Test olejových radiátorů - nejlepší olejové radiátory 2017

Pokud jste se rozhodli, že vaším topným tělesem bude olejový radiátor, pomůžeme vám s výběrem. Nabídneme vám výběr toho nejlepšího, co je momentálně dostupné na našem trhu. Sestavili jsme pro váš srovnávací test olejových radiátorů, který reflektuje výsledky testů, recenzí, vašich hodnocení a zkušeností. Jedním z faktorů je i cena topného tělesa, která nám pomáhá lépe stanovit poměr ceny a kvality. Je zbytečné dát na první místo nejvýkonnější produkt, který je nepoměrně dražší než jeho o něco slabší konkurent s podobným výkonem.

 

Test - nejlepší olejové radiátory

PořadíModelHodnoceníDetail
1. DeLonghi TRRS1225 Najlepšie Zobrazit produkt
2. Concept RO 3111 Najlepšie Zobrazit produkt
3. AEG RA 5587 Najlepšie Zobrazit produkt
4. ARDES 472 Najlepšie Zobrazit produkt

 

DeLonghi TRRS1225

3 nastavení výkonu, Patentované žebra o 35% větší než tradiční modely pro větší a lepší distribuci tepla. Systém Real Energy pro zvýšení efektivity, Funkce Comfort Temp pro ideální komfort jedním tlačítkem

DeLonghi TRRS1225

 

Concept RO 3111

Prožijte chladné dny pěkně v teple. Olejový radiátor Vás zahřeje v chladných měsících roku. Vyniká 3 výkonovými stupni, je vybaven ochranou proti přehřátí. Kolečka a madlo radiátoru Vám usnadní manipulaci s ním. Důvody, proč se rozhodnout právě pro olejový radiátor RO-3111?

Concept RO 3111

 

 

Vaše hodnocení:
(89%)

oblíbené produkty


Přidat komentář