Braun Silk-épil 9-561 Wet&Dry epilátor – recenze, zkušenosti

holicí hlavice
rychlé nabíjení
široká epilační hlava

Hodnocení:
(79.6%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Model Braun Silk-épil 9-561 Wet & Dry je vhodný nejen pro suchou epilaci, ale i epilaci ve sprše nebo ve vaně s použitím pěny a sprchového gelu. Epilace s teplou vodou je šetrnější k pokožce. Tento epilátor má o 40% širší epilační hlavu, takže na jeden tah zachytí více chloupků. Díky technologii uchopení pinzet MicroGrip je epilace rychlejší. Díky výkyvné hlavě se epilátor vychýlí směrem dopředu a dozadu v určitém stupni a lépe se tak přizpůsobí konturám těla.

Oceníte osvětlení SmartLight, které podsvítí část kterou epilujete, abyste nepřehlédli ani jeden chloupek. Nastavit si můžete dvě rychlosti a samozřejmostí je i používání bez šňůry s rychlým dobíjením za 1 hodinu pro 45-minutové používání. Epilátor je voděodolný a snadno omyvatelný. Mínusem je vyšší cena, ale tento model je velmi oblíbený mezi uživateli, kladně hodnocen a také jako jeden z nejvíce recenzovaných epilátorů známými youtuberkami. V balení naleznete bohatou nabídku nástavců pro různé partie těla.

Klasický epilátor s rotačními pinzetami vyšší třídy. Nabízí extra širokou epilační hlavici a můžete ho použít i namokro, tyto funkce jsou ale vykoupeny poměrně vysokou cenou.

Je Braun Silk-épil 9-561 Wet&Dry pro vás to pravé? Koupit si jej můžete na ✅ webu Heureka.cz.

Klasický design, široká epilační hlavice

Braun Silk-épil 9-561 má design klasického epilátoru, resp. holicího strojku. Na první pohled nás na něm zaujala poměrně široká epilační hlavice, která si na jeden záběr poradí s mnohem větším množstvím chloupků než konkurenční modely.

Epilátor je vodotěsný a můžete jej tedy použít při epilaci nasucho i namokro.

Braun Silk-épil 9-561 Wet&Dry recenze

Epiluje celé tělo

V balení epilátoru jsme našli klasický široký nástavec, úzký nástavec na obličej či oblast bikin. Potěšil nás také holicí a zastřihovací nástavec.

Rotační kotouč epilátoru je vybaven 40 pinzetami, které dokáží zachytit i krátké chloupky od 0,5 mm. Díky tomu můžete epilátor používat každý týden na udržování hladké pokožky. Epilace je poměrně efektivní také díky výkyvné hlavici, která se může naklánět až o 30 °. Pouze občas se nám stalo, že jsme přes dané místo museli projít vícekrát pro dosažení dokonalého výsledku.

Braun Silk-épil 9-561 Wet & Dry nástavce

Použití epilátoru sice není bezbolestné, oproti jiným modelům je však bolest minimální. Pokud ji hůře snášíte, můžete si nastavit pomalejší rychlost (na výběr máte celkem 2 rychlosti). Také můžete epilovat namokro, co bolest ještě sníží, pinzety na rotačním kotouči jsou však v tom případě méně účinné. Oceňujeme tichý chod epilátoru na obou rychlostech.

Praktické je také zabudované LED osvětlení, které se nám nejprve zdálo být zbytečné, ale využití má zejména v situacích, kdy si stíníte (např. při epilaci zadní strany lýtek či podpaží).

Buď epilujete, nebo nabíjíte

Napájení výrobce vyřešil vestavěným akumulátorem, který vydrží na jedno nabití desítky minut – výrobce udává 40 min., což plus-mínus sedí při nižší rychlosti.

Epilace s epilátorem Braun Silk-épil 9-561 Wet&Dry

Škoda jen, že epilátor nemůžete používat během nabíjení, protože je na nabíjecím stojanu.

Vylepšená a dražší klasika

Přestože je cena epilátoru Braun Silk épil 9-561 Wet&Dry o něco vyšší než u ostatních klasických epilátorů, přístroj nabízí vyšší účinnost a kratší čas epilace díky široké výkyvné hlavici. Určitě oceníte i možnost epilace namokro, která je méně bolestivá a vhodná pro citlivější pokožku.

Zkušenosti a recenze

Braun Silk-épil 9-561 Wet&Dry se mezi uživateli těší velké oblíbenosti. Díky široké epilační hlavě je epilace rychlejší, 40 pinzet se postará o dokonale hladkou pokožku. Ohebná hlavice, světlo, ale i možnost bezkabelové epilace se uživatelům zamlouvá. Líbí se jim také množství nástavců či epilace namokro i nasucho. Některým se zdá epilace nedokonalá, epilátor podle nich ani opakovaně nebere všechny chloupky.

Recenze a zkušenosti s epilátorem Braun Silk-épil 9-561 Wet&Dry

Pozitíva

holicí hlavice
rychlé nabíjení
široká epilační hlava

Negatíva

zatím žádné


Autor recenze: Michal Toma
Datum publikace: 22.09.2019
Nejlepší epilátory 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší epilátory 2022 – recenze, test, srovnání

Hledáte kvalitní epilátor ale podle popisků v obchodě se neumíte rozhodnout? Chcete jistotu kvalitního modelu? Tak pak jsou testy depilátorú a epilátorů to, podle čeho byste se měli rozhodovat. My jsme vám to usnadnili. Sesbírali jsme výsledky testů od domácích i zahraničních agentur, přečetli stovky recenzí a hodnocení a sestavili jsme žebříček nejlepších modelů na našem trhu. Koupí... Přečíst článek


Přidat komentář