinými modely opravdu málo. Sedadlo je široké cca 50 cm a výška sedu je pouze 40 cm. Tyto parametry nás až tak nepotěšily. Lidskou řečí, sedadlo je trošku úzké, nízké a ani samotné křeslo není nejprostornější. Maximální nosnost masážního křesla Gambino je pouze 110 kg. Na první pohled se může zdát jako dostačující. Ano, pokud vaše hmotnost nepřesahuje 100 kg, lze jej bez problémů používat. U těžších jedinců to však může být problém.

inSPORTline Gambino podložka pod zadek

Oceňujeme přítomnost měkké čalouněné podložky pod zadek, která vám určitě přidá na pocitu pohodlí. Plusem je také ergonomické tvarování a pohodlná opěrka hlavy. Ani přesto však nemůžeme přimhouřit oči nad několika zásadními nedokonalostmi. Křeslo Gambino není polohovatelné, není vyhřívané, opěrka hlavy není odnímatelná, no a podnožku na nohy na něm také nenajdete. V kombinaci s celkem nízkým sedákem a hlučností, která se pohybuje kolem 55 dB, vám proto z hlediska pohodlí nemusí zcela vyhovovat.

Křesílko s příjemnými bonusy

Masážní křeslo Gambino lze ovládat pouze prostřednictvím integrovaného panelu, na kterém najdete slovní popis jednotlivých režimů spolu s kontrolními diodami. I přesto, že nemůžete využít dálkový ovladač, tento parametr nepokládáme za extrémně negativní, protože ovládání je docela přehledné, a tedy i jednoduché.

inSPORTline Gambino ovládání

Bohužel, křeslo Gambino nedisponuje žádnými pokrokovými funkcemi, jako je automatická detekce polohy ramen, zabudovanou pamětí či programem na masírování ve stavu beztíže. K příjemným bonusům patří zabudované reproduktory s napájením přes Bluetooth, transportní kolečka a kapsa na odložení mobilu či jiné drobnosti.

Pozitíva

výborný poměr ceny a kvality
3 druhy masáže
kapsa na mobilní telefon
3D Bluetooth reproduktory
ergonomické tvarování
poskytuje masáž celého těla
jednoduché ovládání
2 rychlosti masírování
3 intenzity masírování
nízká hmotnost
jednoduchá manipulace

Negatíva

nízký výkon
nižší nosnost
bez režimu magnetoterapie
bez vyhřívání
bez paměti počítače
nepolohovatelné
méně masážních programů ve srovnání s dražšími modely


Autor recenze: Viktória Hartmannová
Datum publikace: 09.11.2020
Nejlepší masážní křesla 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší masážní křesla 2022 – recenze, test, srovnání

Příjemná masáž celého těla po náročném dni v práci, lyžování nebo těžkém tréninku v posilovně, tomu odolá asi jen málokdo. Relax, úleva od bolesti, regenerace těla, to jsou ve zkratce důvody, proč se vyplatí přemýšlet nad koupí masážního křesla. Poradíme vám, jak vybrat co nejlépe, jak se o křeslo správně starat, jak ho používat a u kterých prodejců hledat zajímavé kousky.... Přečíst článek


Přidat komentář