Electrolux PerfectCare 700 EW7W447W pračka s předním plněním – recenze, zkušenosti

dobrá cena vzhledem k funkci sušení a výbavě
tichý chod

Hodnocení:
(79%)
Prohlédnout nejlepší nabídku

Kombinovaná předem plněná pračka se sušičkou. Najednou vypere až 7 kg a usuší 4 kg prádla. Dokáže automaticky odvážit vložené prádlo a přizpůsobit jeho množství objem použité vody či teplotu. Nechybí jí ani parní program, díky kterému bude prádlo nadýchané a bez pomačkání. Energetickou účinnost trošku zhoršuje vestavěná sušička, takže zařízení se řadí do energetické třídy A. Při praní je poměrně tichá, ale sušení je hlučnější.

Parametry: kapacita pro praní/sušení: 7/4 kg; počet programů: 15; hlučnost při praní/odstřeďování/sušení: 51/76/60 dB; energetická třída: A; účinnost praní/odstřeďování: A/nespecifikovaná; max. otáčky: 1 400/min.; další funkce: sušení, displej, množstevní automatika, parní program, ochrana proti přetečení, odložený start, dětská pojistka; rozměry (š × v × h): 60 × 85 × 57,2 cm; hmotnost: 65,5 kg

Předem plněná pračka se sušičkou vaše prádlo nejen účinně vypere, ale v rámci jednoho programu vaše oblečení i usuší. Jaké jsou její parametry? Mají s ní uživatelé dobré zkušenosti? Přečtěte si naši recenzi.

Kombinovanou pračku se sušičkou Electrolux PerfectCare 700 EW7W447W si můžete zakoupit na ✅  webu Heureka.cz.

Vysoké otáčky, menší kapacita

Pračka se sušičkou Electrolux PerfectCare 700 EW7W447W se řadí do energetické třídy A, spotřeba vody je 92 l, spotřeba el. energie 938 kWh. Spotřeba sice není vysoká, v této cenové kategorii byste však našli i spotřebiče s menší spotřebou. Počet otáček je 1 400/min., což je dostačující. Maximální náplň pračky je 7 kg, náplň sušičky 4 kg, což je standard. Hlučnost při praní dosahuje 51 dB, při odstřeďování je to 76 dB, jde o přijatelné hodnoty.

Electrolux PerfectCare 700 EW7W447W recenze

Program SteamCare

Eliminaci pomačkání a osvěžení prádla vám zajistí program SteamCare. Pokud neradi žehlíte, můžete to díky tomuto programu výrazně omezit. Prádlo si zachová svůj tvar a s použitím systému FreshScent, který kombinuje páru s vůní, bude i svěží.

Šetrné praní

Pračka disponuje systémem SensiCare, který dokáže vyhodnotit hmotnost prádla a obsahu bubnu přizpůsobí čas programu. Systém DualCare zas dohlíží na to, aby byl program (teplota i pohyb bubnu) automaticky přizpůsoben typu tkaniny a hmotnosti náplně.

Kombinovaná pračka se sušičkou Electrolux PerfectCare 700 EW7W447W

Rychlé praní

Pračka nabízí na výběr standardní i speciální programy, nechybí mezi nimi bavlna, syntetika, jemné prádlo/vlna, sportovní oblečení či denim. Antialergický program odstraňuje mikroorganismy i zbytky pracího prostředku, pylu a alergenů. Potěšil nás program čištění spotřebiče, který se stará o odstranění zbytků, které by mohly způsobit zápach. Program Non-Stop 60 minut slouží k vyprání a usušení menšího množství prádla. Program Wash & Dry zas stisknutím jednoho tlačítka prádlo vypere i usuší.

Nechybí odložený start

V tomto případě se funkce volá odložený start, v hodinových intervalech umožňuje posunout start až o 20 hod. Jde o velmi praktickou záležitost, která umožňuje připravit prací várku v předstihu a nastavit praní na čas, když to budete potřebovat.

Zkušenosti a recenze

Pračku se sušičkou Electrolux PerfectCare 700 EW7W447W označují uživatelé jako tichou a úspornou. Oceňují intuitivní ovládání, ale i kvalitu praní a sušení. Některým se sice zdálo sušení hlučnější, s pračkou celkově však byli spokojeni.

Recenze a zkušenosti s pračkou Electrolux PerfectCare 700 EW7W447W

Pozitíva

dobrá cena vzhledem k funkci sušení a výbavě
tichý chod

Negatíva

hlučnější sušení
nastavení je trochu složitější


Autor recenze: Mgr. Tomáš Polakovič
Datum publikace: 26.05.2020
Nejlepší pračky s předním plněním 2024 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Nejlepší pračky s předním plněním 2024 – recenze, test, srovnání, zkušenosti

Předem plněné pračky zaberou sice více místa než jejich shora plnění konkurenti, na výběr však máte z pestřejší škály modelů. Představíme vám nejoblíbenější modely a poradíme, jaké parametry si při výběru všímat a které funkce pro vás mohou být užitečné. Nejlepší pračky s předním plněním Pračky s předním plněním – recenze Uvažujete nad pračkou s předním plněním?... Přečíst článek


Přidat komentář