Test sporttesterů - nejlepší sporttestery 2017

Pomůžeme vám vybrat ideální produkt, který vás nezklame. Prohlédněte si výsledek našeho srovnávacího testu sporttesterů, který má podobu žebříčku těch nejlepších sporttesterů na trhu v roce 2016. Sestavili jsme výsledky domácích i zahraničních testů od nezávislých agentur, vaše i naše recenze a hodnotenia. Přečetli jsme si stovky diskusí a názorů na fórech. Veškeré informace jsme spojili a toto je výsledek. TOP produkty v kategorii sporttester.

 

Test - nejlepší sportestery

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Garmin fenix 3 Najlepšie Zobrazit produkt
2. Garmin Forerunner 230 Najlepšie Zobrazit produkt
3. Tomtom Runner Najlepšie Zobrazit produkt
4. Polar M400 HR Najlepšie Zobrazit produkt
5. Garmin Vivoactive Optic Najlepšie Zobrazit produkt
6. Tomtom Multi-Sport Najlepšie Zobrazit produkt
7. Sigma PC 25.10 Najlepšie Zobrazit produkt

 

Garmin fenix 3

Garmin fénix® 3 jsou nekompromisní GPS sportovní hodinky určené pro náročné sportovce a outdorové dobrodruhy. Fénix 3 jsou vybaveny pokročilými senzory, vysocecitlivým GPS/GLONASS přijímačem s novou ocelovou EXO™ anténou umístěnou kolem barevného Chroma displeje.

Garmin fenix 3

 

Garmin Forerunner 230

Při propojení s chytrým telefonem umí odesílat tréninky po doběhnutí přímo na tréninkový server nebo živě sledovat sportovce na trati pomocí funkce Live Tracking. Pokud jste zvyklí běhat s telefonem a sluchátky, mohou vám nové hodinky dát pomocí hlasových pokynů průběžné informace o dosažených výsledcích.

Garmin Forerunner 230

 

Tomtom Runner

GPS hodinky TomTom Runner byly speciálně navrženy za účelem maximálního užitku právě pro běžce. Díky inovativní technologii QuickGPSFix dokážou hodinky rychleji vyhledat vaši přesnou polohu a vy tak můžete neprodleně vyrazit. A to na pěkně dlouho, výdrž baterie je v režimu GPS až 10 hodin.

Tomtom Runner

 

Vaše hodnocení:
(87.6%)

oblíbené produkty


Přidat komentář