Concept RO3309 olejový radiátor – recenze, zkušenosti

Velmi dobré akumulační vlastnosti
Bezúdržbový provoz
Elegantní a minimalistický design
Jednoduché ovládání přes termostat
Bezpečnostní prvky provozu

Hodnocení:
(80.6%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Jednoduchý olejový radiátor Concept RO3309 o výkonu 2 000 W potěší velmi dobrými akumulačními vlastnostmi. Výkon lze nastavit ve třech stupních a nastavení správné teploty je nenáročné pomocí termostatu. Díky kompaktním rozměrům, tichému chodu a elegantnímu designu se hodí do jakékoli místnosti. Potěší bezpečnostní funkce, zklame však o něco slabší výkon.

Parametry: výkon: 2 000 W; počet žeber: 9; stupně výkonu: 3; funkce: termostat, ochrana proti zamrznutí, ochrana proti přehřátí, přihrádka na kabel, kolečka; rozměry (v x š x h): 64 x 40,8 x 28 cm; hmotnost: 9,5 kg

Elektrický radiátor Concept RO3309 nabízí bezúdržbový provoz. Zklame poněkud nižším výkonem, protože maximum je 2 000 W. Pro menší místnosti to však bude dostačující. Oceníte tichý chod, jednoduché ovládání, bezpečnostní prvky i nenáročné přenášení na potřebné místo. Jeho plusem jsou velmi dobré akumulační vlastnosti.

Kompaktní olejový radiátor Concept RO3309 si za nejlepší cenu můžete zakoupit na ✅ webu Heureka.cz.

Nižší výkon

Radiátor nabízí maximální výkon 2 000 W, což se řadí mezi ty nižší. Hodí se proto jako doplňkový produkt, případně tam, kde není k dispozici normální topení. Má devět článků a díky své kompaktní velikosti jej bez problémů umístíte i do užších prostor, například do koupelny. Výkon lze regulovat ve třech stupních: nízký, střední nebo vysoký. Ovládání pomocí otočného regulátoru je snadné.

Concept RO3309 recenze

Maximálně tichý chod

Přístroj má maximálně tichý chod a elegantní minimalistický design, hodí se proto i do ložnice. Během spánku nás vůbec nerušil. Oceňujeme bezúdržbový provoz, rychlé a rovnoměrné zahřívání i fakt, že pro velmi dobrou akumulaci sálá teplo ještě několik minut po vypnutí. Výrobce nezapomněl na bezpečný provoz. Nechybí pojistka proti přehřátí ani proti zamrznutí. Samozřejmostí je automatické vypnutí při náhodném převrhnutí.

Jednoduchá manipulace

S radiátorem se nám manipulovalo jednoduše. Nastavení požadované teploty je rychlé a intuitivní. Na přepínači, který se nachází na boku přístroje, stačí zvolit požadovaný výkon. Výhodou jsou i čtyři zabudovaná pojízdná kolečka, nízká hmotnost a držadlo pro nenáročné přenášení na potřebné místo. Za praktický považujeme také držák pro navinutí přívodového kabelu.

Olejový radiátor Concept RO3309

Zkušenosti a recenze

Uživatelé vyzdvihli snadnou manipulaci i zabudovaná kolečka pro snadné přesouvání z místa na místo. Ocenili rychlé zahřívání a sálání nastavené teploty. Líbí se jim, že radiátor i po vypnutí ještě chvíli hřeje a plus získal také za vzhled. Rovněž se jim líbil tichý chod a malé rozměry, díky čemuž se dá umístit prakticky kamkoli. Jako pozitiva vnímají nízkou hmotnost, možnost šetření energie díky termostatu i to, že se jedná o českého výrobce. S vysloveně negativními reakcemi jsme se nesetkali. Jednomu uživateli vadilo, že v návodu není označen způsob regulace teploty. Jak uvedl, směr otáčení regulátorem je sice vyznačen pod ovladačem teploty, ale při sezení u radiátoru je nepostřehnutelný.

Recenze a zkušenosti s olejovým radiátorem Concept RO3309
Zdroj: Heureka.cz

Pozitíva

Velmi dobré akumulační vlastnosti
Bezúdržbový provoz
Elegantní a minimalistický design
Jednoduché ovládání přes termostat
Bezpečnostní prvky provozu

Negatíva

Nižší výkon jen 2000 W


Autor recenze: Lucia Bihuncová
Datum publikace: 10.12.2022
Nejlepší olejové radiátory 2022 – recenze, test, srovnání

Nejlepší olejové radiátory 2022 – recenze, test, srovnání

Pokud jste se rozhodli, že vaším topným tělesem bude olejový radiátor, pomůžeme vám s výběrem. Nabídneme vám výběr toho nejlepšího, co je momentálně dostupné na našem trhu. Sestavili jsme pro váš srovnávací test olejových radiátorů, který reflektuje výsledky testů, recenzí, vašich hodnocení a zkušeností. Jedním z faktorů je i cena topného tělesa, která nám pomáhá lépe stanovit poměr... Přečíst článek

Nejlepší ohřívače? Halogenové, olejové, plynové nebo infrazářiče

Nejlepší ohřívače? Halogenové, olejové, plynové nebo infrazářiče

Když zima zaklepe na dveře a pocítíte ji v plné síle u vás doma, v garáži či na chatě, nezůstane vám na výběr ohřívače příliš mnoho času. Přinášíme vám proto přehled jednotlivých druhů elektrických i plynových ohřívačů spolu s jejich pozitivy i negativy. Poradíme vám, jak vyměnit hrubé... Přečíst článek


Přidat komentář