Nejlepší kávovary DeLonghi – recenze, test, srovnání

Italská značka De'Longhi se řadí k lídrům ve výrobě kávovarů. Jejich výrobě se věnuje již více než 45 let a za tu dobu dokázala, že ať už jde o překapávače, pákové kávovary nebo automatické espressovače, kvalitní kávu si s nimi připravíte jednoduše.

Kávovary De'Longhi se řadí mezi nejlepší

Jde o nejprodávanější kávovary, které překvapí nejen cenou, ale i svými funkcemi. Které patří mezi nejlepší?

Nejlepší De'Longhi kávovary

Názov Hodnotenie Detail
DeLonghi ECAM 370.70.B   ✔   DOBRÉ RECENZEZobrazit produkt
DeLonghi ECAM 350.55.B   ✔   NEJPRODÁVANĚJŠÍZobrazit produkt
DeLonghi ECAM 650.85 MS   ✔   PRO NÁROČNÉZobrazit produkt
DeLonghi ECAM 370.95.S   ✔   ZLATÁ STŘEDNÍ CESTAZobrazit produkt
DeLonghi EC 685.R   ✔   NÁŠ TIPZobrazit produkt

Nejchutnější káva jen z italského kávovaru

Přestože název De'Longhi zní tak trošku francouzsky, jde o čistě italskou značku. Tato rodinná firma byla založena v roce 1902, přičemž se specializovala na výrobu dílců pro průmyslové výrobky. Od r. 1974 se ale věnují výrobě domácích spotřebičů a postupně se staly lídrem v segmentu kávovarů.

Za 45 let zkušeností s kávovary přibyly do portfolia De'Longhi desítky modelů všech druhů kávovarů pro domácí či poloprofesionální použití. Najdete v něm od překapávacích kávovarů přes pákové kávovary De'Longhi pro skutečné milovníky pravého espressa, až po automatické espressovače se smart funkcemi, které vám oblíbenou kávu připraví na jedno stisknutí.

De'Longhi vyrábí pákové, automatické, překapávač i kapslové kávovary

V nabídce nechybí ani kapslové kávovary, kompatibilní se systémem Nespresso a Dolce Gusto, či různé příslušenství jako mlýnky na zrnkovou kávu a napěňovač mléka.

Výhodou kávovarů De'Longhi je také skvělý poměr ceny a výkonu, i to je důvod, proč patří mezi nejprodávanější kávovary. Jejich poruchy jsou ojedinělé a v podstatě na ně nenajdete vysloveně negativní recenzi – vždyť kdo by to měl s kávovary vědět lépe než Italové?

Jedinečný design a inovace

Kávovary De'Longhi vás jistě upoutají svým unikátním designem. Výrobce při nich používá kvalitní materiály, které kávovarům předurčují dlouhou životnost.

V nabídce espresso kávovarů najdete výhradně modely se silným čerpadlem s tlakem 15 barů, což je hodnota doporučená pro přípravu chutného espressa.

Kromě toho De'Longhi dbá i o inovace v tomto segmentu. Za všechny např. automatický systém útlačovaní kávy v páce, který zajistí, že káva bude vždy utlačená rovnoměrně a stejným tlakem, či systém kontroly teploty, který udrží konstantní teplotu během celého procesu přípravy kávy. Některé automatické kávovary De'Longhi jsou vybaveny senzorem tloušťky namletí, díky kterému bude káva namletá vždy ideálně.

Kávovary De'Longhi – recenze

O jednotlivých kávovarech si můžete přečíst množství informací, ale až reálné zkušenosti lidí vám napoví, zda se do nich skutečně vyplatí investovat. Přečtěte si naše recenze a zjistěte, zda je mezi nimi kávovar, který by měl být ozdobou vaší kuchyně a pomocníkem při přípravě kávy. Pokud již máte s touto značkou zkušenosti, podělte se o ně v komentářích a pomozte ostatním při rozhodování.

Starší modely, které již nejsou dostupné

Vaše hodnocení:
(89.2%)
Datum publikování: 19.12.2019
Datum poslední aktualizace: 26.10.2022

Autor
Tomáš Polakovič

Tomáš Polakovič

Připravujeme pro vás recenze, testy, hodnocení. Snažíme se vám poskytnout všechny informace, které vám pomohou při rozhodování s nákupem spotřebiče, elektroniky nebo jiného produktu. Zapojte se i vy do diskuse pomocí komentáře a pomozte někomu dalšímu.


Přidat komentář


Poslední články
Zálohování fotek z telefonu, fotoaparátu – jak uložit fotky na SD kartu, do počítače, na Cloud

Zálohování fotek z telefonu, fotoaparátu – jak uložit fotky na SD kartu, do počítače, na Cloud

Zálohování fotografií je něco, na co většinou myslíme teprve tehdy, když je paměť našeho zařízení plná, nebo se, v horším... Přečíst článek

Jak ztišit počítač? Čištění od prachu, výměna ventilátoru a disku či zvuková izolace

Jak ztišit počítač? Čištění od prachu, výměna ventilátoru a disku či zvuková izolace

Nadměrně hlučný počítač je vždy nepříjemnou záležitostí, zvláště pokud vám ztěžuje soustředění se na práci nebo zhoršuje... Přečíst článek

Jak vybrat tapety do interiéru

Jak vybrat tapety do interiéru

Správně zvolené tapety umí s interiérem udělat zázraky. Pokud je zvolíte správně, můžou vám pomoct opticky projasnit pokoj,... Přečíst článek

Zanesená parní žehlička od vodního kamene či připálenin: Vyčistit octem, sodou nebo vyměnit?

Zanesená parní žehlička od vodního kamene či připálenin: Vyčistit octem, sodou nebo vyměnit?

Žehlení patří v mnoha domácnostech k málo oblíbeným aktivitám. O to méně oblíbenější je čištění samotné žehličky, na které se... Přečíst článek