Test - vestavěné trouby 2017

Trouba jako trouba. Není to tak. Každá je jiná a vybrat si není jednoduché. Prošli jsme obrovské množství srovnání a testů a vytvořili jsme krátký seznam těch nejlepších produktů, které jsou momentálně na trhu. Pročetli jsme si testy trub na pečení od domácích i zahraničních renomovaných společností. Výsledek? Podívejte se. Doufám že vám pomůžeme a nové trouby vám budou dlouho dobře sloužit.

Test - nejlepší trouby

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Mora VT 548 MX Najlepšie Zobrazit produkt
2. Gorenje BO 635E20X Najlepšie Zobrazit produkt
3. Electrolux EZB 3400 AOX Najlepšie Zobrazit produkt
4. Gorenje BO 637E21XG Najlepšie Zobrazit produkt
5. Mora VT 527 WC Najlepšie Zobrazit produkt
6. Whirlpool AKP 244 IX Najlepšie Zobrazit produkt
7. Bosch HBN 532E5 Najlepšie Zobrazit produkt

 

Kvalita bez kompromisů, kterou vám doporučujeme

Whirlpool AKZM 8910 IXL

Výborná horkovzdušná trouba v energetické třídě A ++ s objemem 73 l a šetrným pomalým zavíráním dvířek Soft Closing, vám nabízí inteligentní senzorovou funkci 6. smysl, která zjistí váhu vašeho jídla a automaticky tak přizpůsobí teplotu a čas pečení. Nechybí víceúrovňové pečení různých druhů jídel zároveň, gril, pečení horkým vzduchem a ani rychlé předehřátí trouby. Chladicí ventilátor zase zajišťuje chlazení dvířek mezi skly, aby se předešlo popálení při otevírání. Ochranu proti náhodnému zapnutí sporáku a uzamčení již nastavených funkcí zajistí dětský zámek. Povrch ixelium v nerezovém provedení brání rzi, vytvoření skvrn i poškrábání, a zároveň se snadno čistí. Nezůstávají na něm trvalé otisky a tak budete mít stále se snadnou údržbou svou troubu čistou. K celkovému modernímu designu přispívají i zrcadlová dvířka Smart Clean se zapuštěnou rukojetí a krásný dotykový displej

Electrolux EOB 8851 AOX

Dalším kvalitním troubou je i model Electrolux EOB 8851 AOX od švédské nadnárodní společnosti Electrolux. Vestavná trouba s objemem 73 l v moderním designu vám kromě základních funkcí nabízí i vaření v páře. Systém ohřevu UltraFanPlus s velkým ventilátorem a designem vzduchovodů zaručí, že jídlo se rovnoměrně propeče bez ohledu na to, kam ho v troubě umístíte. Oceníte tepelnou sondu pro kontrolu vašeho jídla během přípravy, která zároveň vypne troubu, když je jídlo hotové. Množství nadstandardních funkcí, výborný výkon a k tomu krásný moderní design ve výborném poměru k ceně, řadí tuto troubu k tomu nejlepšímu na trhu.

Siemens HM 676G0S1

Moderní vestavná trouba model Siemens HM 676G0S1 o objemu 67 l je vybavena funkcí varioSpeed, která zkrátí dobu vašeho vaření až o 50% a urychlí vaše pečení. K dispozici máte až 13 druhů ohřevu, které usnadní přípravu vašich jídel. Na výběr máte 4D horký vzduch, Eco horký vzduch, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, hluboce mražené jídlo a mnoho jiných. K dalším způsobem ohřevu při této troubě s mikrovlnami patří mikrovlnný ohřev a kombinovaný mikrovlnný ohřev. Ovládání na TFT dotykovém displeji je snadné a intuitivní pomocí pohybu v menu. Díky automatickému systému čištění trouby je údržba minimální. S touto troubou získáte krásný minimalistický design, množství funkcí a výborný výkon za adekvátní cenu.

 

Výborný poměr výkon/ cena

Mora VT 548 MX

Moderní multifunkční trouba od ověřeného kvalitního výrobce s objemem 67 l a se spoustou užitečných funkcí. Na trhu jedna z nejprodávanějších díky výbornému poměru výkonu a ceny. Snadné nastavování pomocí dotykového displeje si rychle osvojíte. V troubě se nacházejí teleskopické výsuvy pro 2 úrovně, které vám usnadní manipulaci s připravovanými jídly a celoskleněné dvířka, které minimalizují únik tepla z trouby i při častějším otevírání. Nechybí ani dětský zámek a komfortní tiché zavírání dvířek. Výhodný nákup ve výborném poměru výkon, funkce a cena v pěkném moderním designu.

Gorenje BO 75 SY2B

Moderní multifunkční trouba ve stylovém černém designu s celoskleněnými dvířky a ergonomickou rukojetí o objemu 67 l vám nabízí řadu užitečných funkcí a skvělý výkon. Ovládání je snadné pomocí elektronického ovládacího panelu. Kromě základních funkcí jistě oceníte teleskopické lišty, dynamický chladicí systém, dětský zámek a čištění pomocí funkce Aqua Clean.

Whirlpool AKZ 6230 WH

Ve výborném poměru výkonu a ceny je i model od výrobce Whirlpool, horkovzdušná trouba Whirlpool AKZ 6230 WH o objemu 60 l. V krásném moderním designu řady Absolute v provedení bílé sklo s přehledným displejem v úsporné energetické třídě A + dostanete množství funkcí. Oceníte technologii 6. smysl, která kontroluje celý proces přípravy jídla za vás. Trouba má 2 úrovně pečení. Nechybí možnost funkcí, jako jsou automatické programy, rychlý předehřev, gril, gril + ventilátor, ventilátor s kruhovým topným tělesem, ventilátor + statický horní a spodní ohřev, ventilátor + rozmrazování, udržování jídla v teple při 60 ° C, kynutí, maxi pečení, pizza nebo chléb program, konvenční ohřev a Eco ohřev. Za výbornou cenu dostanete kvalitní moderní spotřebič s množstvím funkcí a dobrým výkonem

 

Černý Petr nebo trochu jiná trouba

Náš tip v této kategorii patří zajímavému výrobku, a tím se stává multifunkční halogenová trouba.

Sencor SMH 331

Multifunkční halogenová trouba na pečení Sencor SMH 331 vám ušetří čas, spotřebu energie a díky tomu i vaši peněženku. Určitě oceníte zdravou úpravu pokrmů bez použití tuku. K dispozici je 6 funkcí, jako je funkce pečení, vaření, grilování, dušení, toastované a rozmrazování. Vnitřní objem je sice pouze 12 l, ale s použitím nástavce můžete objem zvýšit na 17 l. Za velmi nízkou cenu tak získáte spotřebič, ve kterém připravíte jídlo 3 x rychleji, se spotřebou až o 60% nižší a hlavně zdravě bez tuku nebo s použitím minimálního množství tuku.

Vaše hodnocení:
(91.6%)

oblíbené produkty


Přidat komentář