Běžecké pásy inSPORTline – recenze, test, srovnání

inSPORTline je po celé Evropě známým distributorem sportovního a fitness vybavení (zásobuje obchody v 20 zemích). Značka byla registrována v roce 2001 v České republice (její kořeny však sahají až do roku 1995). O 3 roky později byl spuštěn český e-shop. V současnosti se v Česku nachází 5 prodejen (Brno, Ostrava, Vítkov a 2 v Praze).

Běžecký pás inSPORTline Lanister

inSPORTline je rovněž výrobcem kvalitních a cenově dostupných fitness produktů, mezi jinými jsou to eliptické trenažéry, rotopedy či běžecké pásy. Které z nich jsou ty nejlepší?

Nejlepší běžecké pásy inSPORTline

Názov Hodnotenie Detail
inSPORTline inCondi T70i   ✔   VÍTĚZ TESTUZobrazit produkt
inSPORTline Lavister   ✔   NEJPRODÁVANĚJŠÍZobrazit produkt
inSPORTline Gardian G8   ✔   PRO NÁROČNÉZobrazit produkt
inSPORTline Akamar   ✔   NÁŠ TIPZobrazit produkt
inSPORTline Gilavar   ✔   ZLATÁ STŘEDNÍ CESTAZobrazit produkt

Domácí i profesionální běžecké pásy

Běžecký pás je vhodným přístrojem na cvičení v interiéru pro sportovce, kteří dbají na svou kondici, ale i pro "nesportovce", kteří se jen chtějí dostat do dobré formy, případně si ji udržet. inSPORTline to ví, proto nabízí běžecké pásy vhodné pro všechny věkové kategorie (zacvičit si mohou děti i senioři) a různé podmínky použití. Vybírat si můžete z domácích běžeckých pásů, klubových i profesionálních běžeckých pásů.

Běžecký pás inSPORTline Bajamo 3v1

Mnohaleté zkušenosti

Výrobce inSPORTline za zabývá výrobou a prodejem běžeckých pásů již více než 20 let, proto ví, co sportovec od stroje očekává. Běžecké pásy této značky se proto mohou pochlubit moderním designem, vysokou odolností, dobrým odpružením i množstvím funkcí. Výrobce si je svými produkty natolik jistý, že na ně nabízí prodlouženou záruku 10 let.

Běžecké pásy inSPORTline – recenze

Při výběru jsou důležité nejen parametry produktu, ale i zkušenosti lidí, kteří je vyzkoušeli. Někdy se stane, že ačkoli produkt vypadá podle parametrů ukázkově, uživatelé s ním nejsou spokojeni a naopak. Připravili jsme pro vás recenze běžeckých pásů inSPORTline, které vám mohou pomoci při rozhodování. V případě, že již máte některé z produktů odzkoušené, můžete se o své poznatky podělit v komentářích.

Starší modely, které již nejsou dostupné

Vaše hodnocení:
(91%)
Datum publikování: 07.01.2020
Datum poslední aktualizace: 25.03.2024

Autor
Tomáš Polakovič

Tomáš Polakovič

Připravujeme pro vás recenze, testy, hodnocení. Snažíme se vám poskytnout všechny informace, které vám pomohou při rozhodování s nákupem spotřebiče, elektroniky nebo jiného produktu. Zapojte se i vy do diskuse pomocí komentáře a pomozte někomu dalšímu.


Přidat komentář


Poslední články
Jak vyčistit pračku od zápachu, plísně, vodního kamene – octem, kyselinou citrónovou, sodou bikarbonou

Jak vyčistit pračku od zápachu, plísně, vodního kamene – octem, kyselinou citrónovou, sodou bikarbonou

Ať už používáte pračku denně nebo několikrát do týdne, při každém praní se v jejích útrobách hromadí neodpařená voda a vodní... Přečíst článek

Elektrokoloběžka AERIUM H800 zvládne město i terén. Jaké jsou její hlavní přednosti?

Elektrokoloběžka AERIUM H800 zvládne město i terén. Jaké jsou její hlavní přednosti?

Hledáte praktický dopravní prostředek do města i na vyjížďky do přírody? Elektrokoloběžka AERIUM H800 je skvělou volbou.... Přečíst článek

Jak vyčistit myčku nádobí Electrolux, Bosch, Beko: octem, kyselinou citrónovou nebo sodou?

Jak vyčistit myčku nádobí Electrolux, Bosch, Beko: octem, kyselinou citrónovou nebo sodou?

Přestože myčku nádobí používáte denně, na její čištění často zapomínáte. Přistoupíte k němu až tehdy, když myčka najednou... Přečíst článek

Recenze klimatizace Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ WiFi – úsporný parťák do horkých dnů

Recenze klimatizace Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ WiFi – úsporný parťák do horkých dnů

Trápí vás úmorné horko během letních dnů a nevíte, co s ním? Velice efektivním a hlavně snadným řešením je domácí... Přečíst článek