Test mlýnků na kávu - nejlepší mlýnky na kávu 2017

Pokud se nemůžete rozhodnout, který mlýnek na kávu je pro vás ten nejlepší, pomůžeme vám. Připravili jsme pro vás seznam nejlepších mlýnků na kávu. Sestavili jsme výsledky různých testů, vaše recenze a hodnocení. Přečetli jsme si stovky diskusí a výsledkem je žebříček toho nejlepšího. Zohledňovaly jsme také poměr ceny a kvality.

Doufáme, že vám tento žebříček pomůže. Pokud byste měli dotazy, použijte komentáře ve spodní části této stránky. Zapojte se do diskuse a pomůžete ostatním.

Test - nejlepší mlýnky na kávu

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Catler CG 8030 Najlepšie Zobrazit produkt
2. De´Longhi KG 89 Najlepšie Zobrazit produkt
3. GRAEF CM702 Najlepšie Zobrazit produkt
4. Bosch MKM6003 Najlepšie Zobrazit produkt
5. GRAEF CM 800 Najlepšie Zobrazit produkt
6. Krups GVX 242 Najlepšie Zobrazit produkt
7. ETA 0067 Najlepšie Zobrazit produkt

 

ETA 0067

Podle vaší chuti si můžete ze 6 stupňů vybrat jemnost mletí, oceníte také možnost skladování kávy přímo v násypce mlýnku. Bezpečí při ovládání zajistí protiskluzové nožky a pojistka proti přehřátí. Při uložení oceníte praktický prostor pro navinutí napájecího kabelu.

ETA 0067

 

Bosch MKM6003

Společnost Bosch vám spolu s kávomlýnkem MKM6003 nabízí nejen kvalitně namletou kávu, ale také velmi kompaktní a skladný přístroj za skvělou cenu. Díky malým rozměrům si budete moci přístroj ponechat na kuchyňské lince a připravit si čerstvou kávu bez jakéhokoliv zdržování. Navíc disponuje velkou řadou funkcí, které vám práci ještě usnadní!

Bosch MKM6003

De´Longhi KG 89

Mlýnek je vybaven automatickou bezpečnostní pojistkou, která zastaví mlecí kameny,jakmile je vyjmut zásobník na zrnka,či pomletou kávu.

De´Longhi KG 89

 

 

Vaše hodnocení:
(91%)

oblíbené produkty


Přidat komentář