Test elektrických hrnců - nejlepší elektrické hrnce 2017

Pokud hledáte nejlepší elektrický hrnec, který se stane vaším pomocníkem v kuchyni, jste na správném místě. Poradíme vám, jak vybírat a které produkty patří mezi ty nejlepší iz pohledu srovnání ceny a kvality.

Sestavili jsme žebříček toho nejlepšího. Jak jsme ho sestavovaly? Podívali jsme si výsledek jednoho známého nestranného testovacího serveru, připočteny jsme vaše zkušenosti a různé recenze dostupné na internetu. Výsledkem je žebříček nejlepších elektrických hrnců, který odráží test elektrických hrnců ale i reálné zkušenosti uživatelů.

 

Test - nejlepší elektrické hrnce

PořadíModelHodnoceníDetail
1. Concept CK9090 Najlepšie Zobrazit produkt
2. AVAIR ELLA LUX Najlepšie Zobrazit produkt
3. Philips Viva Collection Najlepšie Zobrazit produkt

 

Concept CK9090

Multifunkční hrnec Concept CK9090 dokáže smažit, vařit, grilovat, dusit, vařit v páře, opékat, připravovat fondue, fritovat, funguje jako pomalý hrnec a dokonce zvládne upéct i bábovku.

Skvěle vám nahradí pánve, hrnce, gril, fritovací hrnec, parní hrnec či troubu. Díky tomu ušetříte spoustu místa v kuchyni a navíc nebudete muset nakupovat spoustu drahého nádobí a spotřebičů.

Concept CK9090

 

AVAIR ELLA LUX

Hrnec má díky digitální technologii devět programů na vaření, nebo můžete nastavit vlastní dobu vařeni. Začátek vaření můžete posunout až o 24 hodin. Varná nádoba má keramický povrch. Hrnec má 7 bezpečnostních pojistek.

AVAIR ELLA LUX

 

Philips Viva Collection

Dokázal by vás hrnec upéct koláč? Pokud si ťukáte na čelo, budete se muset smířit s tím, že v dnešní době nenarazíte pouze na chytrý mobil či televizi, ale inteligence pronikla už i k vaření. Chytrý může být totiž i hrnec, obzvlášť když je od Philips. Sice s ním asi nepodiskutujete nad ožehavými společenskýmiproblémy, ale zato vás uspokojivě zasytí.

Philips Viva Collection

Vaše hodnocení:
(90.2%)

oblíbené produkty


Přidat komentář