Test kompaktních fotoaparátů - Nejlepší fotoaparáty 2017

Pomůžeme vám vybrat nejlepší fotoaparát. Vytvořili jsme pro vás srovnávací test digitálních kompaktních fotoaparátů, který je tvořen žebříčkem TOP produktů v této kategorii. Sesbírali jsme recenze fotoaparátů, vaše hodnocení a výsledky nestranných testů domácích i zahraničních autorit. Prošli jsme si stovky diskusí a vytvořili jsme tento žebříček.

V žebříčku jsou produkty, které se umístily na předních místech v testech. Odstranili jsme modely, které měly na internetu mnoho negativních komentářů. Tento žebříček průběžně upravujeme. Zapojit se můžete i vy ve formě komentářů v dolní části této stránky. Pomůžete ostatních zodpovědět otázku Jak vybrat digitální fotoaparát.

 

Test - nejlepší kompaktní fotoaparáty

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Sony DSC-RX100 Najlepšie Zobrazit produkt
2. Canon PowerShot G9 X Najlepšie Zobrazit produkt
3. NIKON COOLPIX S7000 Najlepšie Zobrazit produkt
4. Sony DSC-HX60 Najlepšie Zobrazit produkt
5. Olympus E-PL6 Najlepšie Zobrazit produkt
6. NIKON COOLPIX B700 Najlepšie Zobrazit produkt
7. Canon PowerShot SX420 IS Najlepšie Zobrazit produkt

 

Sony DSC-RX100

Někteří fotografové tvrdí, že daleko důležitější je mít kvalitní objektiv, než samotné tělo a čip fotoaparátu. Objektiv Vario-Sonnar od německého výrobce Carl Zeiss exceluje opravdu zajímavými rysy. Výtečná kresba a výborný rozsah clon se světelností až 1,8 jsou jeho hlavní priority, díky nimž vytvoříte krásný efekt rozostřeného pozadí při fotografování či natáčení videa. Optický zoom dokáže přiblížit objekt až 3,6, takže vám neunikne ani vzdálená scéna.

Sony DSC-RX100

 

NIKON COOLPIX S7000

Tento digitální fotoaparát se pyšní výbornými vlastnostmi, které zaručuje především kvalitní CMOS snímač s rozlišením až 16 milion pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod. Je vysoce citlivý a využívá toto rozlišení na maximum, díky čemuž vytváří prokreslené snímky do každého detailu a s nízkou úrovní šumu, i za velmi špatného osvětlení.

NIKON COOLPIX S7000

 

Canon PowerShot SX420 IS

Vzpomínky na momenty s vaší rodinou jsou to nejcennější, co si můžete ze svého života odnést. Ne vždy se dá ale spoléhat na vlastní paměť a je třeba si důležité okamžiky také fotografovat a natáčet. Digitální fotoaparát Canon PowerShot SX420 IS může být tím pravým rodinným fotoaparátem, který vám zaručí, že snímky budou mít výbornou kvalitu, vyniká skvělé vlastnosti a zároveň jej zvládne ovládat prakticky kdokoliv z vašeho rodinného kruhu.

Canon PowerShot SX420 IS

 

Vaše hodnocení:
(90.6%)

oblíbené produkty


Přidat komentář