Běžecké pásy inSPORTline – recenze, test, srovnání

inSPORTline je po celé Evropě známým distributorem sportovního a fitness vybavení (zásobuje obchody v 20 zemích). Značka byla registrována v roce 2001 v České republice (její kořeny však sahají až do roku 1995). O 3 roky později byl spuštěn český e-shop. V současnosti se v Česku nachází 5 prodejen (Brno, Ostrava, Vítkov a 2 v Praze).

Běžecký pás inSPORTline Lanister

inSPORTline je rovněž výrobcem kvalitních a cenově dostupných fitness produktů, mezi jinými jsou to eliptické trenažéry, rotopedy či běžecké pásy. Které z nich jsou ty nejlepší?

Nejlepší běžecké pásy inSPORTline

Názov Hodnotenie Detail
inSPORTline inCondi T50i   ✔   DOBRÉ RECENZEZobrazit produkt
inSPORTline Lavister   ✔   NEJPRODÁVANĚJŠÍZobrazit produkt
inSPORTline Gardian G8   ✔   PRO NÁROČNÉZobrazit produkt
inSPORTline Akamar   ✔   NÁŠ TIPZobrazit produkt
inSPORTline Mystral   ✔   ZLATÁ STŘEDNÍ CESTAZobrazit produkt

Domácí i profesionální běžecké pásy

Běžecký pás je vhodným přístrojem na cvičení v interiéru pro sportovce, kteří dbají na svou kondici, ale i pro "nesportovce", kteří se jen chtějí dostat do dobré formy, případně si ji udržet. inSPORTline to ví, proto nabízí běžecké pásy vhodné pro všechny věkové kategorie (zacvičit si mohou děti i senioři) a různé podmínky použití. Vybírat si můžete z domácích běžeckých pásů, klubových i profesionálních běžeckých pásů.

Běžecký pás inSPORTline Bajamo 3v1

Mnohaleté zkušenosti

Výrobce inSPORTline za zabývá výrobou a prodejem běžeckých pásů již více než 20 let, proto ví, co sportovec od stroje očekává. Běžecké pásy této značky se proto mohou pochlubit moderním designem, vysokou odolností, dobrým odpružením i množstvím funkcí. Výrobce si je svými produkty natolik jistý, že na ně nabízí prodlouženou záruku 10 let.

Běžecké pásy inSPORTline – recenze

Při výběru jsou důležité nejen parametry produktu, ale i zkušenosti lidí, kteří je vyzkoušeli. Někdy se stane, že ačkoli produkt vypadá podle parametrů ukázkově, uživatelé s ním nejsou spokojeni a naopak. Připravili jsme pro vás recenze běžeckých pásů inSPORTline, které vám mohou pomoci při rozhodování. V případě, že již máte některé z produktů odzkoušené, můžete se o své poznatky podělit v komentářích.

Starší modely, které již nejsou dostupné

Vaše hodnocení:
(90.8%)
Datum publikování: 07.01.2020
Datum poslední aktualizace: 09.03.2021

Autor
Tomáš Polakovič

Tomáš Polakovič

Připravujeme pro vás recenze, testy, hodnocení. Snažíme se vám poskytnout všechny informace, které vám pomohou při rozhodování s nákupem spotřebiče, elektroniky nebo jiného produktu. Zapojte se i vy do diskuse pomocí komentáře a pomozte někomu dalšímu.


Přidat komentář


Poslední články
Jak správně nabíjet mobil, smart hodinky, baterii na notebooku

Jak správně nabíjet mobil, smart hodinky, baterii na notebooku

Životnost vašeho chytrého telefonu, notebooku, smarthodinek i jiné elektroniky závisí na mnoha faktorech, ke kterým se řadí i... Přečíst článek

Slabý signál WiFi v bytě či domě? Pomůže zesilovač WiFi signálu do zásuvky i anténa pro zesílení WiFi

Slabý signál WiFi v bytě či domě? Pomůže zesilovač WiFi signálu do zásuvky i anténa pro zesílení WiFi

Pokud pracujete z domova nebo hrajete online hry, není nic víc frustrujícího než nespolehlivý internetový signál. Za pomalým... Přečíst článek

Kdy je čas na výměnu telefonu za nový – baterie, aplikace, fotografie, internet

Kdy je čas na výměnu telefonu za nový – baterie, aplikace, fotografie, internet

Mobilní telefony patří dnes k nejvýznamnějším technickým výdobytkům, bez kterých si mnozí neumějí představit den. Jsou nejen... Přečíst článek

Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 – Rolls-Royce mezi mobilními klimatizacemi

Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 – Rolls-Royce mezi mobilními klimatizacemi

Chcete se v létě příjemně zchladit přímo u sebe doma, aniž byste museli čelit stavebním úpravám a vysokým investicím? Pak vás... Přečíst článek